Бутко став вільним агентом

Український захисник залишив донецький «Шахтар»

Бутко став вільним агентом
© ФК Шахтар Донецьк. Богдан Бутко

Відомий український агент Вадим Шаблій розповів про майбутнє футболістів «Шахтаря» Богдана Бутка, Сергія Болбата і Валерія Бондаренка.

- Шукаємо їм команди, шукаємо варіанти продовження кар'єр. Поки конкретного нічого немає.

- Болбат піде в оренду в «Маріуполь»?
- Ні.

- Бондаренко в оренду в «Олександрію»?
- Так.

- Бутко стане вільним агентом?
- Він і так вже вільний агент з першого числа.

Бутко — вихованець «Шахтаря». Контракт футболіста належав «гірникам» з 2008 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Davidson
      Davidson, 24.06.2021 21:53
    0
    Alex32, 24.06.2021 21:49
    Иди в Зарю чувак,так своим будешь всегда и играть в еврокубках!!!
    Зачем он Заре?
    Alex32
    online
      Alex32, 24.06.2021 21:49
    0
    Иди в Зарю чувак,так своим будешь всегда и играть в еврокубках!!!
    sahka1981
    online
      sahka1981, 24.06.2021 20:00
    +2
    Да уж '"ценят" укр игроков в ШД...
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 24.06.2021 19:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Это школа Шахтера, свои не подходят, учили учили и не научили, лучше купить Зачем рассказывать, что у них есть своя школа?
    Алексей Степанов
      Алексей Степанов, 24.06.2021 19:48
    +6
    Бутко не выдерживает конкуренцию в Шахтере! Тяжело, играя в команде, демонстрировать только пас поперек и назад! Современный футбол требует других качеств Не скажу что у других футболистов Шахтера его амплуа, есть все необходимые качества, но Бутко явно уступает!
    padlo95
    online
      padlo95, 24.06.2021 18:57
    +5
    Правильно! Своих нужно гнать в шею....
    Алексей Степанов
    online
      Алексей Степанов, 24.06.2021 19:48
    +6
    Бутко не выдерживает конкуренцию в Шахтере! Тяжело, играя в команде, демонстрировать только пас поперек и назад! Современный футбол требует других качеств Не скажу что у других футболистов Шахтера его амплуа, есть все необходимые качества, но Бутко явно уступает!
    padlo95
    online
      padlo95, 24.06.2021 18:57
    +5
    Правильно! Своих нужно гнать в шею....
    sahka1981
    online
      sahka1981, 24.06.2021 20:00
    +2
    Да уж '"ценят" укр игроков в ШД...
    Davidson
      Davidson, 24.06.2021 21:53
    0
    Alex32, 24.06.2021 21:49
    Иди в Зарю чувак,так своим будешь всегда и играть в еврокубках!!!
    Зачем он Заре?
    Alex32
    online
      Alex32, 24.06.2021 21:49
    0
    Иди в Зарю чувак,так своим будешь всегда и играть в еврокубках!!!
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 24.06.2021 19:55
    0