ЯРМОЛЕНКО: «Мені не можна переходити в Шахтар. Луческу в Динамо - це інше»

Колишній лідер столичного клубу впевнений, що відмовив би донецькому клубу, якби надійшла пропозиція

ЯРМОЛЕНКО: «Мені не можна переходити в Шахтар. Луческу в Динамо - це інше»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко через призму призначення Мірчі Луческу в київський клуб, поміркував на тему теоретичного переходу в донецький «Шахтар».

- Уяви, дзвонить тобі Ахметов і каже: «Андрію, ми хочемо тебе бачити в «Шахтарі». Називай суму».
- Сума тут не грає ролі, гроші не важливі. Я б, звичайно, сказав «ні». З величезною повагою ставлюся до «Шахтаря», його вболівальників і президента. Він побудував божевільну команду, але так не можна.

- А якщо більше немає інших варіантів, крім «Шахтаря»?
- Можна почекати.

- Я тобі змоделював ситуацію з Луческу...
- Це інше, - сказав Ярмоленко.

Читайте також: ЯРМОЛЕНКО: «Як уболівальник Динамо, я радий, що Луческу очолив команду»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Live

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 22.06.2021 10:48
    -1
    1. Луческу тоже говорил, что в динамо не пойдет, что туда идти неправильно после стольких лет в Шахтере.
    2. Старые дрова в виде ярмолы Шахтеру точно не нужны, и даже в лучшие годы он с нашим стилем не вяжется.
    А Шахтер - это главная команда Украины.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 20:08
    0
    Роман Порывай, 21.06.2021 18:48
    Центральній владі чи обраному з фальсифікаціями Янику? А податків з Донецької та Луганської областей було стільки ж, скільки дотацій в них, то ж кого вони могли годувати? Тоді за статистикою бюджет тягли центральні області, та аж ніяк не Донбас
    А суд был который доказал фальсификации в тех размерах чтобы такое говорить?
    Ты словам ющи и кролика не веришь?
    Они ведь так и сказали, ющ, что содержат западные области. Это с учётом дотаций им самим.
    Или ты считаешь что граждане западных областей могут получать дотации не давая взамен ничего, а жи ели этих двух областей должны отдавать налоги и лапу сосать?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 18:48
    -1
    xvalenok01, 21.06.2021 17:24
    Если не вспоминать, что перед этим многие власти разного уровня на западной Украине призывали не подчиняться центральной вдасти, то да, так оно и есть.
    Если не вспоминать слова Ющенко, что он готов отказаться от донецкой и луганской области, но они содержат по 3-4 западных области своими налогами, то да, так и есть.
    Если не вспоминать слова кролика, что валютная выручка государства без производства этих двух областей упала на 20%, то да, так и есть.
    Центральній владі чи обраному з фальсифікаціями Янику? А податків з Донецької та Луганської областей було стільки ж, скільки дотацій в них, то ж кого вони могли годувати? Тоді за статистикою бюджет тягли центральні області, та аж ніяк не Донбас
    Lion
    online
      Lion, 21.06.2021 18:03
    -2
    ozzy, 21.06.2021 16:48
    В Салигорский - можно.
    Это его уровень...
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 21.06.2021 17:31
    +2
    Роман Порывай, 21.06.2021 17:09
    Це не дитячі питання, а ключове. В Сєвєродонецьку говорили зі сцени про намір поділу країни ще й офіційні представники місцевої влади. А форма,факели,георгіївські стрічки, хрестні ходи рпц та інші провокативні моменти бувають і на заході і на сході країни.
    Такб почалося все, коли Янукович та Ющенко йшли до президентства, тоді особисто жваво почали розділяти Україну на схід і захід. Коли Ющенко став президентом, російскі медіа відразу розпочали пропаганду, де нав'язували негативну точку зору на Україну і на те, що там відбувається. Потім, коли Янукович став президентом, пропаганда в Росії відразу стихла, але люди вже були "готові" слухати про розп'ятих хлопчиків.
