Деян КУЛУШЕВСКІ: «Поразка від України – як ніж в серце»

Один з лідерів збірної Швеції розчарований результатом

13980
4

29 червня в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 Україна переграла Швецію (2:1 в овертаймі). Форвард збірної Швеції Деян Кулушевскі після гри був вкрай незадоволений поразкою:

«Не так ми хотіли закінчити чемпіонат. Коли вчора дивився матч Франції, сказав: «Футбол жорстокий». Сьогодні була наша черга в цьому переконатися. Футбол багато нам дає, але ще більше забирає.

Ми створили достатньо моментів, щоб перемогти в основний час. Але потім я вже думав, що на нас чекає серія пенальті. А потім суперник забив на 120-й хвилині. Це як ніж у серце», - сказав Кулушевскі.