ДЕНИСОВ: «У плей-оф буде не та Італія, яка грала зі Швейцарією»

«Скуадра Адзурра» задіяла ротацію

ДЕНИСОВ: «У плей-оф буде не та Італія, яка грала зі Швейцарією»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов поділився враженнями від гри збірної Італії на груповому турнірі Євро-2020.

«Аналізуючи цей матч, в плей-оф буде не та Італія грати, вчора була резервна копія з якимись «замінниками» і «приправами». Другий склад у збірної Італії теж грає. Гравці Аталанти на цьому Євро грають досить помітну роль в своїх збірних. В Україні зараз тренд підписувати італійських тренерів, які грають в агресивний футбол.

Представники Серії А на цьому Євро забили найбільше голів. Італія не «вкочувалася» на цьому турнірі, вона ще не зупинялася з Ліги нації, з відбіркових матчів Чемпіонату світу. Коли йде гра, команда ніколи не скаржиться на те, що хтось травмований, на суддів, тобто вона грає», - сказав Денисов.

Читайте також: Італія зіграє з Україною? Група A завершила: хто на кого виходить

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    IronValdemar
      IronValdemar, 21.06.2021 18:30
    +2
    Такі історії бували. Команда починала потужно з групового турніру, а в плей-офф вже буксувала. Побачим.
    Nikola Tesla
      Nikola Tesla, 21.06.2021 18:15
    0
    А какая будет? Параолимпийская?
    VAD
    online
      VAD, 21.06.2021 18:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    В Украине сейчас тренд подписывать итальянских тренеров, которые играют в агрессивный футбол.

    Тренд это сколько тренеров? Или важно лизнуть хозяину?
    bolelschik
      bolelschik, 21.06.2021 17:14
    +4
    Еще матч с Австрией не состоялся, а ты уже решил, что следующий с Италией...
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 21.06.2021 17:05
    +5
    пенисофф, ты чего? Какой тренд подписывать макаронников, то что у ахметки бомбануло от того, что кротов пускали по кругу все кому не лень в прошлом чемпе, еще не значит что макаронники в тренде. ипанутый человек
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 21.06.2021 17:05
    +5
    пенисофф, ты чего? Какой тренд подписывать макаронников, то что у ахметки бомбануло от того, что кротов пускали по кругу все кому не лень в прошлом чемпе, еще не значит что макаронники в тренде. ипанутый человек
    bolelschik
    online
      bolelschik, 21.06.2021 17:14
    +4
    Еще матч с Австрией не состоялся, а ты уже решил, что следующий с Италией...
    IronValdemar
    online
      IronValdemar, 21.06.2021 18:30
    +2
    Такі історії бували. Команда починала потужно з групового турніру, а в плей-офф вже буксувала. Побачим.
    VAD
    online
      VAD, 21.06.2021 18:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    В Украине сейчас тренд подписывать итальянских тренеров, которые играют в агрессивный футбол.

    Тренд это сколько тренеров? Или важно лизнуть хозяину?
    Nikola Tesla
    online
      Nikola Tesla, 21.06.2021 18:15
    0
    А какая будет? Параолимпийская?