Одноклубник Нойка: «У мене полігамна сім'я. У батька 4 дружини і 38 дітей»

18-річний нігерієць Умар Алію шокував інформацією про свою сім'ю

Одноклубник Нойка: «У мене полігамна сім'я. У батька 4 дружини і 38 дітей»
© ФК Рух Брест. Умар Алію

«Рух» з Бреста, який нещодавно підписав українського півзахисника Олександра Нойка, оголосив про ще один трансфер.

Клуб орендував до кінця сезону 2021 року 18-річного захисника Умара Алію. Під час інтерв'ю-представлення Умар розповів цікаві факти про свою сім'ю.

«Я з Африки, з Нігерії. Я народився в полігамній сім'ї, у мого батька чотири дружини. А всього нас 38. На жаль, мій батько вже помер і брат теж. Найбільше я сумую за моєю сім'єю. Але зараз я працюю тут і добре себе почуваю в команді», - сказав Алію в інтерв'ю клубній прес-службі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oleg.
    online
      Oleg., 19.06.2021 19:14
    +2
    BekXan, 19.06.2021 17:53
    В москве на их праздник 200 тыс моляться на красной площади.Ни один правитель рашки не мог такое допустить а уж темболее представить.Англия многие мелкие города пропросту уже не контролируються властью.Полиция вообще не заезжает в районы.Грабежи и нападения.Франция 5 км туристическая зона вокруг башни далее огромный процент что будет нападение или грабёж.Германия ,Италия...Продолжать?Не расист и не в коем случае не стороник какого то негатива по любой религии но факт остаёться фактом мусульмани и беженцы мусульмани просто не хотят вписываться в общество и непринимают его не хотят работать а требуют и навязывают свою религию.Рано или поздно это приведёт к взрыву любого общества любой страны.
    Ну нарешті відповідь людини, що не на слух знайома з цією проблемою. Можу додати з свого життя… Недавно повів внучку в дитсадок(4 роки) . Так з 30 дітей ТІЛЬКИ ДВОЄ були білі. Решта мусульмани і чорні. А ще 20 років тому було навпаки. І ще амеби мінусують мене. Прийде це все і до вас дуже швидко. Поржемо разом.
    BekXan
      BekXan, 19.06.2021 17:53
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Muskrat2, 19.06.2021 16:59
    Тому що, маячні та російській пропаганді тут не місце. Ти не думав, що якщо в чувака 4 дружини, то 4 йовбака матимуть в своєму житті тільки козу?
    В москве на их праздник 200 тыс моляться на красной площади.Ни один правитель рашки не мог такое допустить а уж темболее представить.Англия многие мелкие города пропросту уже не контролируються властью.Полиция вообще не заезжает в районы.Грабежи и нападения.Франция 5 км туристическая зона вокруг башни далее огромный процент что будет нападение или грабёж.Германия ,Италия...Продолжать?Не расист и не в коем случае не стороник какого то негатива по любой религии но факт остаёться фактом мусульмани и беженцы мусульмани просто не хотят вписываться в общество и непринимают его не хотят работать а требуют и навязывают свою религию.Рано или поздно это приведёт к взрыву любого общества любой страны.
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 19.06.2021 16:59
    +2
    Oleg., 19.06.2021 16:47
    Замінусували🤣🤣. Мусульмани вже до Sport. Ua добрались
    Тому що, маячні та російській пропаганді тут не місце. Ти не думав, що якщо в чувака 4 дружини, то 4 йовбака матимуть в своєму житті тільки козу?
    Oleg.
    online
      Oleg., 19.06.2021 16:47
    0
    Замінусували🤣🤣. Мусульмани вже до Sport. Ua добрались
    Oleg.
    online
      Oleg., 19.06.2021 16:45
    -1
    west_022, 19.06.2021 14:41
    посилу на джерело будь ласка
    YouTube тобі в допомогу. Щасти.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 19.06.2021 15:17
    0
    west_022, 19.06.2021 14:41
    посилу на джерело будь ласка
    Я это высказывание тоже встречал где-то... Авторство Каддафи - не уверен.
