Динамо – Базель – 4:4. Гольовий спектакль. Відео голів та огляд матчу

У киян вийшов результативний початок на тренувальних зборах

4790
2
ФК Динамо Київ

У четвер, 1 липня, київське «Динамо» провело перший спаринг на літніх тренувальних зборах. У суперниках у підопічних Мірчі Луческу був 20-кратний чемпіон Швейцарії – «Базель».

Вийшов надрезультативний початок ігрової програми на тренувальних зборах (4:4). У суботу, 3 липня, на «біло-синіх» чекає наступний спаринг – суперником підопічних Мірчі Луческу стане «Лозанна».

Товариський матч

1 липня, Швейцарія

«Динамо» – «Базель» – 4:4

«Динамо» (перший тайм): Бойко, Скорко, Сирота, Бражко, Дубінчак, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Антюх, де Пена, Супряга (Ванат, 35).

«Динамо» (другий тайм): Бойко (Моргун, 76), Вівчаренко, Шабанов, Кравченко, Сідклей, Андрієвський (Коробенко, 62), Гармаш, Лєднєв, Цитаїшвілі, Родрігес, Ванат (Кулач, 62).

«Базель» (стартовий склад): Ліндер, Лопес, Фрай, Кардосо, Петретта, Касамі, Куїнтілла, Жергова, Паласіос, Штокер, Кабрал.

Голи: Антюх (23), Сирота (30), Лєднєв (49), Коробенко (66) – Касамі (36), Кабрал (45, з пенальті, 60), Маршан (82).

Події матчу

49’
ГОЛ ! М'яч забив Богдан Леднев (Динамо Київ).
30’
ГОЛ ! М'яч забив Олександр Сирота (Динамо Київ).
(12)

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Ман Сіті – Реал – 1:1 (пен 4:5). Лунін виграв серію пенальті. Відеоогляд
Футбол | 18 квітня 2024, 01:40 8