Василь КОБІН: «Наскільки я знаю, Минай залишається в Прем'єр-лізі»

Судячи з усього, закарпатський клуб замінить «Олімпік»

Василь КОБІН: «Наскільки я знаю, Минай залишається в Прем'єр-лізі»
© ФК Минай. Василь Кобін

Український тренер Василь Кобін розповів, чи правда, що він повертається в «Минай».

– Щойно буде офіційна інформація, всі будуть все знати. Поки нічого коментувати, тому що немає ніякої офіційної інформації.

– «Минай» виступатиме в УПЛ чи в Першій лізі?
– Не знаю, 15 червня проходить засідання учасників УПЛ. Є безліч різних варіантів, зараз зарано про це все говорити.

– Якщо «Олімпік» зніметься з УПЛ, то ви готові їх замінити?
– «Минай» за регламентом, наскільки я знаю, наскільки мені відомо, залишається в Прем'єр-лізі. Але це тільки розмови, поки немає ніякого рішення. Це наскільки я знаю.

– Можете назвати умови контракту «Миная» з вами? На який термін розрахована угода?
– Немає ніякого контракту, ще немає офіційного рішення. Я не можу нічого коментувати, це лише чутки.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Минай» посів останнє, 14-е місце в турнірній таблиці УПЛ і за спортивним принципом повинен вилетіти в Першу лігу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    leccinum
      leccinum, 15.06.2021 19:16
    0
    Руслан Кузів, 15.06.2021 17:55
    Біда в тому, що більше ніяка команда з першої ліги не бажає виступати у Прем'єр-лізі - грошей нема!
    ну тоді запропонувати місце яріковому Металу
    Alex Romanov
      Alex Romanov, 15.06.2021 18:51
    0
    Лучше пусть играют в 15 команд, чем с Минаем
    Руслан Кузів
      Руслан Кузів, 15.06.2021 17:55
    0
    Біда в тому, що більше ніяка команда з першої ліги не бажає виступати у Прем'єр-лізі - грошей нема!
    olshody
      olshody, 15.06.2021 16:51
    0
    Цыганыку звонил?
    Hulivud
      Hulivud, 15.06.2021 16:35
    0
    leccinum, 15.06.2021 14:35
    за какие заслуги? может, справедливее еще одну команди из первой лиги взять?
    или, на краняк, плей-оф между ней и Минаем...
    Так в 1 лиге никому УПЛ не нужна- Агробизнес за 4 тура до финиша начал игры сдавать, Альянс и Волынь тоже никуда не рвутся, еще к августу пару команд снимутся с 1 лиги ...
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 15.06.2021 16:32
    0
    Какой Минай? Вместо Олимпика Николаев в вышку,ребята заслужили.
    leccinum
      leccinum, 15.06.2021 15:37
    0
    alex73776, 15.06.2021 15:30
    там 3 место Николаев,они почти банкроты,у них даже денег на 1 лигу нет!а про Минай скажу:Вася-иди гуляй!
    Агробизнесу предложить...Альянсу, Волыни
    leccinum
      leccinum, 15.06.2021 15:35
    +1
    New Zealander, 15.06.2021 14:24
    А ще смішніше буде, якщо знову залишиться після вильоту
    а це вже буде підтвердження постулату "гівно не тоне"
    alex73776
      alex73776, 15.06.2021 15:30
    0
    leccinum, 15.06.2021 14:35
    за какие заслуги? может, справедливее еще одну команди из первой лиги взять?
    или, на краняк, плей-оф между ней и Минаем...
    там 3 место Николаев,они почти банкроты,у них даже денег на 1 лигу нет!а про Минай скажу:Вася-иди гуляй!
    leccinum
      leccinum, 15.06.2021 14:35
    +4
    за какие заслуги? может, справедливее еще одну команди из первой лиги взять?
    или, на краняк, плей-оф между ней и Минаем...
    New Zealander
      New Zealander, 15.06.2021 14:24
    +5
    1927FCDK1927, 15.06.2021 14:00
    Буде, смішно якщо Минай, по завершення сезону 21/22 знову вилетить )))
    А ще смішніше буде, якщо знову залишиться після вильоту
    Crassus1
      Crassus1, 15.06.2021 14:17
    +3
    Олимпик на Минай - шило на мыло
    1927FCDK1927
      1927FCDK1927, 15.06.2021 14:00
    +3
    Буде, смішно якщо Минай, по завершення сезону 21/22 знову вилетить )))
    Face Control
      Face Control, 15.06.2021 13:54
    +1
    Удачи легенде.
    dudigo78
      dudigo78, 15.06.2021 13:53
    +8
    контрабанда рулить! але з вуст найвеличнішого ми вже майже перегнали за рівнем життя Польщу. Два паралельні світи
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 15.06.2021 13:43
    +4
    С такими грошима від конрабанди, Мінай повинен грати в фіналі Ліги чемпіонів УЕФА! За ПЛ мови взагалі не має, що для керівництва команди якихось пару мільонів ЕВРО для павелки?