Євген ЛЕВЧЕНКО: «Північна Македонія непогано оборонялася»

Фахівець вважає, що розкрити оборону цієї команди буде складно

© Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній півзахисник збірної України Євген Левченко прокоментував перемогу Австрії над Північною Македонією (3:1) на Євро-2020.

«Північна Македонія не так вже й погано оборонялися. У македонців теж було декілька моментів. Австрійці заслужено перемогли. У першому таймі вони здорово оборонялися. Мені здалося, що нам реально потрібно буде грати першим номером і розкривати цих македонців. Пандєву майже 38 років, і він забив 38-й гол за збірну. Критикували, що тренер дає занадто багато роздолля — Алаба сам вибирає, де грати. Наступна наша гра з Північною Македонією буде дуже складною, попри все те, що македонці пропустили три м'ячі, я бачив їх у першому таймі, як вони сумбурно, але оборонялися. У збірної Північної Македонії є непогані виконавці: Елмас, Барді — це гравці, які можуть дати передачу і втекти», — вважає Левченко.

Україна зіграє з Північною Македонією 17 червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!