    west_022
      west_022, 19.06.2021 14:41
    0
    Oleg., 19.06.2021 14:22
    Колись Кадаффі в інтерв‘ю сказав. - Дякую тобі Аллах, що допоміг нам поселитись в Європі. Тепер нам не треба з ними воювати, займатись тероризмом.План спрацював. Ми розплодились там.Європа наша і нас вже не вигнати звідти.
    посилу на джерело будь ласка
    Oleg.
    online
      Oleg., 19.06.2021 14:22
    -3
    Колись Кадаффі в інтерв‘ю сказав. - Дякую тобі Аллах, що допоміг нам поселитись в Європі. Тепер нам не треба з ними воювати, займатись тероризмом.План спрацював. Ми розплодились там.Європа наша і нас вже не вигнати звідти.
    BekXan
      BekXan, 19.06.2021 17:53
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Muskrat2, 19.06.2021 16:59
    Тому що, маячні та російській пропаганді тут не місце. Ти не думав, що якщо в чувака 4 дружини, то 4 йовбака матимуть в своєму житті тільки козу?
    В москве на их праздник 200 тыс моляться на красной площади.Ни один правитель рашки не мог такое допустить а уж темболее представить.Англия многие мелкие города пропросту уже не контролируються властью.Полиция вообще не заезжает в районы.Грабежи и нападения.Франция 5 км туристическая зона вокруг башни далее огромный процент что будет нападение или грабёж.Германия ,Италия...Продолжать?Не расист и не в коем случае не стороник какого то негатива по любой религии но факт остаёться фактом мусульмани и беженцы мусульмани просто не хотят вписываться в общество и непринимают его не хотят работать а требуют и навязывают свою религию.Рано или поздно это приведёт к взрыву любого общества любой страны.
    Oleg.
    online
      Oleg., 19.06.2021 19:14
    +2
    BekXan, 19.06.2021 17:53
    В москве на их праздник 200 тыс моляться на красной площади.Ни один правитель рашки не мог такое допустить а уж темболее представить.Англия многие мелкие города пропросту уже не контролируються властью.Полиция вообще не заезжает в районы.Грабежи и нападения.Франция 5 км туристическая зона вокруг башни далее огромный процент что будет нападение или грабёж.Германия ,Италия...Продолжать?Не расист и не в коем случае не стороник какого то негатива по любой религии но факт остаёться фактом мусульмани и беженцы мусульмани просто не хотят вписываться в общество и непринимают его не хотят работать а требуют и навязывают свою религию.Рано или поздно это приведёт к взрыву любого общества любой страны.
    Ну нарешті відповідь людини, що не на слух знайома з цією проблемою. Можу додати з свого життя… Недавно повів внучку в дитсадок(4 роки) . Так з 30 дітей ТІЛЬКИ ДВОЄ були білі. Решта мусульмани і чорні. А ще 20 років тому було навпаки. І ще амеби мінусують мене. Прийде це все і до вас дуже швидко. Поржемо разом.
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 19.06.2021 16:59
    +2
    Oleg., 19.06.2021 16:47
    Замінусували🤣🤣. Мусульмани вже до Sport. Ua добрались
    Тому що, маячні та російській пропаганді тут не місце. Ти не думав, що якщо в чувака 4 дружини, то 4 йовбака матимуть в своєму житті тільки козу?
    Oleg.
    online
      Oleg., 19.06.2021 16:47
    0
    Замінусували🤣🤣. Мусульмани вже до Sport. Ua добрались
    Andy_P
    online
      Andy_P, 19.06.2021 15:17
    0
    west_022, 19.06.2021 14:41
    посилу на джерело будь ласка
    Я это высказывание тоже встречал где-то... Авторство Каддафи - не уверен.
    west_022
    online
      west_022, 19.06.2021 14:41
    0
    Oleg., 19.06.2021 14:22
    Колись Кадаффі в інтерв‘ю сказав. - Дякую тобі Аллах, що допоміг нам поселитись в Європі. Тепер нам не треба з ними воювати, займатись тероризмом.План спрацював. Ми розплодились там.Європа наша і нас вже не вигнати звідти.
    посилу на джерело будь ласка