А як же Шахтар? Локателлі зацікавив Боруссію Дортмунд, Арсенал і ПСЖ

Півзахисник «Сассуоло» має варіанти працевлаштування в топ-клубах

А як же Шахтар? Локателлі зацікавив Боруссію Дортмунд, Арсенал і ПСЖ
© Getty Images/Global Images Ukraine. Мануель Локателлі

23-річний хавбек «Сассуоло» і збірної Італії Мануель Локателлі потрапив в сферу інтересів топ-клубів Європи. На гравця претендують дортмундська «Боруссія», ПСЖ і «Арсенал».

«Сассуоло» оцінює перспективного футболіста в 40 мільйонів євро. При цьому не виключено, що в разі успішного виступу італійця на чемпіонаті Європи цінник на нього зросте.

Підписати Локателлі хоче і «Ювентус», але туринці не здатні заплатити необхідну суму.

У минулому сезоні на рахунку Локателлі 34 матчі, 4 забитих м'ячі і 3 результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що Локателлі відмовився від переїзду в «Шахтар», бажаючи продовжити кар'єру в Серії А.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sport Italia

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 21:08
    +1
    Face Control, 11.06.2021 21:01
    Главное не кипрский.
    Так у вас скм на Кипре ж, так шо те же яйца только … )
    Face Control
    online
      Face Control, 11.06.2021 21:01
    -2
    dd dent, 11.06.2021 20:53
    Уже не особо
    Главное не кипрский.
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 20:53
    0
    ENJOY-_-, 11.06.2021 20:00
    Донецкий
    Уже не особо
    ENJOY-_-
      ENJOY-_-, 11.06.2021 20:00
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ZloyDeda, 11.06.2021 19:14
    Який Шахтар?
    Донецкий
    Face Control
    online
      Face Control, 11.06.2021 19:51
    -3
    Не зря Шахтёр сильнейший футбольный клуб в восточной Европе.
    WhitePhoenix
      WhitePhoenix, 11.06.2021 19:28
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    О ватний пiвень за день вже 4 акаунт зробив - як воно бути опущеним та обосаним 4 рази за день максимка?
    ZloyDeda
      ZloyDeda, 11.06.2021 19:14
    -2
    Який Шахтар?
    Maks7_7_7_7
      Maks7_7_7_7, 11.06.2021 18:34
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    FatalisTUA, 11.06.2021 18:30
    Мені от цікаво, цей екземпляр Максимко, розуміє, що його недолугі хамські бидло-коментарі виставляють його улюбленний клуб не дуже у гарному світлі? Якби я обирав команду за яку вболівати і почитав форум, то перший висновок до якого прийшов би - "з цим індивідом вболівати за одну команду я точно не бажаю". Розумію, що в Шахтаря є купа адекватних та чудових фанів (навіть серед моїх друзів та знайомих), але аж дуже в очі кидається цей баобаб та його маячня.
    Да не гори ты так дынамовец ,
    FatalisTUA
      FatalisTUA, 11.06.2021 18:30
    +7
    Мені от цікаво, цей екземпляр Максимко, розуміє, що його недолугі хамські бидло-коментарі виставляють його улюбленний клуб не дуже у гарному світлі? Якби я обирав команду за яку вболівати і почитав форум, то перший висновок до якого прийшов би - "з цим індивідом вболівати за одну команду я точно не бажаю". Розумію, що в Шахтаря є купа адекватних та чудових фанів (навіть серед моїх друзів та знайомих), але аж дуже в очі кидається цей баобаб та його маячня.
    виталий махлинец
      виталий махлинец, 11.06.2021 18:26
    0
    Да пусть Шахте достанется супер Форвард!!!!
    Который забил 3 мяча!!!
    Просто супер Форвард!!!
    Maks7_7_7_7
      Maks7_7_7_7, 11.06.2021 18:18
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Слова Малиновского __Как воспитанник Шахтера я фанат "горняков" номер один. Попадая с юношей в Шахтер, ты сразу становишься болельщиком команды.Шахтер – это навсегда родной клуб, который мне многое дал, там я вырос как футболист__ а вот слова Яремчука вашего воспитанника,,,Переход в Шахтер? Почему бы и нет? Никто не знает, как сложится жизнь. Для меня это не табу. Меня ж Динамо, можно сказать, выкинуло на улицу, еще и заработало деньги на мне____ так что фаниппип..дра и JV (ярык мирошЛЯХченко))кукарейкайте жду
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 18:13
    +1
    Ну да, между названными клубами конечно тот выбрал бы шахту
    Maks7_7_7_7
      Maks7_7_7_7, 11.06.2021 18:11
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Слова Малиновского __Как воспитанник Шахтера я фанат "горняков" номер один. Попадая с юношей в Шахтер, ты сразу становишься болельщиком команды.Шахтер – это навсегда родной клуб, который мне многое дал, там я вырос как футболист__ а вот слова Яремчука вашего воспитанника,,,Переход в Шахтер? Почему бы и нет? Никто не знает, как сложится жизнь. Для меня это не табу. Меня ж Динамо, можно сказать, выкинуло на улицу, еще и заработало деньги на мне____ так что фаниппип..дра и JV он же ярык который коленках у фанипидра сидит и тоже строчит по методичке одной ,горите и скулите и кукарейкайте дальше -D
    Maks7_7_7_7
      Maks7_7_7_7, 11.06.2021 18:07
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Дынамо усилятся не будет нет денег как всегда ,они толькоо еврея за пару лямов могли рекламировать за проценты пол года ,не ну в лч с супрягой и беседкой таблеткой если венгры попадутся очко одно возьмут ,или в очко получат
    Maks7_7_7_7
      Maks7_7_7_7, 11.06.2021 17:49
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот если бы супряженым 20 миллионым и беседкой-таблеткой ,кто не будь бы заинтересовался вот это бы была новость
    Maks7_7_7_7
      Maks7_7_7_7, 11.06.2021 17:47
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    💯%
    FatalisTUA
    online
      FatalisTUA, 11.06.2021 18:30
    +7
    Мені от цікаво, цей екземпляр Максимко, розуміє, що його недолугі хамські бидло-коментарі виставляють його улюбленний клуб не дуже у гарному світлі? Якби я обирав команду за яку вболівати і почитав форум, то перший висновок до якого прийшов би - "з цим індивідом вболівати за одну команду я точно не бажаю". Розумію, що в Шахтаря є купа адекватних та чудових фанів (навіть серед моїх друзів та знайомих), але аж дуже в очі кидається цей баобаб та його маячня.
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 21:08
    +1
    Face Control, 11.06.2021 21:01
    Главное не кипрский.
    Так у вас скм на Кипре ж, так шо те же яйца только … )
    WhitePhoenix
      WhitePhoenix, 11.06.2021 19:28
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    О ватний пiвень за день вже 4 акаунт зробив - як воно бути опущеним та обосаним 4 рази за день максимка?
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 18:13
    +1
    Ну да, между названными клубами конечно тот выбрал бы шахту
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 20:53
    0
    ENJOY-_-, 11.06.2021 20:00
    Донецкий
    Уже не особо
    виталий махлинец
      виталий махлинец, 11.06.2021 18:26
    0
    Да пусть Шахте достанется супер Форвард!!!!
    Который забил 3 мяча!!!
    Просто супер Форвард!!!