ВІДЕО. 19:36. Шахтар креативним роликом анонсував презентацію Де Дзербі

Сьогодні італійський фахівець буде представлений вболівальникам

ВІДЕО. 19:36. Шахтар креативним роликом анонсував презентацію Де Дзербі
© ФК Шахтар Донецьк. Роберто Де Дзербі

Донецький «Шахтар» випустив креативний ролик, присвячений новому головному тренеру Роберто Де Дзербі.
 
Італійський фахівець буде сьогодні представлений вболівальникам «гірників» о 19:36 (обіграний рік заснування клубу).
 
Презентація Роберто Де Дзербі. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ShakhtarFCSD
    online
      ShakhtarFCSD, 15.06.2021 15:26
    -2
    axylinam, 15.06.2021 11:36
    Видос получился не креативный,а крототивный,примитив какой то
    Ничего не понимаешь. Ролик топ. Это в стиле старых итальянских фильмов.
    zzg77
    online
      zzg77, 15.06.2021 15:13
    -1
    Сколько не говори "халва", слаще во рту не станет! Уже весь украинский народ понял величие нового тренера Шахтёра, что теперь не будет в мире равных Шахтёру команд! Слався в веках Де Дзерби, наш дорогой (в денежном выражении) вождь!!!
    Face Control
    online
      Face Control, 15.06.2021 13:51
    +3
    Ахахахаах, это просто гениально, Шахтёр всегда умел работать с аудиторией лучше всех.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 15.06.2021 12:24
    +3
    Еще и время презентации 19:36 - год основания Шахтера.
    Andrii_MKh
    online
      Andrii_MKh, 15.06.2021 11:57
    +1
    защитника хорошего найдите
    New Zealander
    online
      New Zealander, 15.06.2021 11:41
    -2
    Где трансферы нападающего и защитника? Жозе Боту в отставку!
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 15.06.2021 11:41
    +1
    Я, як вболівальник ДК, хочу запитати: КОЛИ ДИНАМО ВИНАЙМЕ ЯКІСНИХ МАРКЕТОЛОГІВ???
    axylinam
    online
      axylinam, 15.06.2021 11:36
    -1
    Видос получился не креативный,а крототивный,примитив какой то
    Face Control
    online
      Face Control, 15.06.2021 13:51
    +3
    Ахахахаах, это просто гениально, Шахтёр всегда умел работать с аудиторией лучше всех.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 15.06.2021 12:24
    +3
    Еще и время презентации 19:36 - год основания Шахтера.
    Andrii_MKh
    online
      Andrii_MKh, 15.06.2021 11:57
    +1
    защитника хорошего найдите
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 15.06.2021 11:41
    +1
    Я, як вболівальник ДК, хочу запитати: КОЛИ ДИНАМО ВИНАЙМЕ ЯКІСНИХ МАРКЕТОЛОГІВ???