Є навіть Ракицький. Ярмоленко зібрав команду мрії

Андрій вибрав найкращих футболістів, з якими грав

Є навіть Ракицький. Ярмоленко зібрав команду мрії
© Getty Images/Global Images Ukraine

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко склав команду мрії серед футболістів, з якими грав разом.

«У воротах Олександр Шовковський. Правий захисник - Данило Сілва, хоча я грав з Піщеком, Федецьким і Морозюком, який образиться на мене. Центральні захисники - Хачеріді часів, коли ми грали проти «Евертона», і Ракицький. Лівий захисник - Рафаел Геррейро. Слава Шевчук, вибач, але не ти точно (сміється).

У центрі півзахисту нехай будуть Деклан Райс і Роман Єременко. Зліва поставимо Марко Ройса, праворуч - П'єр-Емерік Обамеянг. Сидорчук? Навіть би у дублі у мене не грав (сміється).

Нападники. Андрій Шевченко. Хоча я грав з ним, коли він вже не був на піку. А як не поставити Артема Мілевського, коли він «Спартак» самотужки обігрував? Нехай буде пара форвардів Шевченко-Мілевський», - сказав Ярмоленко.

Команда мрії за версією Андрія Ярмоленка

Воротар: Олександр Шовковський («Динамо» / збірна України).
Захисники: Данило Сілва («Динамо»), Євген Хачеріді («Динамо» / збірна України), Ярослав Ракицький (збірна України), Рафаел Геррейро («Боруссія Дортмунд»).
Півзахисники: Деклан Райс («Вест Хем»), Роман Єременко («Динамо»), Марко Ройс («Боруссія Дортмунд»), П'єр-Емерік Обамеянг («Боруссія Дортмунд»).
Нападники: Андрій Шевченко («Динамо» / збірна України), Артем Мілевський («Динамо» / збірна України).

Читайте також: ЯРМОЛЕНКО: «Степаненко - мужик, зміг нормально зі мною спілкуватися»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Live

