КАРДАШ: «У цьому випадку на першому плані результат, а не стиль перемоги»

Спеціаліст – про перемогу збірної України над Північною Македонією

1672
0

Екс-нападник національної збірної України Василь Кардаш прокоментував перемогу команди Андрія Шевченка над Північною Македонією (2:1) в матчі групового раунду Євро-2020.

«Було два різні тайми. У першому підопічні Андрія Шевченка постали монолітним колективом, коли кожен гравець чітко виконував свою місію. І свою перевагу в класі наші хлопці заслужено матеріалізували в два забиті м'ячі.

Однак швидко пропущений гол відразу після перерви, склалося враження, вибив українців з колії. Кудись зникла впевненість у своїх силах, з'явилася нервозність. Втім, це прерогатива нашого тренерського штабу визначити, чому так сталося. Хоча, все ж, головне, що були здобуті цінні три очки, які підвищили наші шанси на вихід у наступний раунд. Це саме той випадок, коли на першому плані - результат, а не стиль в якому вдалося перемогти».

Євро-2020: розклад, анонси, трансляції, результати