УЄФА може перенести фінал Євро-2020 з Англії

Вирішальний матч турніру готовий прийняти Будапешт

УЄФА може перенести фінал Євро-2020 з Англії
© Getty Images/Global Images Ukraine

УЄФА може перенести фінал Євро-2020 з Лондона в Будапешт, якщо британський уряд не пом'якшить карантинні заходи, введені у зв'язку з пандемією коронавірусу.

В УЄФА вважають, що діючі в Англії обмеження можуть перешкодити відвідання матчів уболівальникам і офіційним особам.

Англійські чиновники обговорюють пропозицію звільнити офіційних осіб УЄФА і ФІФА, політиків, спонсорів і мовників від обов'язкової самоізоляції після прибуття, незважаючи на те, що це може призвести до зростання захворюваності.

На даний момент стадіон «Вемблі» в Лондоні, на якому повинен 11 липня відбутися фінал Євро-2020, може бути заповнений лише на 50%. На матчах чемпіонату Європи в Угорщині дозволена 100% заповнюваність стадіону.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — The Times

(183 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 19.06.2021 10:13
    0
    Для УЕФА - деньги прежде всего. Ведь 90% выручки от продажи билетов на игру ,это деньги УЕФА. И при чем тут любовь к футболу? А то, что многие могут подхватит вирус на битком забитых трибунах,им глубоко фиолетово...Запросто могут в Ст.Петербург перенести, но думаю, англичане не полные лохи,то что они контракт подписывали на проведение финала, и там могут быть драконовские штрафы в случае отмены матча в Лондоне, это факт....
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 18.06.2021 18:24
    0
    Правильное решение !!!
    Хоть раз у сытой Европы, а в частности у Наглосаксов, что-то отберут !!!
    Artem K
      Artem K, 18.06.2021 18:01
    +1
    А чем проверенные варианты с Португалией не нравятся?)
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 18.06.2021 17:29
    +2
    Я за Тернополь
    анатолий чорнобук
      анатолий чорнобук, 18.06.2021 15:51
    0
    GVV, 18.06.2021 11:44
    а перенесуть в лаптєстан .. бо .. бабосікі не пахнуть УЕФА
    В Іппєня не перенесуть.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2021 15:16
    +4
    Давайте краще в Бухерест, щоб нашим аж до фіналу не потрібно було кудись переїжджати...
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 18.06.2021 13:34
    +8
    на самом деле хотя перенести в пуйло-бург, но еще стесняются признаться
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 18.06.2021 12:47
    +1
    тю, переность на НСК Олімпійський)))))
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
      Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 18.06.2021 12:43
    +1
    Нам в Жмеринке играть.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 18.06.2021 12:32
    +1
    olshody, 18.06.2021 12:18
    Вряд ли Англия попадёт в финал.)
    Вот это совершенно зря, у англичан сейчас сборная сильна как никогда.
    olshody
    online
      olshody, 18.06.2021 12:18
    -1
    Вряд ли Англия попадёт в финал.)
    Михайло Миколайович Орловський
      Михайло Миколайович Орловський, 18.06.2021 12:05
    +3
    Тільки Харків! Світова столиця футболу!
    GVV
      GVV, 18.06.2021 11:44
    +14
    а перенесуть в лаптєстан .. бо .. бабосікі не пахнуть УЕФА
    umnuy2
    online
      umnuy2, 18.06.2021 11:42
    +7
    та шо нам теперь в будапеште играть
    umnuy2
    online
      umnuy2, 18.06.2021 11:41
    +1
    в кантон езжайте
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 18.06.2021 11:17
    +14
    sergrey4, 18.06.2021 10:56
    Бабло побеждает зло.
    і коронавірус. Звісно, якщо це не грає збірна України і збірна Швейцарських Кантонів
    sergrey4
    online
      sergrey4, 18.06.2021 10:56
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Бабло побеждает зло.
    GVV
    online
      GVV, 18.06.2021 11:44
    +14
    а перенесуть в лаптєстан .. бо .. бабосікі не пахнуть УЕФА
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 18.06.2021 11:17
    +14
    sergrey4, 18.06.2021 10:56
    Бабло побеждает зло.
    і коронавірус. Звісно, якщо це не грає збірна України і збірна Швейцарських Кантонів
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 18.06.2021 13:34
    +8
    на самом деле хотя перенести в пуйло-бург, но еще стесняются признаться
    umnuy2
    online
      umnuy2, 18.06.2021 11:42
    +7
    та шо нам теперь в будапеште играть
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.06.2021 15:16
    +4
    Давайте краще в Бухерест, щоб нашим аж до фіналу не потрібно було кудись переїжджати...
    Михайло Миколайович Орловський
      Михайло Миколайович Орловський, 18.06.2021 12:05
    +3
    Тільки Харків! Світова столиця футболу!
    sergrey4
    online
      sergrey4, 18.06.2021 10:56
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Бабло побеждает зло.
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 18.06.2021 17:29
    +2
    Я за Тернополь
    Artem K
    online
      Artem K, 18.06.2021 18:01
    +1
    А чем проверенные варианты с Португалией не нравятся?)
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 18.06.2021 12:47
    +1
    тю, переность на НСК Олімпійський)))))
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
    online
      Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 18.06.2021 12:43
    +1
    Нам в Жмеринке играть.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 18.06.2021 12:32
    +1
    olshody, 18.06.2021 12:18
    Вряд ли Англия попадёт в финал.)
    Вот это совершенно зря, у англичан сейчас сборная сильна как никогда.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 18.06.2021 11:41
    +1
    в кантон езжайте
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 19.06.2021 10:13
    0
    Для УЕФА - деньги прежде всего. Ведь 90% выручки от продажи билетов на игру ,это деньги УЕФА. И при чем тут любовь к футболу? А то, что многие могут подхватит вирус на битком забитых трибунах,им глубоко фиолетово...Запросто могут в Ст.Петербург перенести, но думаю, англичане не полные лохи,то что они контракт подписывали на проведение финала, и там могут быть драконовские штрафы в случае отмены матча в Лондоне, это факт....
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 18.06.2021 18:24
    0
    Правильное решение !!!
    Хоть раз у сытой Европы, а в частности у Наглосаксов, что-то отберут !!!
    анатолий чорнобук
      анатолий чорнобук, 18.06.2021 15:51
    0
    GVV, 18.06.2021 11:44
    а перенесуть в лаптєстан .. бо .. бабосікі не пахнуть УЕФА
    В Іппєня не перенесуть.