    І до того часу, коли Українці самі будут розділяти Україну на схід та зіхід, вони продовжуватимуть "танцювати" під дудку Пу#ла, йому як раз те і треба. Але нажаль більша частина українців того не розуміє
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 17:24
    0
    Роман Порывай, 21.06.2021 16:50
    Посіяла точно не ця людина. Шукати треба в партії регіонів, яка проводила з'їзд у Сєвєродонецьку та поширювала фейки про Донбас, що "годує усю країну". А футбольні розборки то вже похідне. І в Донецьку снобізму було аж ніяк не менше.
    Если не вспоминать, что перед этим многие власти разного уровня на западной Украине призывали не подчиняться центральной вдасти, то да, так оно и есть.
    Если не вспоминать слова Ющенко, что он готов отказаться от донецкой и луганской области, но они содержат по 3-4 западных области своими налогами, то да, так и есть.
    Если не вспоминать слова кролика, что валютная выручка государства без производства этих двух областей упала на 20%, то да, так и есть.
    smart__Forever
      smart__Forever, 21.06.2021 17:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Bosh1908, 21.06.2021 15:53
    Друге питання кому ти потрібен? Ти і твої бомжі граєте на чужині, на чужині і подохните.
    Борщ, судя по дате на твоей аватарке, ты уже давно труп
    ozzy
    online
      ozzy, 21.06.2021 17:16
    0
    Роман Порывай, 21.06.2021 17:09
    Це не дитячі питання, а ключове. В Сєвєродонецьку говорили зі сцени про намір поділу країни ще й офіційні представники місцевої влади. А форма,факели,георгіївські стрічки, хрестні ходи рпц та інші провокативні моменти бувають і на заході і на сході країни.
    Ваша пісня гарна й нова... А ведь это было у истоков новой Украины. Ключевое определение по типу титульности и свой/чужой. Maemo...
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 17:09
    0
    ozzy, 21.06.2021 17:00
    Зачем детские вопросы? Лучше зайди по тегам. Зачем факела в Севастополе? Вспомни в какой форме были "гости". И почему никто в обратку не приезжал ТОЧКА
    Це не дитячі питання, а ключове. В Сєвєродонецьку говорили зі сцени про намір поділу країни ще й офіційні представники місцевої влади. А форма,факели,георгіївські стрічки, хрестні ходи рпц та інші провокативні моменти бувають і на заході і на сході країни.
    Володимир Ляшенко
    online
      Володимир Ляшенко, 21.06.2021 17:03
    -1
    Навіщо Ярмола Шахтарю? Он одного старого збитого льотчика Коноплянку взяли - а толку? І взагалі, у Ярмоленка цей ЧЄ - по суті завершення кар'єри на високому рівні. Далі - по шляху Мілі: всякі Різеспори, Брести, Минаї...
    BUCH
    online
      BUCH, 21.06.2021 17:03
    +2
    Face Control, 21.06.2021 15:16
    Ты триста лет сдался Шахтёру.
    А как же Коноплянка???
    Женя будет по слабее, при всём уважении)
    ozzy
    online
      ozzy, 21.06.2021 17:00
    -3
    Роман Порывай, 21.06.2021 16:55
    І що, в Севастополі Хмара і К* тоді пропонували відділити якусь частину від України?
    Зачем детские вопросы? Лучше зайди по тегам. Зачем факела в Севастополе? Вспомни в какой форме были "гости". И почему никто в обратку не приезжал ТОЧКА
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 16:55
    +1
    ozzy, 21.06.2021 16:51
    В Севастополе 1992. Хмара и К*.
    І що, в Севастополі Хмара і К* тоді пропонували відділити якусь частину від України?
    ozzy
    online
      ozzy, 21.06.2021 16:51
    -2
    Роман Порывай, 21.06.2021 16:50
    Посіяла точно не ця людина. Шукати треба в партії регіонів, яка проводила з'їзд у Сєвєродонецьку та поширювала фейки про Донбас, що "годує усю країну". А футбольні розборки то вже похідне. І в Донецьку снобізму було аж ніяк не менше.
    В Севастополе 1992. Хмара и К*.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 16:50
    +1
    xvalenok01, 21.06.2021 16:32
    А кто эту ненависть посеял и сейчас подогревает?
    Подсказка. Ты один из них.
