Василь ЛОМАЧЕНКО: «Я перезавантажився і готовий показати найкращий бокс»

В кінці тижня українець битиметься з Накатані

Василь ЛОМАЧЕНКО: «Я перезавантажився і готовий показати найкращий бокс»
© instagram.com

Український боксер Василь Ломаченко впевнений, що повністю відійшов після поразки від Тео Лопеса і готовий повернутися до перемог.

«Моя думка з приводу поєдинку з Лопесом зараз - це була нічия. Я багато разів переглядав поєдинок. Що стосується свого нового суперника, то я хотів порівняти себе саме з Накатані, тому що він бився з Лопесом. Це реально важкий суперник».

«Я хочу показати свій найкращий рівень. Я перезавантажився і готовий перейти на новий рівень», - сказав Ломаченко.

Бій відбудеться 26 червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Top Rank Boxing

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Banderass
    online
      Banderass, 23.06.2021 02:15
    +1
    Невже попи порчу зняли?
    Pavel K
    online
      Pavel K, 23.06.2021 00:32
    +2
    Вася - ідіть під три чорти з України ти, твій папаша і всі ваші гундяєвські попи-біси
    oleksan751
    online
      oleksan751, 22.06.2021 20:13
    +5
    Ну что, Васенька, помогли тебе твои московские попы? Половину фанов в Украине прои..пал, зато с зубастым Иванушкой-дурачком в дружбе, который сам уже с вальтами не дружит.
    Не удивлюсь, если опять проиграет - нет поддержки рода более...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 22.06.2021 19:19
    +5
    Шо вася, апять ничья была? Много раз пересмотрел бой? Я уже начинаю переживать за васино здоровье. Либо что-то со зрением у вали, либо с пониманием просмотренного.
    ser_nat
      ser_nat, 22.06.2021 18:43
    0
    Давай, Василь, в этом ты мастер, только не лезь во всякую бубуйню поповскую
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 22.06.2021 18:11
    +4
    Главное, чтобы после боя не было никаких отмазок
    oleksan751
    online
      oleksan751, 22.06.2021 20:13
    +5
    Ну что, Васенька, помогли тебе твои московские попы? Половину фанов в Украине прои..пал, зато с зубастым Иванушкой-дурачком в дружбе, который сам уже с вальтами не дружит.
    Не удивлюсь, если опять проиграет - нет поддержки рода более...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 22.06.2021 19:19
    +5
    Шо вася, апять ничья была? Много раз пересмотрел бой? Я уже начинаю переживать за васино здоровье. Либо что-то со зрением у вали, либо с пониманием просмотренного.
    balabolchenko_lompachenko
    online
      balabolchenko_lompachenko, 22.06.2021 18:11
    +4
    Главное, чтобы после боя не было никаких отмазок
    Pavel K
    online
      Pavel K, 23.06.2021 00:32
    +2
    Вася - ідіть під три чорти з України ти, твій папаша і всі ваші гундяєвські попи-біси
    Banderass
    online
      Banderass, 23.06.2021 02:15
    +1
    Невже попи порчу зняли?
    ser_nat
    online
      ser_nat, 22.06.2021 18:43
    0
    Давай, Василь, в этом ты мастер, только не лезь во всякую бубуйню поповскую