УПЛ гірше Другої ліги. Колос програв товариський матч Рубікону в Гостомелі

4052
0
ФК Колос Ковалівка

Команда УПЛ «Колос» Ковалівка продовжує підготовку до нового сезону і з 28 червня проводить другий етап літніх зборів, який проходить в місті Буча. Команда працює в режимі дворазових тренувань і навантаження все ще дуже серйозні.

2 липня на стадіоні міста Гостомель «Колос» провів контрольний матч проти колективу з Другої ліги «Рубікон» (Київ).

У першому таймі голів забито не було, а от у другій половині гри супернику вдалося двічі вразити ворота ковалівців. В середині тайму це зробив Євген Могіль, а на останніх хвилинах другий м'яч провів Артем Пилипенко.

3 липня у Ковалівці «Колос» зіграє проти дебютанту Другої ліги, команди «Лівий Берег», початок матчу – о 17:30.

Товариський матч

2 липня 2021 року, 17:00. Гостомель

«Колос» Ковалівка – «Рубікон» Київ – 0:2

Голи: Могіль 63, Пилипенко, 87.

«Колос», 1 тайм: Маханьков, Матіа, Чорноморець, Гавриш (к), Петров, Богданов, Мілько, Ільїн, Мамаду, Костишин (Сенько, 31), Лисенко.

«Колос», 2 тайм: Кучеренко, Літвінов, Ставничий, Малакі, Новак, Альваро, Задоя (к), Сорокін, Салабай, Січінава, гравець на перегляді.