Відомий список гравців Шахтаря, які вирушили на збір до Австрії

У списку відсутні футболісти, які захищають честь країни на Євро

Відомий список гравців Шахтаря, які вирушили на збір до Австрії
© ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка

C 22 червня по 10 липня «Шахтар» готуватиметься до нового сезону в Хольвегені.

На зборі в Австрії команда проведе 4 контрольні матчі з «Санкт-Йоханом», «Ракувом», «Тюркгюджю» і «Шальке».

Новий тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі взяв з собою 35-х виконавців. Поки що не можуть приєднатися до команди гравці збірної України, а саме Анатолій Трубін, Андрій Пятов, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Георгій Судаков і Марлос.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Павел СН
    online
      Павел СН, 23.06.2021 18:34
    0
    Бондаренко Александр, 23.06.2021 18:27
    Не понял,Матвиенко-уже не игрок Шахтера,или я-что-то путают?
    статью читайте с самого начала!
    Бондаренко Александр
    online
      Бондаренко Александр, 23.06.2021 18:27
    -1
    Не понял,Матвиенко-уже не игрок Шахтера,или я-что-то путают?
    ShakhtarFCSD
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 15:44
    0
    В. Бондаренко отцепили от команды единственного... Чем же так тренерам не угодил? Или это из-за Марлона?
    А так все на месте, даже травмированных взяли. В добрый путь, Шахтер!
    Face Control
    online
      Face Control, 22.06.2021 14:08
    +3
    Только Шахтёр — только победа!
    Maks23
      Maks23, 22.06.2021 12:36
    0
    С такой игрой сборников..ещё по приезду на лавке сидеть будут..
    Face Control
    online
      Face Control, 22.06.2021 14:08
    +3
    Только Шахтёр — только победа!
    Павел СН
    online
      Павел СН, 23.06.2021 18:34
    0
    Бондаренко Александр, 23.06.2021 18:27
    Не понял,Матвиенко-уже не игрок Шахтера,или я-что-то путают?
    статью читайте с самого начала!
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 15:44
    0
    В. Бондаренко отцепили от команды единственного... Чем же так тренерам не угодил? Или это из-за Марлона?
    А так все на месте, даже травмированных взяли. В добрый путь, Шахтер!
    Maks23
    online
      Maks23, 22.06.2021 12:36
    0
    С такой игрой сборников..ещё по приезду на лавке сидеть будут..