ВІДЕО. Рівно два роки тому збірна України U-20 виграла чемпіонат світу

У 2019-му команді Олександра Петракова не було рівних на молодіжному Мундіалі

ВІДЕО. Рівно два роки тому збірна України U-20 виграла чемпіонат світу
© Getty Images/Global Images Ukraine

Рівно два роки тому, 15 червня 2019 року, збірна України U-20 виграла молодіжний чемпіонат світу.

У фіналі команда Олександра Петракова здобула вольову перемогу над збірною Південної Кореї з рахунком 3:1.

Пропонуємо згадати один з найбільш знаменних моментів в історії українського футболу.

ЧС-2019 з футболу (U-20): розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 18:57
    0
    Олег Судак, 15.06.2021 16:50
    Він тренував U-20.І наскільки мені відомо пропозиції тренувати молодіжку йому не було.
    Так U-20 це і є молодіжка, так само як U-21 . На ЧС інший вік не грає, на ЧЄ вік до 21.
    Олег Судак
    online
      Олег Судак, 15.06.2021 16:50
    0
    Роман Порывай, 15.06.2021 15:34
    Так він і тренував саме молодіжну збірну. Можливо, сам Петраков не схотів. Людина досягла вершини на цьому рівні. Може чекав запрошення з якогось непоганого клубу чи просто трохи паузу зробити захотів.
    Він тренував U-20.І наскільки мені відомо пропозиції тренувати молодіжку йому не було.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 15:34
    0
    Олег Судак, 15.06.2021 15:27
    Ну й чому не залишити Петракова далі тренувати цю збірну вже в статусі молодіжної збірної України ?!! Ні бл... Ротань.Браво федерація !
    Так він і тренував саме молодіжну збірну. Можливо, сам Петраков не схотів. Людина досягла вершини на цьому рівні. Може чекав запрошення з якогось непоганого клубу чи просто трохи паузу зробити захотів.
    Олег Судак
    online
      Олег Судак, 15.06.2021 15:27
    +7
    Ну й чому не залишити Петракова далі тренувати цю збірну вже в статусі молодіжної збірної України ?!! Ні бл... Ротань.Браво федерація !
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 15:07
    +2
    Ну, декілька з них у дорослому футболі не загубилися. Конопля, Попов, Булеца, моментами Сікан.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 15.06.2021 15:05
    +2
    В 2022 будет 3, в 2023 4.
    Там схема простая.
    Год добавляешь получаешь результат
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.06.2021 15:01
    +2
    alefteev77, 15.06.2021 14:39
    Если посмотреть на ту сборную, которая выиграла два года назад - то на ЧЕ 2020(1) никто не играет в основном составе в сборной.
    -
    Вот и все, что нужно знать про реализацию молодых игроков в украинском, олигархичном футбольном болоте - под названиями УАФ, Премьер Лига.
    Да и тренера им в u-21 поставили опытного, талантливого и везучего!
    alefteev77
      alefteev77, 15.06.2021 14:39
    +6
    Если посмотреть на ту сборную, которая выиграла два года назад - то на ЧЕ 2020(1) никто не играет в основном составе в сборной.
    -
    Вот и все, что нужно знать про реализацию молодых игроков в украинском, олигархичном футбольном болоте - под названиями УАФ, Премьер Лига.
    dd dent
    online
      dd dent, 15.06.2021 14:19
    +6
    Быстро время летит, а топы наши пока так и не раскрылись
    Олег Судак
    online
      Олег Судак, 15.06.2021 15:27
    +7
    Ну й чому не залишити Петракова далі тренувати цю збірну вже в статусі молодіжної збірної України ?!! Ні бл... Ротань.Браво федерація !
    alefteev77
    online
      alefteev77, 15.06.2021 14:39
    +6
    Если посмотреть на ту сборную, которая выиграла два года назад - то на ЧЕ 2020(1) никто не играет в основном составе в сборной.
    -
    Вот и все, что нужно знать про реализацию молодых игроков в украинском, олигархичном футбольном болоте - под названиями УАФ, Премьер Лига.
    dd dent
    online
      dd dent, 15.06.2021 14:19
    +6
    Быстро время летит, а топы наши пока так и не раскрылись
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 15:07
    +2
    Ну, декілька з них у дорослому футболі не загубилися. Конопля, Попов, Булеца, моментами Сікан.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 15.06.2021 15:05
    +2
    В 2022 будет 3, в 2023 4.
    Там схема простая.
    Год добавляешь получаешь результат
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.06.2021 15:01
    +2
    alefteev77, 15.06.2021 14:39
    Если посмотреть на ту сборную, которая выиграла два года назад - то на ЧЕ 2020(1) никто не играет в основном составе в сборной.
    -
    Вот и все, что нужно знать про реализацию молодых игроков в украинском, олигархичном футбольном болоте - под названиями УАФ, Премьер Лига.
    Да и тренера им в u-21 поставили опытного, талантливого и везучего!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 18:57
    0
    Олег Судак, 15.06.2021 16:50
    Він тренував U-20.І наскільки мені відомо пропозиції тренувати молодіжку йому не було.
    Так U-20 це і є молодіжка, так само як U-21 . На ЧС інший вік не грає, на ЧЄ вік до 21.
    Олег Судак
    online
      Олег Судак, 15.06.2021 16:50
    0
    Роман Порывай, 15.06.2021 15:34
    Так він і тренував саме молодіжну збірну. Можливо, сам Петраков не схотів. Людина досягла вершини на цьому рівні. Може чекав запрошення з якогось непоганого клубу чи просто трохи паузу зробити захотів.
    Він тренував U-20.І наскільки мені відомо пропозиції тренувати молодіжку йому не було.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 15.06.2021 15:34
    0
    Олег Судак, 15.06.2021 15:27
    Ну й чому не залишити Петракова далі тренувати цю збірну вже в статусі молодіжної збірної України ?!! Ні бл... Ротань.Браво федерація !
    Так він і тренував саме молодіжну збірну. Можливо, сам Петраков не схотів. Людина досягла вершини на цьому рівні. Може чекав запрошення з якогось непоганого клубу чи просто трохи паузу зробити захотів.