23.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Німеччина – Угорщина – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020

Німеччина – Угорщина – 2:2. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

Чемпіонат Європи-2020. Груповий етап. Група F. 3-й тур.

Німеччина – Угорщина - 2:2

 Хаверц, 66, Горецка, 84 – А. Салаї, 10, Шефер, 68

 Гюндоган, 30, Сане, 61 – Ботка, 28, А. Салаї, 64, Фіоло, 66

Німеччина: Нойер – Рюдігер, Хуммельс, Гінтер (Фолланд, 82) – Госенс (Мусіала, 82), Кроос, Гюндоган (Горецка, 57), Кімміх – Сане, Хаверц (Вернер, 67) – Гнабрі (Мюллер, 67).

Запасні: Лено, Трапп, Хальстенберг, Зюле, Нойхаус, Джан, Кох.

Угорщина: Гулачі – Фіоло, О. Салаї (Ніколіч, 87), Орбан, Ботка, Него – Шефер, Надь, Кляйнхайслер (Ловренчич, 87) – Шоллої, А. Салаї (К. Варга, 82).

Запасні: Дібус, Богдан, Лонг, Кечкеш, Холендер, Р. Варга, Шигер, Шьон, Болла.

Арбітр: Сергій Карасьов (Москва, Російська Федерація).

Стадіон: «Альянц Арена» (Мюнхен, Німеччина).

   

У середу, 23-го червня, відбудеться поєдинок 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи F, в якому змагатимуться Німеччина та Угорщина. Матч пройде в Мюнхені (Німеччина), на полі стадіону «Альянц Арена», початок о 22:00.