    Посіяла точно не ця людина. Шукати треба в партії регіонів, яка проводила з'їзд у Сєвєродонецьку та поширювала фейки про Донбас, що "годує усю країну". А футбольні розборки то вже похідне. І в Донецьку снобізму було аж ніяк не менше.
    ozzy
    online
      ozzy, 21.06.2021 16:48
    -2
    В Салигорский - можно.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 16:32
    0
    Ossa8860, 21.06.2021 16:24
    Штольня сама себя разъединила. И собирает теперь плоды посеянной ненависти.
    А кто эту ненависть посеял и сейчас подогревает?
    Подсказка. Ты один из них.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 16:31
    -1
    Bosh1908, 21.06.2021 15:53
    Друге питання кому ти потрібен? Ти і твої бомжі граєте на чужині, на чужині і подохните.
    Они играют на Украине.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 16:30
    -2
    Пуп земли нашёлся. Это динама. Всё только и мечтают туда попасть.
    Сто лично-динамовский снобизм.
    Ossa8860
      Ossa8860, 21.06.2021 16:24
    -3
    xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 15:31
    Провокационный вброс , чтобы не объединять болельщиков вокруг сборной, а разъединять по клубным симпатиям.
    Штольня сама себя разъединила. И собирает теперь плоды посеянной ненависти.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 15:31
    +8
    Провокационный вброс , чтобы не объединять болельщиков вокруг сборной, а разъединять по клубным симпатиям.
    Cheng
    online
      Cheng, 21.06.2021 15:23
    +8
    Face Control, 21.06.2021 15:16
    Ты триста лет сдался Шахтёру.
    Поэтому Шахта в своё время соблазняла Хачериди и Белькевича - и это только то,что вылезло наружу... Вам же и подешевевший Конопа понадобился - лишь бы он в Киев не пришёл. Сосредоточьтесь на скупка по списку нового супертренера - там же Наполеоновские планы в следующей ЛЧ...
    DV
      DV, 21.06.2021 15:28
    +3
    Cheng, 21.06.2021 15:23
    Поэтому Шахта в своё время соблазняла Хачериди и Белькевича - и это только то,что вылезло наружу... Вам же и подешевевший Конопа понадобился - лишь бы он в Киев не пришёл. Сосредоточьтесь на скупка по списку нового супертренера - там же Наполеоновские планы в следующей ЛЧ...
    Бежать надо Коноплянке обратно в Днепр !... Был бы в сборной классный полузащитник...А то играем без одного крыла..(((
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 21.06.2021 17:31
    +2
    Роман Порывай, 21.06.2021 17:09
    Це не дитячі питання, а ключове. В Сєвєродонецьку говорили зі сцени про намір поділу країни ще й офіційні представники місцевої влади. А форма,факели,георгіївські стрічки, хрестні ходи рпц та інші провокативні моменти бувають і на заході і на сході країни.
    Такб почалося все, коли Янукович та Ющенко йшли до президентства, тоді особисто жваво почали розділяти Україну на схід і захід. Коли Ющенко став президентом, російскі медіа відразу розпочали пропаганду, де нав'язували негативну точку зору на Україну і на те, що там відбувається. Потім, коли Янукович став президентом, пропаганда в Росії відразу стихла, але люди вже були "готові" слухати про розп'ятих хлопчиків.
    І до того часу, коли Українці самі будут розділяти Україну на схід та зіхід, вони продовжуватимуть "танцювати" під дудку Пу#ла, йому як раз те і треба. Але нажаль більша частина українців того не розуміє
    BUCH
    online
      BUCH, 21.06.2021 17:03
    +2
    Face Control, 21.06.2021 15:16
    Ты триста лет сдался Шахтёру.
    А как же Коноплянка???
    Женя будет по слабее, при всём уважении)
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 16:55
    +1
    ozzy, 21.06.2021 16:51
    В Севастополе 1992. Хмара и К*.
    І що, в Севастополі Хмара і К* тоді пропонували відділити якусь частину від України?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 16:50
    +1
    xvalenok01, 21.06.2021 16:32
    А кто эту ненависть посеял и сейчас подогревает?
