ФОТО. Відомо, в якій формі збірна України зіграє з Австрією

Команда Андрія Шевченка вийде на поле в основному комплекті форми

ФОТО. Відомо, в якій формі збірна України зіграє з Австрією
© УАФ

Сьогодні в Бухаресті на стадіоні «Арена Націонале» збірна України проведе свій третій поєдинок на Євро-2020 у групі С. Суперником підопічних Андрія Шевченка виступить команда Австрії. Початок зустрічі — о 19.00 за київським часом.

На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Австрія зіграє в червоно-білому.

Заявка на Австрію: Без Зубкова, Попова і Безуса

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(46 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AЛВ
    online
      AЛВ, 21.06.2021 16:57
    +4
    Слава Україні.!!!Героям Слава.!!!
    Буде Перемога зб.України під ХІТ наших вболівальників.!!!
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 21.06.2021 15:57
    0
    Сильні команди.
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 21.06.2021 15:56
    +4
    Красива форма.
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 21.06.2021 15:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 12:25
    Хоть мне и не нравится этот жёлтый цвет в принципе, и как цвет формы в частности,но он как бы фартовый) . В синем проиграли , а в жёлтом выиграли уже.
    Зато не жарко
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 21.06.2021 12:31
    +5
    xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 12:25
    Хоть мне и не нравится этот жёлтый цвет в принципе, и как цвет формы в частности,но он как бы фартовый) . В синем проиграли , а в жёлтом выиграли уже.
    На ничью надо было замиксовать форму.
    Надевать желтые футболки , синие трусы. Или наоборот.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 12:25
    +4
    Хоть мне и не нравится этот жёлтый цвет в принципе, и как цвет формы в частности,но он как бы фартовый) . В синем проиграли , а в жёлтом выиграли уже.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 21.06.2021 12:24
    +4
    Надо было таки контур Карты синим делать
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 21.06.2021 12:31
    +5
    xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 12:25
    Хоть мне и не нравится этот жёлтый цвет в принципе, и как цвет формы в частности,но он как бы фартовый) . В синем проиграли , а в жёлтом выиграли уже.
    На ничью надо было замиксовать форму.
    Надевать желтые футболки , синие трусы. Или наоборот.
    AЛВ
    online
      AЛВ, 21.06.2021 16:57
    +4
    Слава Україні.!!!Героям Слава.!!!
    Буде Перемога зб.України під ХІТ наших вболівальників.!!!
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 21.06.2021 15:56
    +4
    Красива форма.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 12:25
    +4
    Хоть мне и не нравится этот жёлтый цвет в принципе, и как цвет формы в частности,но он как бы фартовый) . В синем проиграли , а в жёлтом выиграли уже.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 21.06.2021 12:24
    +4
    Надо было таки контур Карты синим делать
    Oliynuk_sport
    online
      Oliynuk_sport, 21.06.2021 15:57
    0
    Сильні команди.
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 21.06.2021 15:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    xxxxxxxxxxxxххх, 21.06.2021 12:25
    Хоть мне и не нравится этот жёлтый цвет в принципе, и как цвет формы в частности,но он как бы фартовый) . В синем проиграли , а в жёлтом выиграли уже.
    Зато не жарко