16.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Італія – Швейцарія – 3:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020

Італія – Швейцарія – 3:0. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

У середу, 16-го червня, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на межах групи А, у якому зустрінуться Італія та Швейцарія. Матч пройде в Римі на полі стадіону «Стадіо Олімпіко», початок о 22:00.

Поєдинок фаворитів групи обіцяє бути цікавим. У першому матчі квартету команда Роберто Манчіні довела, що її варто відносити до одних із претендентів на чемпіонський титул. «Скуадра адзурра» дуже впевнена розібралася з Туреччиною - 3:0 Перевага італійців була вражаючою: 24 удари, 8 з яких у отвір воріт проти 1-го пострілу у турків, і той повз.

Швейцарія в своєму стартовому матчі не змогла переграти Уельс - 1:1, хоч і була явним фаворитом гри. У матчі з Італією підопічним Володимира Петковича потрібно перемагати, але зробити це їм допоможе хіба що диво.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Італія - ​​Швейцарія.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    нестор
    online
      нестор, 17.06.2021 06:30
    0
    Ма-ла-ва-та!
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 16.06.2021 23:54
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Турки добьют Браво
    VAD
    online
      VAD, 16.06.2021 23:53
    +3
    3 норм, пусть едут домой варить шоколад
    Shurik1977
      Shurik1977, 16.06.2021 23:51
    +1
    Кантонам бумеранг прилетел, надеюсь не последний
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 16.06.2021 23:49
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    3:0!!!!!!
    Oleh Nahornyi
    online
      Oleh Nahornyi, 16.06.2021 23:49
    +5
    Три кантона в рот)))і додом
    avk2307
    online
      avk2307, 16.06.2021 23:48
    +4
    Хорошо любителям Люцернских врачей досталось. Так и надо им
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 23:48
    +5
    3-0. До свидания, кантоны!
    Saar
    online
      Saar, 16.06.2021 23:48
    +3
    3-0 бажаю Італії взяти кубок ! 😊😊😊😊😊
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 16.06.2021 23:43
    +2
    А кто знает швейцарский футбольный, спортивный ресурс?
    VAD
    online
      VAD, 16.06.2021 23:40
    +3
    Еще!!!
    fedd1979
    online
      fedd1979, 16.06.2021 23:35
    +3
    Я ще не бачив такого турніру, де удари в створ - просто на вагу золота. Практчино в кожному матчі... Може, крім нашого матчу з голандцями
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 16.06.2021 23:33
    0
    нестор, 16.06.2021 23:21
    А кто лидер в нашей сборной?
    Ну если он и есть ,то уж точно не из ФК Львов)).
    А вообще если серьезно, то номинально вроде Ярмоленко лидер- и капитан и по опыту...из тех кто лидер вне поля видимо Пятова не просто так взяли, говорят его авторитет много значить в сборной
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 23:30
    +9
    Знали бы кантоны что для них всё так сложится, обратились бы в УЕФА с просьбой отменить чемпионат Европы
    Oleh Nahornyi
    online
      Oleh Nahornyi, 16.06.2021 23:25
    +6
    Кантоны думали,что кармы нет))А она ,сука уже 2-0 ебет)))
    П.С.Всю жизнь за Италию)))
    нестор
    online
      нестор, 16.06.2021 23:21
    0
    xxxxxxxxxxxxххх, 16.06.2021 23:17
    И такой игрок играет в восьмой команде чемпионата...В ВОСЬМОЙ!!! Вы себе можете такое представить в нашем чемпионате,чтобы игрок из восьмой команды УПЛ был лидером нашей сборной?
    А кто лидер в нашей сборной?
    нестор
    online
      нестор, 16.06.2021 23:19
    0
    Локателли так пробил, что Зоммер только глазами проводил полёт мяча.
    xxxxxxxxxxxxххх
    online
      xxxxxxxxxxxxххх, 16.06.2021 23:17
    0
