УТКІН: «Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським»

Нарешті з Росії стали надходити адекватні реакції

УТКІН: «Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським»
© УАФ

Відомий російський журналіст і коментатор Василь Уткін поділився думкою про форму збірної України на чемпіонат Європи.
 
«Я ось чого не розумію. З чого б раптом виникнути міжнародному скандалу через форму збірної України? Подивіться, які країни офіційно визнали Крим російським. Там немає жодної країни-учасниці чемпіонату Європи. Наприклад. Власного погляду на державні кордони ні в УЄФА, ні у ФІФА зроду не було. І це принцип (в ньому якраз частково і полягає так званий «спорт поза політикою»): ці організації дзеркалять точку зору на це ООН. ООН визнає Україну в тих межах, які зараз нанесені на форму збірної цієї країни. Так що я абсолютно не бачу тут підстав для міжнародної бучі. Поправте мене, якщо я помиляюся.
 
Мені особисто на диво все одно, що нанесено на форму будь-якої збірної, крім російської. На якій, нагадаю, спочатку - на офіційній презентації - прапор Росії на рукаві був зображений в перевернутому вигляді. Вважаю, до презентації цю форму бачили всі офіційні особи і цього не помітили. Або не зрозуміли, що не так. Ось це було принизливо. А як одягнена збірна України, мені по фігу», - написав Уткін у своєму телеграм-каналі.
 
Відзначимо, що форма, на яку нанесений контур кордонів України з Кримом, дуже не сподобалася в Росії.

Додамо, що Крим визнаний частиною Росії Афганістаном, Венесуелою, Кубою, Нікарагуа, Сирією, Суданом і КНДР.

Джерело — Telegram

(3830 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    axylinam
    axylinam, 07.06.2021 13:58
    +46
    Уткин всё по делу высказал
    Саша Зардунов
    Саша Зардунов, 07.06.2021 13:52
    +38
    Респект. Хоть один адекватный ответ россиянина.
    NeRoN69
    NeRoN69, 07.06.2021 14:31
    +37
    Хотелось бы чтобы граждане РФ лет на 100 забыли про Украину.
    bonv
    bonv, 07.06.2021 14:05
    +33
    А нам форма збірної України до вподоби! Супер форма.
    Олег Мандрівник
    Олег Мандрівник, 07.06.2021 14:01
    +32
    Ух ты, адекватный россиянин, это сейчас большая редкость
    Comrade Me
    Comrade Me, 07.06.2021 14:10
    +27
    Уткин просто включил логику. Как раз УЕФА и ФИФА и есть вне политики, т.к. не диктуют странам какие границы им рисовать. А требования рф как раз и есть та самая "политика".
    bonv
    bonv, 07.06.2021 14:09
    +27
    УЄФА схвалив форму збірної України на Євро 2020 із написом: "Слава Україні"!
    vital
    vital, 07.06.2021 14:05
    +27
    Приємна несподіванка. Це при тому що Уткін зазвичай, дає негативні коментарі про українські клуби, на відміну від того ж Андронова, який більш лояльний до наших. На цей раз повага
    NeRoN69
    NeRoN69, 07.06.2021 15:05
    +25
    Хотелось бы чтобы граждане РФ лет на 100 забыли про Украину.
    turist86
    turist86, 07.06.2021 14:05
    +24
    Нас проклинают, народы мира!
    Грузин, чеченец, латыш, абхаз!
    Еще сирийская Пальмира,
    И вот украинский Донбасс...
    Нас снова нету, нигде нас нету,
    Но сквозь Ростов, в который раз!
    Идут гробы, на них береты
    И флаг россиский, везет УАЗ...
    А дома снова, как все знакомо:
    Кресты, могилы без имен.
    И в ФСБ подпишут жены
    Отказ от мужа - уволен он...
    Спутник - Морская пехота РФ | Текст песни
    alzhovtyak
    alzhovtyak, 07.06.2021 16:05
    +22
    Рабинер тоже похожую точку зрения высказал:
    "С иронией наблюдаю за поднявшимся шухером со стороны мелких российских политиков насчёт одобрения УЕФА формы сборной Украины с контурами страны, включающими Крым.
    Это же даже не вопрос чьих-либо взглядов - "наш" Крым, "не наш". Это чистая логика и юриспруденция, абсолютный официоз. Что и подтвердили в УЕФА: "Футболка национальной сборной Украины (и всех других команд) на Евро-2020 утверждена в соответствии с применимыми правилами в отношении экипировки", - ответили там на запрос "СЭ".
    Ни одного государство в Европе не признало Крым российским. Не де-факто, каким он в 2014 году стал, а де-юре. Таковым он считается только в самой России.
    Так почему нужно требовать от УЕФА, чтобы она действовала в соответствии с российским, но вопреки международному праву? У нее разве штаб квартира в Москве, а не в Ньоне? Какие формальные основания у УЕФА не признавать форму с такими контурами? То, что на это обиделись депутаты Милонов, Свищев и им подобные? То, что комментатор Губерниев не видел в Симферополе ни одного украинского пограничника?
    В УЕФА действуют по закону. Юридически и сам турнир называется Евро-2020, хотя проходит в 2021-м. И Крым так же для мира - часть Украины, хотя сегодня он по факту российский.
    Жалобы российских депутатов на то, что УЕФА, одобрив такую форму, смешала спорт с политикой, - переворот всей этой истории с ног на голову. Это как раз они, депутаты, приплетают сюда политику, с какого-то перепугу требуя, чтобы УЕФА играла по правилам, признанным только ими самими."
    Женя Матийчук
    Женя Матийчук, 07.06.2021 17:02
    +14
    а Уткин в здравом уме. сказал все по делу.
    AЛВ
    AЛВ, 07.06.2021 22:21
    +1
    Уткіну повинно бути не пофігу,що його держава окупант.....
    pl2012ua
    pl2012ua, 08.06.2021 16:01
    0
    уткин имперский кондом, просто иногда вкидывает адекватные мнения для ширины аудитории
    Андрей Шав
    Андрей Шав, 08.06.2021 14:58
    0
    Ага російський, то чого жоден клуб кримський не грає в їх чемпіонатах, чого збірна їх там не грає, чого сбєрбанк там не працює, чого мобільні оператори і решта російських фірм боїться там відкрито працювати?
    Вячеслав Самойлов
    Вячеслав Самойлов, 11.06.2021 08:32
    -1
    Comrade Me, 07.06.2021 14:10
    Уткин просто включил логику. Как раз УЕФА и ФИФА и есть вне политики, т.к. не диктуют странам какие границы им рисовать. А требования рф как раз и есть та самая "политика".
    Ну да, конечно. А наши рисунок с надписью на форме - это так, просто ребятам и зрителям - для хорошего настроения - и ни грамма политики...
    Михайло Миколайович Орловський
    Михайло Миколайович Орловський, 07.06.2021 16:24
    -22
    Пора бы и Кубань дорисовать! Хоть проигрывать будет не так обидно!