Пісні Моргенштерна потрапили до плейлисту збірної України на Євро

Пізніше вони були видалені, але осад залишився

Пісні Моргенштерна потрапили до плейлисту збірної України на Євро
© УАФ

Став відомий плейлист футболістів збірної України, який вони створили до Євро-2020.
 
У початковій редакції було 15 треків, 9 з яких російські: Dead Blonde – Мальчик на девятке, 10AGE – Нет интереса, Моргенштерн – Дуло, Show і Новая волна, NLO – Не грусти, The Hatters/Dzharakhov – Я делаю шаг,  Slava Marlow – Кому это надо и Soda Luv/SQWOZ BAB – Казантип.
 
Український трек був представлений тільки один: Тінь Сонця - Їхали козаки.
 
Відзначимо, що після оприлюднення цієї інформації плейлист був повністю змінений.

Джерело — 5 канал

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vitalik_Medvid
    Vitalik_Medvid, 08.06.2021 17:51
    +30
    Навіть якби це чучело не було кацапським виконавцем, слухати таке лайно - це просто показовий рівень інтелектуального розвитку людини.
    garik_trinity
    garik_trinity, 08.06.2021 18:05
    +13
    Одна хрень в плейлисте, кроме Тени солнца, Tiesto и Weeknd
    Philip J. Fry
    Philip J. Fry, 08.06.2021 17:52
    +12
    "о вкусах не спорят", але коли аж таке лайно
    Istm
    Istm, 08.06.2021 18:01
    +11
    яку гидоту вони слухають. Тут навіть незважаючи на походження "виконавців", з музичної точки зору просто лайно.
    Доброгорский Юрий
    Доброгорский Юрий, 08.06.2021 18:12
    +10
    Блин, обновили....
    Убрали все русское и заодно убрали все украинское...
    Парни, ну в последнее время появилось куча качественной украинской музыки!!!
    Я даже не знаю кто там в РФ сейчас из исполнителей в топе...
    Позор... Интеллектуалы мать их...
    Валерий Маслак
    Валерий Маслак, 08.06.2021 19:31
    +9
    Интеллект человека и его музыкальные предпочтения тесно связаны между собой. А футболисты тоже люди, но особенные. Лет 50 назад была поговорка: Было у отца три сына - двое умных, а третий- футболист. По большому счету, за полвека она не устарела.
    vitaha33
    vitaha33, 08.06.2021 18:38
    +7
    Ну це рівень... Музика 80-90-их, така як скорпіонс, квін, абба, аейс оф бейс, бек стріт бойс, роксет... Оце була музика. А зараз слухають моргенштерна, ну про що можна говорити... А інтелектуальний рівень футболістів ніколи не був на висоті, за винятком пару чоловік, як Шовковський чи Худжамов. Печалька
    bzzzzz
    bzzzzz, 08.06.2021 18:24
    +7
    футболисты.... шо с них взять.
    vizuals
    vizuals, 08.06.2021 18:22
    +5
    Sergey RockStar, 08.06.2021 18:13
    Вы думаете молодежь сейчас слушает Аллу Пугачеву? Это же плейлист на основании прослушивания музыки игроками сборной)
    Особисто я не знаю, що там слухати в цього Моргенштерна. Може в них там хтось і преться від його "завивань". Я погоджуюся, що смусити слухати щось заборонити не можна, але ж мова йде про щось більше, ніж особисте, чи що це за плейліст такий. Я не в курсах
    SandroKing
    SandroKing, 08.06.2021 17:54
    +5
    vitaha33, 08.06.2021 17:46
    Що за плейлист?
    Любимые треки игроков сборной.
    Доброгорский Юрий
    Доброгорский Юрий, 08.06.2021 20:01
    +4
    avk2307, 08.06.2021 19:54
    Наши футболисты от этого не перестанут слушать русские песни, но наверное задумаются о украинских и европейских.
    Но по факту сейчас дети, которые в дюшках играют в основном русских исполнителей слушают.
