Віктор ЛЕОНЕНКО: «Хорвати ловили Стерлінга всією командою»

Спеціаліст підбив підсумки перемоги збірної Англії над хорватською командою (1:0)

© Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко прокоментував перемогу збірної Англії над Хорватією (1:0) на Євро-2020.

«Вони з перших хвилин грали на нічию, і вона практично вдалася, просто не встигли. Ловили-ловили всією командою, хотіли знешкодити Стерлінга», — зазначив Леоненко.

Єдиний гол забив гравець збірної Англії Рахім Стерлінг на 57-й хвилині зустрічі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!