Оцінки Швеція – Україна. Відмінно зіграли Забарний, Зінченко і Матвієнко

Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за поєдинок 1/8 фіналу Євро-2020

17632
9

29 червня в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 Україна переграла Швецію (2:1 в овертаймі).

Найбільш високі оцінки у України отримали Забарний, Зінченко і Матвієнко (по 7.5).

Оцінки Sport.ua за матч Швеція – Україна – 1:2:

Заміни Швеції: Крафт – 5,5, Бенгтсон – 5,5, Классон – 5,5, Берг – 5,5, Квайсон – 5,5.

Заміни України: Маліновський – 5,5, Бєсєдін – б/о, Макаренко – 6,0, Циганков – 5,5, Довбик – 7.0, Безус – б/о.

Sport.ua оцінює головні поєдинки єврокубків, збірної і чемпіонату України, виставляючи бали гравцям. Всі учасники футбольних баталій оцінюються за 10-бальною шкалою, виходячи з їхніх дій на футбольному полі, статистики та загального вкладу в підсумковий результат.

Шкала оцінювання: 3.0 – жахливо, 3.5 – огидно, 4.0 – потворно, 4.5 – дуже погано, 5.0 – погано, 5.5 – посередньо, 6.0 – нормально, 6.5 – добре, 7.0 – дуже добре, 7.5 – відмінно, 8.0 – чудово, 8.5 – надчудово, 9.0 – фантастика.

Виктор Павлов
А мне Ярмрленко нравится во всех матчах. Даже проигранных. Умничка.
fedd1979
Бляха, що ви всі до того Бущана вчепилися? Вчора він був просто надійний - і не більше. В нього було ДВА СЕЙВИ: штрафний у першому таймі та удар під перекладину в другому *причому в першому таймі реально сев серйозний, а в другому - виглядало дуже ефектно, але це зручний мяч і воротар зобовязаний таке брати). Наприклад, у моментах зі штангою та перекладиною були б голи, яки швед на 5 см. був точніший. Бущан вчора просто був надійний, не помилявся. За це вистачить однієї з кращх оцінок за матч, але не найкращої. Кращим був Зінченко. Багато зробив Ярмоленко. Ті самі Забарний з Матвієнком. Але чому вчора мене клято мінусували всі, коли я власне про це й писав, не знаю. А я просто висловив сумнів, що саме вчора саме Бущан був героєм матчу (найкращим). Це несправедливо, бо вчора - ні. А загалом за Євро - поки він найкращий в нас. То в чому проблема?