Поразка від Франції в першому турі загнало колектив Йоахима Льова в досить скрутне становище перед останнім туром. «Група смерті» також отримала додаткову інтригу після того, як Угорщина зуміла сенсаційно відібрати очки у колективу Дідьє Дешама (1:1). А там, де вже була одна сенсація, там може статися і інша, куди більш гучна цього разу. «Чарівні мадяри» реально претендують на те, щоб залишити «Бундестім» за межами Євро-2020. Сценарій цей, безумовно, фантастичний, але в настільки конкурентному квартеті навіть дивам може знайтися місце. З іншого боку, якщо складеться вдала обстановка в паралельному матчі, колектив Йоахима Льова може вийти з групи з першого місця, навіть за умови поганого старту. Матч проти Португалії (4:2) тільки підтвердив, що німці зараз дуже в хороших кондиціях.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Німеччина – Угорщина. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.06.2021 00:07
    0
    Чемпион будет из верхней сетки !
    Верх
    1/4 Италия-Бельгия/Португалия
    а победитель в полуфинале выходит на Францию.
    Низ
    1/2 Нидерланды/Германия
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.06.2021 00:06
    0
    Чемпион будет из верхней сетки !
    Верх
    1/4 Италия-Бельгия/Португалия
    а победитель в полуфинале выходит на Францию.
    Низ
    1/2 Нидерланды/Германия
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 24.06.2021 00:01
    0
    мадярські фашисти - додому....
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 24.06.2021 00:01
    0
    Венгры браво!!! Учись,Украина,со шведами пригодится.При всём уважении к нашей сборной,венгры плей-офф заслужили больше.
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 23.06.2021 23:59
    0
    Германия скатилась до уровня Испании. Посредственные команды со случайными игроками в составе.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 23.06.2021 23:59
    +1
    antt, 23.06.2021 23:53
    Все таки поле чудес на євро 2021 - сьогодні тільки у нас
    Играть мы не умеем,но фартовые
    Panda1818
    online
      Panda1818, 23.06.2021 23:58
    0
    Panda1818, 23.06.2021 23:49
    Венгрия а группе смерти борется за выход, а наши сливают игру за выход ради лучших раскладов по сетке. Это позор!!!
    Аууу минусеры а в чём я не прав?
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 23.06.2021 23:58
    -1
    SaneK, 23.06.2021 23:50
    Венгры на много больше заслужили пройти дальше чем наши. УЕФА надо что то решать с этой системой выбора "лучших".
    Я о чем и говорил. Система плохая по умолчанию. Самое простое и правильное раз мы идём по пути популяризации футбола - сделать на евро 32 команды и 8 групп. первые две выходят , остальные домой.
    Panda1818
    online
      Panda1818, 23.06.2021 23:57
    0
    antt, 23.06.2021 23:53
    Все таки поле чудес на євро 2021 - сьогодні тільки у нас
    У нас валидол и жуткий фарт, а венгров жаль
    Viktor Kosta
    online
      Viktor Kosta, 23.06.2021 23:56
    0
    Німецький сором. Ох їм завтра напхають.
    antt
    online
      antt, 23.06.2021 23:53
    +2
    Все таки поле чудес на євро 2021 - сьогодні тільки у нас
    antt
    online
      antt, 23.06.2021 23:51
    0
    Сьогодні показували німецьких вболівальників біля
    Мюнхен-Арени - говорили 4:0 має бути!
    А перед матчем Іспанії їх коментатори повторювали,
    що Іспанія має забити стільки то мячів щоб вийти.
    Ніби про свою команду забули, що вона ще має вийти в
    плейоф. Пару хвилин тому, коли була 80 хвилина німці вже напевно
    самі невірили що пройдуть в плейоф, але заштовхали унгарам.
    Але реально вже йшлося про вот такий "кінець ери Льова".
    SaneK
      SaneK, 23.06.2021 23:50
    0
    Венгры на много больше заслужили пройти дальше чем наши. УЕФА надо что то решать с этой системой выбора "лучших".
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 23.06.2021 23:50
    +1
    Поручик Ржевский, 23.06.2021 23:50
    2 ничьих сейчас.
    Мы на шведов выходим?
    Да
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 23.06.2021 23:50
    0
    На данный момент сетка:
    ВЕРХ сетки
    Италия/Австрия - Бельгия/F3 ПОРТУГАЛИЯ
    Хорватия/Испания -F1 ФРАНЦИЯ /Швейцария
    НИЗ сетки
    Уэльс/Дания - Нидерланды/Чехия
    Англия /F2 ГЕРМАНИЯ - Швеция/Украина
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 23.06.2021 23:50
    +2
    2 ничьих сейчас.
    Мы на шведов выходим?
    Slavanacii
      Slavanacii, 23.06.2021 23:49
    +2
    dadaali177188, 23.06.2021 23:30
    мадьяры должны активную гомосятину с евро выпихнуть.....пс мадьяр не перевариваю, но вот эта околофутбольная гомосятина выбешивает
    Твою "гомосятину" вже бельгійці і данці відправили до дому
    Panda1818
    online
      Panda1818, 23.06.2021 23:49
    -5
    Венгрия а группе смерти борется за выход, а наши сливают игру за выход ради лучших раскладов по сетке. Это позор!!!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 23.06.2021 23:47
    -5
    Лохи відігрались... але ще є час покарати пивососів
    Марлос-гений
      Марлос-гений, 23.06.2021 23:47
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ребров пошёл на пользу в венгерском футболе.
    roman75zpr
      roman75zpr, 23.06.2021 22:16
    +12
    Так, венгры, скромнее
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 23.06.2021 22:16
    +9
    рано сценарий с крупной победой венгров списали со счетов)
    Don Sergio
    online
      Don Sergio, 23.06.2021 22:43
    +8
    Немцы пешком ходят, физуха никакая походу
    umnuy2
    online
      umnuy2, 23.06.2021 22:12
    +8
    вы что творите?
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 23.06.2021 22:45
    +7
    Как так, венгры, которым только все сочувствовали, прессуют Германию на их половине? А наши!? Эх...
    orHidea03
      orHidea03, 23.06.2021 23:29
    +6
    що угорці витворяють
    _NATSGUL_
    online
      _NATSGUL_, 23.06.2021 22:18
    +6
    Дроч тренера на Нойера поражает...
    Нойер проваливает матч за матчем, но всё равно выходит каждый раз в основе. Вот так бывает, что если ты любимчик тренера(кстати, не того в Германии такая фишка), ты хоть игры проваливай игру каждый раз, всё равно будешь играть в основе, а другие (более достойные) будут сидеть на скамейки.
    матч с Францией - 1 удар в ворота немцев - 1 гол.
    Игра против сборной Португалии, 2 удара в створ ворот немцев - 2 гола.
    Сейчас: 1 удар в створ - 1 гол.
    100% результативная пропускаемость.
    Ждем Нойера в основе следующего матча.
    New Zealander
    online
      New Zealander, 23.06.2021 22:24
    +5
    Вот что значит когда команда в хорошей физической форме, а не как у Украины, которая еле передвигаеться по полю.
    Viktor Kosta
    online
      Viktor Kosta, 23.06.2021 23:37
    +4
    Такого чемпіонату Європи ще небуло по піджарці.
    SeM077
    online
      SeM077, 23.06.2021 23:32
    +4
    Оце сьогодні ігровий день, аж дух захватує)
    orHidea03
      orHidea03, 23.06.2021 23:31
    +4
    Panda1818, 23.06.2021 23:20
    Жесть. Немцы пока выходят с третьего места и чемпионы Европы вообще мимо
    німці поки нікуди не виходять, бо на 4 місці
    VITASS
      VITASS, 23.06.2021 23:30
    +3
    ЧУМА!!! мадьяры жгут
    chehcr7rm
    online
      chehcr7rm, 23.06.2021 23:29
    +3
    Що тут твориться. Португалія Угорщина Німеччина додому. 5хв по тому. Німеччина Угорщина Португалія додому, 5хв по тому Німеччина Португалія Угорщина додому. 1хв по тому пішли на нове коло))
    Болела
    online
      Болела, 23.06.2021 22:14
    +3
    Хера се 0_0
    antt
    online
      antt, 23.06.2021 23:53
    +2
    Все таки поле чудес на євро 2021 - сьогодні тільки у нас
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 23.06.2021 23:50
    +2
    2 ничьих сейчас.
    Мы на шведов выходим?
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 23.06.2021 23:49
    +2
    dadaali177188, 23.06.2021 23:30
    мадьяры должны активную гомосятину с евро выпихнуть.....пс мадьяр не перевариваю, но вот эта околофутбольная гомосятина выбешивает
    Твою "гомосятину" вже бельгійці і данці відправили до дому
    Марлос-гений
      Марлос-гений, 23.06.2021 23:47
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ребров пошёл на пользу в венгерском футболе.
    Local78
      Local78, 23.06.2021 23:31
    +2
    Які молодці угорці, як рубаються...
    Павел Метио