ХАЦКЕВИЧ: «З Нідерландами Україні потрібно проявити працю і терпіння»

Екс-тренер «Динамо» Київ - про Євро-2020

ХАЦКЕВИЧ: «З Нідерландами Україні потрібно проявити працю і терпіння»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Хацкевич

Колишній гравець і головний тренер «Динамо» Київ Олександр Хацкевич поділився думкою з приводу суперників збірної України по груповому етапу Євро-2020:

«З Нідерландами потрібно проявити працю і терпіння. Ми пам'ятаємо, як в матчах з Іспанією і Францією збірній України довелося чекати свого шансу. І його використовували.

У зустрічах з Австрією підопічним Андрія Шевченка потрібен розум і фантазія. У складі українців є талановиті футболісти. Індивідуальні та командні дії повинні допомогти українській збірній в матчі з Австрією.

Що стосується зустрічі з Північною Македонією, то тут нашим футболістам знадобиться любов і бажання. Україна буде явним фаворитом. І неважливо, хто вийде зі стартовим свистком на поле, а хто залишиться на лаві запасних. Всі гравці повинні показати свій максимум. Груповий турнір дуже короткостроковий. Потрібно показувати максимум з першої зустрічі».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 10.06.2021 22:09
    0
    Спасибо, Александр Николаевич! Теперь, благодаря вашим подсказкам и наставлениям, победа точно будет за нами))
    Vadum Hrynchuk
    online
      Vadum Hrynchuk, 10.06.2021 21:31
    0
    И ни слова про смелость и мастерство...
    firstromario
    online
      firstromario, 10.06.2021 20:38
    0
    Ну якщо хац таке сказав то певно треба грати розслаблено і пробувати використати любий момент. (наоборот)
    axylinam
    online
      axylinam, 10.06.2021 19:47
    +1
    Если наши не наделают детских ошибок в обороне,то будет как минимум ничья
    BUCH
    online
      BUCH, 10.06.2021 19:38
    +3
    Да правильно всё сказал Хац...
    У нас никто не играл на таком уровне, разве что Зина в финале ЛЧ..
    А так надо будет прыгнуть выше максимума!!!
    Болеем за наших!
    zhyr
    online
      zhyr, 10.06.2021 19:30
    0
    Нє, ну як без "терпіти"?))
    BUCH
    online
      BUCH, 10.06.2021 19:38
    +3
    Да правильно всё сказал Хац...
    У нас никто не играл на таком уровне, разве что Зина в финале ЛЧ..
    А так надо будет прыгнуть выше максимума!!!
    Болеем за наших!
    axylinam
    online
      axylinam, 10.06.2021 19:47
    +1
    Если наши не наделают детских ошибок в обороне,то будет как минимум ничья
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 10.06.2021 22:09
    0
    Спасибо, Александр Николаевич! Теперь, благодаря вашим подсказкам и наставлениям, победа точно будет за нами))
    Vadum Hrynchuk
    online
      Vadum Hrynchuk, 10.06.2021 21:31
    0
    И ни слова про смелость и мастерство...
    firstromario
    online
      firstromario, 10.06.2021 20:38
    0
    Ну якщо хац таке сказав то певно треба грати розслаблено і пробувати використати любий момент. (наоборот)
    zhyr
    online
      zhyr, 10.06.2021 19:30
    0
    Нє, ну як без "терпіти"?))