ВІДЕО. Бельгія нам допомогла! Воротар Фінляндії провів курйозний автогол

Два голи Бельгія забила у другому таймі матчу 3-го туру Євро-2020

ВІДЕО. Бельгія нам допомогла! Воротар Фінляндії провів курйозний автогол
© Getty Images/Global Images Ukraine

21 червня в матчі третього туру Євро-2020 грали збірні Фінляндії та Бельгії (0:2).

Два голи Бельгія забила у другому таймі. Причому воротар Фінляндії провів курйозний автогол, запхавши м'яч в свої ворота. А потім відзначився Ромелу Лукаку.

ГОЛ! 0:1. Градецкі, 74 хв (автогол)

ГОЛ! 0:2. Лукаку, 81 хв.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex K
      Alex K, 22.06.2021 04:19
    +1
    Алексей Голяченко, 22.06.2021 00:00
    Хотите позорного погрома. Так сказать уехать с Евро с огоньком ?
    Пусть едут домой
    Это ты домой езжай. Проспись. Не нравится игра - не смотри.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 22.06.2021 00:00
    -4
    ares10, 21.06.2021 23:55
    а смисл тоді було їхати? треба боротися і пробувати використати шанс.
    Хотите позорного погрома. Так сказать уехать с Евро с огоньком ?
    Пусть едут домой
    ares10
    online
      ares10, 21.06.2021 23:55
    +3
    Ara Bara, 21.06.2021 23:52
    А смысл нашим проходить дальше?
    а смисл тоді було їхати? треба боротися і пробувати використати шанс.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.06.2021 23:55
    +7
    Ara Bara, 21.06.2021 23:52
    А смысл нашим проходить дальше?
    Если нет смысла, то что Вы тут делаете?
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.06.2021 23:53
    0
    ШАнсы выросли!
    Ara Bara
      Ara Bara, 21.06.2021 23:52
    -3
    SuperleagueUkraine, 21.06.2021 23:49
    Еее, теперь чтобы наши прошли надо чтобы 1 из трёх групп сыграла так как надо. Это хорошо!
    А смысл нашим проходить дальше?
    SuperleagueUkraine
      SuperleagueUkraine, 21.06.2021 23:49
    +3
    Еее, теперь чтобы наши прошли надо чтобы 1 из трёх групп сыграла так как надо. Это хорошо!
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.06.2021 23:55
    +7
    Ara Bara, 21.06.2021 23:52
    А смысл нашим проходить дальше?
    Если нет смысла, то что Вы тут делаете?
    ares10
    online
      ares10, 21.06.2021 23:55
    +3
    Ara Bara, 21.06.2021 23:52
    А смысл нашим проходить дальше?
    а смисл тоді було їхати? треба боротися і пробувати використати шанс.
    SuperleagueUkraine
    online
      SuperleagueUkraine, 21.06.2021 23:49
    +3
    Еее, теперь чтобы наши прошли надо чтобы 1 из трёх групп сыграла так как надо. Это хорошо!
    Alex K
    online
      Alex K, 22.06.2021 04:19
    +1
    Алексей Голяченко, 22.06.2021 00:00
    Хотите позорного погрома. Так сказать уехать с Евро с огоньком ?
    Пусть едут домой
    Это ты домой езжай. Проспись. Не нравится игра - не смотри.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 21.06.2021 23:53
    0
    ШАнсы выросли!