    И такой игрок играет в восьмой команде чемпионата...В ВОСЬМОЙ!!! Вы себе можете такое представить в нашем чемпионате,чтобы игрок из восьмой команды УПЛ был лидером нашей сборной?
    Saar
    online
      Saar, 16.06.2021 23:16
    +1
    Культура пасу, і те як швидко всі біжать в атаку і швидкість точних переда - це книга по футболу з Італіїї писати можна.
    Saar
    online
      Saar, 16.06.2021 23:16
    +1
    Культура пасу, і те як швидко всі біжать в атаку і швидкість точних переда - це книга по футболу з Італіїї писати можна.
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 23:30
    +9
    Знали бы кантоны что для них всё так сложится, обратились бы в УЕФА с просьбой отменить чемпионат Европы
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 22:32
    +9
    Головний лікар кантону Люцерн вважає, що гол треба скасувати через магнітні бурі, до яких італійські гравці краще пристосовані, ніж їх швейцарські опоненти
    Rzechpospolita
      Rzechpospolita, 16.06.2021 21:59
    +7
    Второй раз наблюдаю как итальянцы поют гимн своей страны, это просто нереально эмоционально! КРАСАВЦЫ
    Oleh Nahornyi
    online
      Oleh Nahornyi, 16.06.2021 23:25
    +6
    Кантоны думали,что кармы нет))А она ,сука уже 2-0 ебет)))
    П.С.Всю жизнь за Италию)))
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 16.06.2021 23:14
    +6
    Желаю кантонам минимум 3-0 влететь. Это им не тех победы покупать, тут футбол играть нужно
    Oleh Nahornyi
    online
      Oleh Nahornyi, 16.06.2021 23:49
    +5
    Три кантона в рот)))і додом
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 23:48
    +5
    3-0. До свидания, кантоны!
    Saar
    online
      Saar, 16.06.2021 22:27
    +5
    Локателлі!!!!! Цей зарахують. Яка швидкість іьплійців, яеа комбінація і гол !!!!@
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 16.06.2021 22:13
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Хочется самим порвать эту "кабинетную" сборную, ну если не судьба, тогда пускай уже турки с итальянцами рвут, только так как они с нами 3:0!!!
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 21:49
    +5
    Удачи итальянцам. Дави кантонов!
    avk2307
    online
      avk2307, 16.06.2021 23:48
    +4
    Хорошо любителям Люцернских врачей досталось. Так и надо им
    VAD
    online
      VAD, 16.06.2021 23:53
    +3
    3 норм, пусть едут домой варить шоколад
    Saar
    online
      Saar, 16.06.2021 23:48
    +3
    3-0 бажаю Італії взяти кубок ! 😊😊😊😊😊
    VAD
    online
      VAD, 16.06.2021 23:40
    +3
    Еще!!!
    fedd1979
    online
      fedd1979, 16.06.2021 23:35
    +3
    Я ще не бачив такого турніру, де удари в створ - просто на вагу золота. Практчино в кожному матчі... Може, крім нашого матчу з голандцями
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 16.06.2021 22:54
    +3
    А з турками швейцарці не в кантоні Люцерн игратимуть як же вони збираються з групи виходити....?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 16.06.2021 22:54
    +3
    Игорь Григорьевич, 16.06.2021 22:26
    Вот везучие эти су... ну не чего, щас ещё забьют
    Если наша сборная занимает второе место в группе, то как раз выходит на итальянцев.
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 16.06.2021 22:26
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот везучие эти су... ну не чего, щас ещё забьют
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 16.06.2021 23:43
    +2
    А кто знает швейцарский футбольный, спортивный ресурс?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 16.06.2021 22:57
    +2
    Обратите внимание: Италия не делает лишних движений, не применяет сверхусилий + так как они из первой группы, у них будет на один день больше отдыха и подготовки к 1/8. И наверное далее тоже. Италия будущий чемпион? Во всяком случае в размеренной нескоростной несиливойигре, они как рыбы в воде.