Розпочинається чистка складу? Досвідчений форвард залишив Металіст

36-річний Сергій Давидов перейшов у команду рік тому з «Металіста 1925»

Розпочинається чистка складу? Досвідчений форвард залишив Металіст
© ФК Металіст 1925. Сергій Давидов

Досвідчений нападник Сергій Давидов залишив харківський «Металіст», який раніше називався «Метал».

36-річний форвард перейшов у команду влітку минулого року з «Металіста 1925», в складі якого забив 38 м'ячів в 102 матчах (і це найкращий показник серед бомбардирів клубу).

За «Метал» Давидов провів 8 матчів та забив 1 гол (у ворота «Реал Фарми»). У весняній частині сезону Другої ліги футболіст жодного разу не потрапив навіть до запасу, проте контракт відпрацював до кінця.

Раніше нападаючий грав за «Металіст», «Волинь», «Закарпаття», «Олександрію» та «Геліос». Ставав найкращим бомбардиром молодіжної першості України. «Метал» виграв турнір Другої ліги і тепер буде виступати в Першій лізі під назвою «Металіст».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(55 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 19.06.2021 22:11
    0
    При Маркевиче был молодым перспективным, в цифровом стал лидером, а у Кучера опять стал лавочником. Форвард откровенно говоря посредственный, да и возраст уже.
    syrkis-shybkis
      syrkis-shybkis, 19.06.2021 13:09
    0
    alex13, 19.06.2021 12:57
    А там и конец не за горами!
    Серьёзно?
    adidas777
    online
      adidas777, 19.06.2021 13:07
    +4
    А что вы хотели, что бы клуб, который будет явно усиливать состав.
    Будет держать на контракте бывших заслуженных?
    Спасибо за игру конечно.
    Но Металл двигается вперёд.
    alex13
      alex13, 19.06.2021 12:57
    -3
    Григорий Перепелицын, 19.06.2021 12:33
    И это только начало...
    А там и конец не за горами!
    Григорий Перепелицын
      Григорий Перепелицын, 19.06.2021 12:33
    0
    И это только начало...
    adidas777
    online
      adidas777, 19.06.2021 13:07
    +4
    А что вы хотели, что бы клуб, который будет явно усиливать состав.
    Будет держать на контракте бывших заслуженных?
    Спасибо за игру конечно.
    Но Металл двигается вперёд.
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    online
      Vsegda_Za_Metall (Finland), 19.06.2021 22:11
    0
    При Маркевиче был молодым перспективным, в цифровом стал лидером, а у Кучера опять стал лавочником. Форвард откровенно говоря посредственный, да и возраст уже.
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 19.06.2021 13:09
    0
    alex13, 19.06.2021 12:57
    А там и конец не за горами!
    Серьёзно?
    Григорий Перепелицын
      Григорий Перепелицын, 19.06.2021 12:33
    0
    И это только начало...