Давід АЛАБА: «У складі України виділю Ярмоленка й Зінченка»

Лідер команди Австрії висловився про українську збірну

Давід АЛАБА: «У складі України виділю Ярмоленка й Зінченка»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Капітан збірної Австрії Давід Алаба поділився очікуваннями перед матчем з Україною в рамках групового раунду Євро-2020.

«Можу виділити в складі збірної України Зінченка та Ярмоленка. Плюс у них іменитий тренер. Це дуже хороша команда», - сказав Алаба.

Поєдинок третього туру Україна - Австрія відбудеться в понеділок, 21 червня, в Бухаресті. Початок матчу - о 19:00 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 21.06.2021 10:40
    +1
    vital, 21.06.2021 08:12
    На місці Малини я б точно образився і забив їм сьогодні гол своєю коронною лівою, щоб наступного разу пам'ятали.
    Це точно! Я би виділив і Малину і Яремчука. Нехай вони самі виділяються і сьогодні забивають! Успіху і наснаги нашій збірній!
    vizuals
    online
      vizuals, 21.06.2021 08:54
    0
    vital, 21.06.2021 08:25
    Ну точно менше ніж у Франції таких "французів"
    Ти мене заспокоїв
    vital
    online
      vital, 21.06.2021 08:25
    +4
    vizuals, 21.06.2021 08:21
    І багато в Австрії таких "австрійців" ?
    Ну точно менше ніж у Франції таких "французів"
    vizuals
    online
      vizuals, 21.06.2021 08:21
    -1
    І багато в Австрії таких "австрійців" ?
    denzellezned
    online
      denzellezned, 21.06.2021 08:18
    +6
    vital, 21.06.2021 08:12
    На місці Малини я б точно образився і забив їм сьогодні гол своєю коронною лівою, щоб наступного разу пам'ятали.
    А краще хет-рик, щоб запам’ятали на довго
    denzellezned
    online
      denzellezned, 21.06.2021 08:16
    +1
    AЛВ, 21.06.2021 08:13
    Україна займе 2 місце в групі,а Австрія третє.!!!
    100%👍🇺🇦💪
    AЛВ
    online
      AЛВ, 21.06.2021 08:13
    +4
    Україна займе 2 місце в групі,а Австрія третє.!!!
    vital
    online
      vital, 21.06.2021 08:12
    +11
    На місці Малини я б точно образився і забив їм сьогодні гол своєю коронною лівою, щоб наступного разу пам'ятали.
    vital
    online
      vital, 21.06.2021 08:12
    +11
    На місці Малини я б точно образився і забив їм сьогодні гол своєю коронною лівою, щоб наступного разу пам'ятали.
    denzellezned
    online
      denzellezned, 21.06.2021 08:18
    +6
    vital, 21.06.2021 08:12
    На місці Малини я б точно образився і забив їм сьогодні гол своєю коронною лівою, щоб наступного разу пам'ятали.
    А краще хет-рик, щоб запам’ятали на довго
    vital
    online
      vital, 21.06.2021 08:25
    +4
    vizuals, 21.06.2021 08:21
    І багато в Австрії таких "австрійців" ?
    Ну точно менше ніж у Франції таких "французів"
    AЛВ
    online
      AЛВ, 21.06.2021 08:13
    +4
    Україна займе 2 місце в групі,а Австрія третє.!!!
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 21.06.2021 10:40
    +1
    vital, 21.06.2021 08:12
    На місці Малини я б точно образився і забив їм сьогодні гол своєю коронною лівою, щоб наступного разу пам'ятали.
    Це точно! Я би виділив і Малину і Яремчука. Нехай вони самі виділяються і сьогодні забивають! Успіху і наснаги нашій збірній!
    denzellezned
    online
      denzellezned, 21.06.2021 08:16
    +1
    AЛВ, 21.06.2021 08:13
    Україна займе 2 місце в групі,а Австрія третє.!!!
    100%👍🇺🇦💪
    vizuals
    online
      vizuals, 21.06.2021 08:54
    0