Фінляндія — Росія. Прогноз на матч Артема Федецького

Український фахівець поділився очікуваннями від поєдинку Євро-2020

Фінляндія — Росія. Прогноз на матч Артема Федецького
© Getty Images/Global Images Ukraine

Екс-футболіст збірної України Артем Федецький зробив прогноз на матч Євро-2020 Фінляндія - Росія

«Думаю, буде рахунок 1:1. Незважаючи на те, що фіни обіграли дуже хорошу команду Данії з рахунком 1:0. Але те, що данці поступилися, пов'язано і з Крістіаном Еріксеном. Було видно, що для Данії далеко не найважливішим був на полі результат. Для них найголовнішим було здоров'я Еріксена і будь-якого футболіста. Дай Бог, Крістіану здоров'я! Нехай у нього все буде нормально! Футбол в такій ситуації стоїть не на першому місці. Головне - це здоров'я!

Фіни своєю перемогою над Данією трохи шокували всіх, але команда у них добротна. Як не крути, в разі перемоги над Росією для них також відкриваються ворота в плей-оф Євро. Але перемогти Росію Фінляндії буде важко.

Суперники зустрічалися між собою п'ять разів (4 перемоги росіян і 1 вікторія у фінів). Фінляндія перемогла Росію на Олімпіаді-1912 з рахунком 2:1. Потім, починаючи з 1995-го року, росіяни обігравали фінів (6:0, 3:1, 3:0, 3:0). Як бачимо, у всіх матчах між Фінляндією і Росією було, як мінімум три голи.

У першому турі Бельгія перемогла Росію з рахунком 3:0, як я і прогнозував. Мені хочеться, щоб фіни здобули перемогу в поєдинку з росіянами, але, якщо дивитися на цей матч так більш-менш об'єктивно, то тут може бути результативна нічия 1:1», - сказав Федецький.

Матч Фінляндія - Росія відбудеться 16-го червня. Початок зустрічі о 16:00.

Даний прогноз є думкою експерта і не гарантує виграшу в букмекерській конторі.

Артем Федецький, Sport.ua

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 16.06.2021 15:40
    0
    adidas77, 16.06.2021 00:14
    А раша сильнее, чем Дания?
    Если смотреть объективно и без политики?
    По ударам у датчан с финнами было 22 к 1...
    Zhonia_Sevast-Dnepr
      Zhonia_Sevast-Dnepr, 16.06.2021 09:28
    +3
    З дитинства вболіваю за Фінляндію🇫🇮
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 16.06.2021 09:04
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Вся Украина сегодня за Финляндию ждём победу финов и очередной разгром кацапов
    west_022
    online
      west_022, 16.06.2021 08:32
    -5
    RUX, 16.06.2021 07:46
    В тебе пристрасть до рос.підерації? Не дивишся що за комент, всім підряд мінуси ліпиш, тому що на русь матушку, яка з колін встає наїхали на спорт.сру твої поплічники, розмірковують: Чи зможе вусач зі стадом пробити фінів, гайда туди
    думаєш крім мене мінуси ставити нікому? І ще. Не кажіть мені що робити і я не скажу вам куди йти
    RUX
      RUX, 16.06.2021 07:46
    +4
    west_022, 16.06.2021 07:33
    казав слiпий побачим
    В тебе пристрасть до рос.підерації? Не дивишся що за комент, всім підряд мінуси ліпиш, тому що на русь матушку, яка з колін встає наїхали на спорт.сру твої поплічники, розмірковують: Чи зможе вусач зі стадом пробити фінів, гайда туди
    west_022
    online
      west_022, 16.06.2021 07:33
    -8
    adidas77, 16.06.2021 00:14
    А раша сильнее, чем Дания?
    Если смотреть объективно и без политики?
    казав слiпий побачим
    RUX
      RUX, 16.06.2021 07:03
    +3
    Це футбол, поляки також були сильніші за словаків, а іспанці за шведів 0-1, 0-0, а тому в даному матчі від 1-1 не відмовлюсь, тому що в Копенгагені їм ловити не буде чого, тому з розірваним очком в активі завершать турнір.
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 16.06.2021 05:41
    +6
    За то, что б Финны опустили угрофиннов.
    adidas77
    online
      adidas77, 16.06.2021 00:14
    +6
    HaloGen, 16.06.2021 00:04
    Якщо дивитись об'єктивно та без політики то фіни програють.
    А раша сильнее, чем Дания?
    Если смотреть объективно и без политики?
    HaloGen
    online
      HaloGen, 16.06.2021 00:04
    -2
    Якщо дивитись об'єктивно та без політики то фіни програють.
    Sukiyaki
    online
      Sukiyaki, 16.06.2021 05:41
    +6
    За то, что б Финны опустили угрофиннов.
    adidas77
    online
      adidas77, 16.06.2021 00:14
    +6
    HaloGen, 16.06.2021 00:04
    Якщо дивитись об'єктивно та без політики то фіни програють.
    А раша сильнее, чем Дания?
    Если смотреть объективно и без политики?
    RUX
      RUX, 16.06.2021 07:46
    +4
    west_022, 16.06.2021 07:33
    казав слiпий побачим
    В тебе пристрасть до рос.підерації? Не дивишся що за комент, всім підряд мінуси ліпиш, тому що на русь матушку, яка з колін встає наїхали на спорт.сру твої поплічники, розмірковують: Чи зможе вусач зі стадом пробити фінів, гайда туди
    Zhonia_Sevast-Dnepr
    online
      Zhonia_Sevast-Dnepr, 16.06.2021 09:28
    +3
    З дитинства вболіваю за Фінляндію🇫🇮
    Igorok Киев
    online
      Igorok Киев, 16.06.2021 09:04
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Вся Украина сегодня за Финляндию ждём победу финов и очередной разгром кацапов
    RUX
      RUX, 16.06.2021 07:03
    +3
    Це футбол, поляки також були сильніші за словаків, а іспанці за шведів 0-1, 0-0, а тому в даному матчі від 1-1 не відмовлюсь, тому що в Копенгагені їм ловити не буде чого, тому з розірваним очком в активі завершать турнір.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 16.06.2021 15:40
    0
    adidas77, 16.06.2021 00:14
    А раша сильнее, чем Дания?
    Если смотреть объективно и без политики?
    По ударам у датчан с финнами было 22 к 1...