ВІДЕО. Українець Шевадзуцький впевнено нокаутував грузина Адуашвілі

Поєдинок завершився вже у другому раунді

ВІДЕО. Українець Шевадзуцький впевнено нокаутував грузина Адуашвілі
© Instagram. Ігор Шевадзуцький

31-річний український боксер суперважкої ваги Ігор Шевадзуцький (8-0, 8 КО) здобув свою чергову перемогу на професійному ринзі.

На цей раз жертвою Шевадзуцького став грузинський боєць Паат Адуашвілі (10-31-3, 5 КО). Українець домінував з перших секунд і вже у другому раунді відправив суперника в нокаут. Адуашвілі вдалося піднятися до завершення рахунку, але рефері зупинив бій, побачивши, що Паат знаходиться у стані «гроггі».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Дмитрий Чёрный
    online
      Дмитрий Чёрный, 13.06.2021 17:28
    +1
    bullyUA, 13.06.2021 10:08
    Это борьба или бокс? Какой нокаут?
    Там прошел короткий правый апперкот в клинче. Я его только в повторе увидел, но он был.
    deguk
      deguk, 13.06.2021 14:02
    +2
    коли тобі потрібно 2 раунди щоб винести бійця з рекордом 10-31-3, то ти такий собі проспект. А взагалі, за великим рахунком, це фігня. Що Сиренко, що цей. Опозиція не росте, професійність не підвищується. Аутсайдери.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 13.06.2021 10:44
    0
    bullyUA, 13.06.2021 10:08
    Это борьба или бокс? Какой нокаут?
    А КАК называется в боксе момент, когда один из противников НЕ МОЖЕТ продолжать бой к окончанию отсчета рефери? (если Вы такой знаток - подскажите)...
    bullyUA
    online
      bullyUA, 13.06.2021 10:08
    +1
    Это борьба или бокс? Какой нокаут?
    edu209
      edu209, 13.06.2021 10:06
    +3
    Trollface, 13.06.2021 09:41
    Еле ползали. Ноги совсем не держат. Нокаута не было.
    Я конечно не фанат Шевадзуцкого и тем более такого сонного бокса, но апперкот зашел там хороший!
    Trollface
      Trollface, 13.06.2021 09:41
    +1
    Еле ползали. Ноги совсем не держат. Нокаута не было.
    vizuals
    online
      vizuals, 13.06.2021 09:06
    +1
    Впевнено нокаутував??? Це як
    edu209
    online
      edu209, 13.06.2021 10:06
    +3
    Trollface, 13.06.2021 09:41
    Еле ползали. Ноги совсем не держат. Нокаута не было.
    Я конечно не фанат Шевадзуцкого и тем более такого сонного бокса, но апперкот зашел там хороший!
    deguk
    online
      deguk, 13.06.2021 14:02
    +2
    коли тобі потрібно 2 раунди щоб винести бійця з рекордом 10-31-3, то ти такий собі проспект. А взагалі, за великим рахунком, це фігня. Що Сиренко, що цей. Опозиція не росте, професійність не підвищується. Аутсайдери.
    Дмитрий Чёрный
    online
      Дмитрий Чёрный, 13.06.2021 17:28
    +1
    bullyUA, 13.06.2021 10:08
    Это борьба или бокс? Какой нокаут?
    Там прошел короткий правый апперкот в клинче. Я его только в повторе увидел, но он был.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 13.06.2021 10:08
    +1
    Это борьба или бокс? Какой нокаут?
    Trollface
    online
      Trollface, 13.06.2021 09:41
    +1
    Еле ползали. Ноги совсем не держат. Нокаута не было.
    vizuals
    online
      vizuals, 13.06.2021 09:06
    +1
    Впевнено нокаутував??? Це як
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 13.06.2021 10:44
    0
    bullyUA, 13.06.2021 10:08
    Это борьба или бокс? Какой нокаут?
    А КАК называется в боксе момент, когда один из противников НЕ МОЖЕТ продолжать бой к окончанию отсчета рефери? (если Вы такой знаток - подскажите)...