    Подсказка. Ты один из них.
    Посіяла точно не ця людина. Шукати треба в партії регіонів, яка проводила з'їзд у Сєвєродонецьку та поширювала фейки про Донбас, що "годує усю країну". А футбольні розборки то вже похідне. І в Донецьку снобізму було аж ніяк не менше.
    Bosh1908
      Bosh1908, 21.06.2021 15:53
    +1
    Face Control, 21.06.2021 15:16
    Ты триста лет сдался Шахтёру.
    Друге питання кому ти потрібен? Ти і твої бомжі граєте на чужині, на чужині і подохните.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 15:51
    +1
    CheMP, 21.06.2021 15:42
    разогрев перед чемпом) что-то мне подсказывает,что Ярмолу таки ДК хочет вернуть
    Да пусть возвращает. К нас в Шахтере на правом фланге больше чем надо футболистов уже
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 20:08
    0
    Роман Порывай, 21.06.2021 18:48
    Центральній владі чи обраному з фальсифікаціями Янику? А податків з Донецької та Луганської областей було стільки ж, скільки дотацій в них, то ж кого вони могли годувати? Тоді за статистикою бюджет тягли центральні області, та аж ніяк не Донбас
    А суд был который доказал фальсификации в тех размерах чтобы такое говорить?
    Ты словам ющи и кролика не веришь?
    Они ведь так и сказали, ющ, что содержат западные области. Это с учётом дотаций им самим.
    Или ты считаешь что граждане западных областей могут получать дотации не давая взамен ничего, а жи ели этих двух областей должны отдавать налоги и лапу сосать?
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 17:24
    0
    Роман Порывай, 21.06.2021 16:50
    Посіяла точно не ця людина. Шукати треба в партії регіонів, яка проводила з'їзд у Сєвєродонецьку та поширювала фейки про Донбас, що "годує усю країну". А футбольні розборки то вже похідне. І в Донецьку снобізму було аж ніяк не менше.
    Если не вспоминать, что перед этим многие власти разного уровня на западной Украине призывали не подчиняться центральной вдасти, то да, так оно и есть.
    Если не вспоминать слова Ющенко, что он готов отказаться от донецкой и луганской области, но они содержат по 3-4 западных области своими налогами, то да, так и есть.
    Если не вспоминать слова кролика, что валютная выручка государства без производства этих двух областей упала на 20%, то да, так и есть.
    smart__Forever
      smart__Forever, 21.06.2021 17:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Bosh1908, 21.06.2021 15:53
    Друге питання кому ти потрібен? Ти і твої бомжі граєте на чужині, на чужині і подохните.
    Борщ, судя по дате на твоей аватарке, ты уже давно труп
    ozzy
    online
      ozzy, 21.06.2021 17:16
    0
    Роман Порывай, 21.06.2021 17:09
    Це не дитячі питання, а ключове. В Сєвєродонецьку говорили зі сцени про намір поділу країни ще й офіційні представники місцевої влади. А форма,факели,георгіївські стрічки, хрестні ходи рпц та інші провокативні моменти бувають і на заході і на сході країни.
    Ваша пісня гарна й нова... А ведь это было у истоков новой Украины. Ключевое определение по типу титульности и свой/чужой. Maemo...
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 21.06.2021 17:09
    0
    ozzy, 21.06.2021 17:00
    Зачем детские вопросы? Лучше зайди по тегам. Зачем факела в Севастополе? Вспомни в какой форме были "гости". И почему никто в обратку не приезжал ТОЧКА
    Це не дитячі питання, а ключове. В Сєвєродонецьку говорили зі сцени про намір поділу країни ще й офіційні представники місцевої влади. А форма,факели,георгіївські стрічки, хрестні ходи рпц та інші провокативні моменти бувають і на заході і на сході країни.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 21.06.2021 16:32
    0
    Ossa8860, 21.06.2021 16:24
    Штольня сама себя разъединила. И собирает теперь плоды посеянной ненависти.
    А кто эту ненависть посеял и сейчас подогревает?
    Подсказка. Ты один из них.