ВІДЕО. Феноменальна п'ята у Бразилії. У ворота Фламенго забили гол-шедевр

Захисник «Брагантіно» Адерлан на 12-й хвилині дуже тонко замкнув простріл

ВІДЕО. Феноменальна п'ята у Бразилії. У ворота Фламенго забили гол-шедевр
© Twitter

Феноменальний гол забитий в матчі 5-го туру чемпіонату Бразилії між командами «Фламенго» і «Ред Булл Брагантіно» (2: 3).

Захисник «Брагантіно» Адерлан на 12-й хвилині тонким дотиком п'ятою замкнув простріл зі штрафного. М'яч полетів у дальній верхній кут, і вийшов чарівний гол!

ВІДЕО. Феноменальна п'ята у Бразилії. У ворота Фламенго забили гол-шедевр

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Scofield Lincoln
    online
      Scofield Lincoln, 21.06.2021 11:57
    +1
    Это голасо! Ну всё теперь тип в Зальцбург пойдет, а потом глядишь и в Лейпциг...
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 21.06.2021 09:49
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Как в пляжном футболе
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 21.06.2021 09:40
    +2
    maverik, 21.06.2021 08:13
    Эмоций как-то маловато у автора гола вроде забивает такие мячи постоянно )).Может бывшей команде забил ?
    так это же Бразилия... у них там такого как бананов
    maverik
    online
      maverik, 21.06.2021 08:13
    +2
    Эмоций как-то маловато у автора гола вроде забивает такие мячи постоянно )).Может бывшей команде забил ?
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 21.06.2021 09:40
    +2
    maverik, 21.06.2021 08:13
    Эмоций как-то маловато у автора гола вроде забивает такие мячи постоянно )).Может бывшей команде забил ?
    так это же Бразилия... у них там такого как бананов
    maverik
    online
      maverik, 21.06.2021 08:13
    +2
    Эмоций как-то маловато у автора гола вроде забивает такие мячи постоянно )).Может бывшей команде забил ?
    Scofield Lincoln
    online
      Scofield Lincoln, 21.06.2021 11:57
    +1
    Это голасо! Ну всё теперь тип в Зальцбург пойдет, а потом глядишь и в Лейпциг...
    Игорь Григорьевич