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 20.06.2021 23:52
    +2
    Одним словом "експерти"... Ярмоленко висловив своє бачення, з цими людьми він грав, тому його право обрати саме таку команду. Багато з критиків деяких гравців бачили мільком по тв або чули про них, а вже вони їм не такі.
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 20.06.2021 23:32
    -4
    Хороша команда(Капуста з часником ще й медом помазана.Що скажеш?-одним словом Ярмоленко.
    grifon
    online
      grifon, 20.06.2021 23:17
    0
    да да, фейся ми знаємо як ти любишь сусідів
    Face Control
    online
      Face Control, 20.06.2021 23:11
    -10
    Ярик топ и как игрок, и тем более как человек.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 20.06.2021 23:10
    0
    Ну і збірна.Ярмоленко щось тямить у футболі?
    Михайло Миколайович Орловський
      Михайло Миколайович Орловський, 20.06.2021 23:05
    +1
    avtv5555, 20.06.2021 21:50
    Ракицкий. Хачериди, Милевский, так себе средненькие игроки.
    Звісно, експердам відніше...
    Андрей Абзонь
    online
      Андрей Абзонь, 20.06.2021 22:38
    +1
    Сергей Иванамофф, 20.06.2021 22:02
    Какой то не серьезный настрой на завтрашнюю игру.
    Интервью было фиг знает когда записано.
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 20.06.2021 22:38
    +1
    Винегрет какой-то
    Павел СН
    online
      Павел СН, 20.06.2021 22:31
    +8
    яка команда мрiй???? Ярмола "зiбрав " команду гравцiв,якi за його думкою були найкращi,тi з якими вiн грав!!!!!
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 20.06.2021 22:16
    +10
    Хачериди классный футболист, мог срубить любого, кто на него стеной шел фактурный, немного эмоциональный, но в футболе эта черта должна присутствовать у любого игрока, мягко характерные в футболе не приживаются.
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 20.06.2021 22:08
    -2
    так, заберите уже у Ярмолы микрофон
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 20.06.2021 22:07
    +5
    Mr.Value, 20.06.2021 22:01
    Ракицкий в ЛЧ за Зенит едва ли не в каждом матче привозит. Это в очень медленной РПЛ он ещё успевает более-менее. А так физически он уже сдал, совсем стал медленным.
    На момент коли вони грали разом Рак ще так не здав.
    Сергей Иванамофф
      Сергей Иванамофф, 20.06.2021 22:02
    0
    Какой то не серьезный настрой на завтрашнюю игру.
    Mr.Value
      Mr.Value, 20.06.2021 22:01
    +7
    GloryUkraine, 20.06.2021 21:46
    Рак був нормальним захисником, як людина він покидьок.
    Ракицкий в ЛЧ за Зенит едва ли не в каждом матче привозит. Это в очень медленной РПЛ он ещё успевает более-менее. А так физически он уже сдал, совсем стал медленным.
    avtv5555
    online
      avtv5555, 20.06.2021 21:50
    -8
    Ракицкий. Хачериди, Милевский, так себе средненькие игроки.
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 20.06.2021 21:46
    +13
    Рак був нормальним захисником, як людина він покидьок.
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 20.06.2021 21:46
    +13
    Рак був нормальним захисником, як людина він покидьок.
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 20.06.2021 22:16
    +10
    Хачериди классный футболист, мог срубить любого, кто на него стеной шел фактурный, немного эмоциональный, но в футболе эта черта должна присутствовать у любого игрока, мягко характерные в футболе не приживаются.
    Павел СН
    online
      Павел СН, 20.06.2021 22:31
    +8
    яка команда мрiй???? Ярмола "зiбрав " команду гравцiв,якi за його думкою були найкращi,тi з якими вiн грав!!!!!
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 20.06.2021 22:01
    +7
    GloryUkraine, 20.06.2021 21:46
    Рак був нормальним захисником, як людина він покидьок.
    Ракицкий в ЛЧ за Зенит едва ли не в каждом матче привозит. Это в очень медленной РПЛ он ещё успевает более-менее. А так физически он уже сдал, совсем стал медленным.
    GloryUkraine
    online
      GloryUkraine, 20.06.2021 22:07
    +5
    Mr.Value, 20.06.2021 22:01
    Ракицкий в ЛЧ за Зенит едва ли не в каждом матче привозит. Это в очень медленной РПЛ он ещё успевает более-менее. А так физически он уже сдал, совсем стал медленным.
    На момент коли вони грали разом Рак ще так не здав.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 20.06.2021 23:52
    +2
    Одним словом "експерти"... Ярмоленко висловив своє бачення, з цими людьми він грав, тому його право обрати саме таку команду. Багато з критиків деяких гравців бачили мільком по тв або чули про них, а вже вони їм не такі.
    Михайло Миколайович Орловський
      Михайло Миколайович Орловський, 20.06.2021 23:05
    +1
    avtv5555, 20.06.2021 21:50
    Ракицкий. Хачериди, Милевский, так себе средненькие игроки.
    Звісно, експердам відніше...
    Андрей Абзонь
    online
      Андрей Абзонь, 20.06.2021 22:38
    +1
    Сергей Иванамофф, 20.06.2021 22:02
    Какой то не серьезный настрой на завтрашнюю игру.
    Интервью было фиг знает когда записано.
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 20.06.2021 22:38
    +1
    Винегрет какой-то
    grifon
    online
      grifon, 20.06.2021 23:17
    0
    да да, фейся ми знаємо як ти любишь сусідів
    tima fialko
    online
      tima fialko, 20.06.2021 23:10
    0
    Ну і збірна.Ярмоленко щось тямить у футболі?
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 20.06.2021 22:02
    0
    Какой то не серьезный настрой на завтрашнюю игру.