Україна встановила рекордну безгольову серію на Євро

Безгольова серія нашої команди в фінальних турнірах склала 552 хвилини

Україна встановила рекордну безгольову серію на Євро
© Getty Images/Global Images Ukraine

Забивши два голи шведам в дебютному для себе матчі у фінальних турнірах чемпіонатів Європи, збірна України в двох наступних іграх на ЧЄ-2012 і у всіх трьох на ЧЄ-2016 жодного разу не вразила ворота суперників.

І лише в стартовому поєдинку на EURO-2020 Андрію Ярмоленку вдалося нарешті перервати цю «рекордну» безгольову серію, яка склала ні багато ні мало 552 хвилини.

Найтриваліші безгольові серії в фінальних турнірах ЧЄ

Серія

Збірна

Почалася

Завершилася

Суперник

Рахунок

552’

Україна

11.06.2012

13.06.2021

Нідерланди

2:3

409’

Данія

19.06.1996

18.06.2004

Болгарія

2:0

392’

Швейцарія

08.06.1996

21.06.2004

Франція

1:3

375’

Данія

11.06.1988

17.06.1992

Франція

2:1

342’

Румунія

17.06.1984

18.06.1996

Іспанія

1:2

330’

Турція

11.06.1996

11.06.2000

Італія

1:2

329’

Австрія

16.06.2008

22.06.2016

Ісландія

1:2

 

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Ляховецький, Sport.ua

(26 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Дмитрий Борщёв
    online
      Дмитрий Борщёв, 14.06.2021 16:11
    -6
    Ну хоть в чем-то мы первые!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 14.06.2021 15:40
    +4
    Сергей Иванамофф, 14.06.2021 15:23
    С атакой у нас проблемы. Они просто теряются и не знают что с мячом делать. Особенно в первые минуты. Взять тот же Крит. Сколько моментов просто потеряно. Потом, через 30 минут вспоминают как играть, но ... хорошо, что дальние удары и стандарты сработали, раз креатива атаки нет.
    Крит - это Шахтёр ? Тогда уже крот ... А Кипр - это другой коленкор .
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 14.06.2021 15:23
    +1
    С атакой у нас проблемы. Они просто теряются и не знают что с мячом делать. Особенно в первые минуты. Взять тот же Крит. Сколько моментов просто потеряно. Потом, через 30 минут вспоминают как играть, но ... хорошо, что дальние удары и стандарты сработали, раз креатива атаки нет.
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 14.06.2021 15:21
    -31
    Мы самые безголевые! Слава Украине!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 14.06.2021 15:40
    +4
    Сергей Иванамофф, 14.06.2021 15:23
    С атакой у нас проблемы. Они просто теряются и не знают что с мячом делать. Особенно в первые минуты. Взять тот же Крит. Сколько моментов просто потеряно. Потом, через 30 минут вспоминают как играть, но ... хорошо, что дальние удары и стандарты сработали, раз креатива атаки нет.
    Крит - это Шахтёр ? Тогда уже крот ... А Кипр - это другой коленкор .
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 14.06.2021 15:23
    +1
    С атакой у нас проблемы. Они просто теряются и не знают что с мячом делать. Особенно в первые минуты. Взять тот же Крит. Сколько моментов просто потеряно. Потом, через 30 минут вспоминают как играть, но ... хорошо, что дальние удары и стандарты сработали, раз креатива атаки нет.