Джерело: Матч Данія - Фінляндія можуть перенести на неділю

За неофіційними даними, відновлення гри заплановано на 13 червня

10823
11

Матч першого туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 на рамках групи B, в якому борються Данія і Фінляндія, можуть перенести на неділю.

Причиною стала надзвичайна ситуація. У кінцівці першого тайму гравець збірної Данії Крістіан Еріксен впав без свідомості в одному з ігрових моментів. Футболістові знадобився навіть масаж серця, після чого його забрали з поля з кисневою маскою.

На даний момент відомо, що Еріксена відразу відвезли в госпіталь. Його здоров'ю нічого не загрожує.

Відзначимо, що команди повинні зіграти ще один тайм, у кінці першого рахунок 0:0.

Оновлено: за офіційною інформацією матч буде дограний сьогодні о 21:30 за Києвом. Команди дограють останні чотири хвилини першого тайму, потім буде п'ятихвилинна перерва, після чого відбудеться другий тайм.