    У них образовалась актуальная современная прослойка исполнителей (хороших или плохих не мне судить), а у нас до сих пор Могилевская, Павлик, Сердючка и прочие.
    Вы плохо знаете разнообразие украинской эстрады...
    Сегодня Украина уступает России из музыкальных жанров лишь в торчковом хип-хопе..
    scorpio16
    scorpio16, 08.06.2021 18:47
    +4
    Это у кого такой к сожалению музыкальный вкус ?) Точнее его отсутствие ... что такие трэки ввошли 🤔😐
    vitaha33
    vitaha33, 08.06.2021 17:46
    +3
    Що за плейлист?
    NeRoN69
    NeRoN69, 08.06.2021 20:49
    +2
    Понятно, что футболисты не самая интеллектуальная часть нашего общества, но что, там некому им мозг править?
    Александр Шевченко
    Александр Шевченко, 08.06.2021 20:09
    +2
    Аллу Борисовну обидели, реально хорошие песни пела. Ну, те которые в 90х я застал. Любвоь похожая на сон, Осенний поцелуй, Позови меня с собой. А не вот это вот все. Вкус - дерьмо у футболеров
    Sashamar
    Sashamar, 08.06.2021 20:05
    +2
    А що ви хочете? Яка мова є робочою за межами державних установ? Якою мовою "по умолчанию" відкривається переважна більшість українських сайтів, включаючи цей (і якою мовою тут ведуть текстові репортажі)? Якою мовою вже багато років ведуть свої шоу Савік Шустер і Євген Кісельов (будь-де вони б вже давно працювали мовою країни перебування). Так що ви хочете від футболістів? Вони російськомовні і російське їм заходить легше.
    Це іржаве колесо треба щоденно змащувати і намагатися повернути. Тільки тоді "по умолчанию" будуть слухати українське.
    Sergey RockStar
    Sergey RockStar, 08.06.2021 18:13
    +2
    vizuals, 08.06.2021 18:06
    Краще б Аллу Пугачову додали. Там хоча б голос є.
    Вы думаете молодежь сейчас слушает Аллу Пугачеву? Это же плейлист на основании прослушивания музыки игроками сборной)
    Саша Зардунов
    Саша Зардунов, 08.06.2021 17:58
    +2
    Интересно, если бы Англия или США или кто другой своим плейлистом делали российские. Это только в украинской национальной возможно.
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 09.06.2021 13:27
    +1
    zac1310, 09.06.2021 11:15
    Не понимаю, зачем сыр-бор? Ну моргенштерн в плей листе, и чё? Пипл хавает, нравиться людям такая глупая музыка - дело их вкуса.
    Моё мнение - Иоргенштерн и его музыка хрень и отстой, но я не считаю правильным вводить цензуру. Или нам не дают спать лавры КНДР?
    Та хай слухають що бажають. Тільки мова не про їх уподобання, а про трек-лист збірної. Хоча, як на мене, цей трек лист взагалі непотрібен.
    Роман Порывай
    Роман Порывай, 09.06.2021 07:32
    +1
    avk2307, 08.06.2021 19:54
    Наши футболисты от этого не перестанут слушать русские песни, но наверное задумаются о украинских и европейских.
    Но по факту сейчас дети, которые в дюшках играют в основном русских исполнителей слушают.
    У них образовалась актуальная современная прослойка исполнителей (хороших или плохих не мне судить), а у нас до сих пор Могилевская, Павлик, Сердючка и прочие.
    Судячи з відгуку, ваші знання про українську музику десь у 1990-2000-х застрягли. В Україні зараз масса сильних молодих виконавців, до яких тій російській новій генерації ще ой як далеко. The Hardkiss, Антитіла, Go-A, Один в Каное Христина Соловій, Onuka, плюс вже метри Океан Ельзи, Сергій Бабкін, Бумбокс, Джамала. А молодь, якщо вже брати вік до 20, слухає аж ніяк не російське, а скоріше корейське на кшалт BTS