У баскетболі 3x3 Україна зазнала двох поразок у кваліфікації до Олімпіади

Україна продовжить боротьбу в чвертьфіналі плей-оф з третього місця в групі

1742
1
ФБУ

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 програла два матчі в угорському Дебрецені в універсальному кваліфікаційному турнірі Олімпіади 2020.

У першій грі Україна програла команді Бельгії (14:19). Після стартової розвідки бельгійці пішли у відрив, який згодом досяг 7 очок. Суперники стрімкими комбінаціями долали захист України, поєднуючи їх з точними дальніми пострілами. Україна протягом усього часу наздоганяла суперника. Втім остаточно ліквідувати відставання до кінця ігрового часу хлопці не змогли.

У другій грі Україна програла команді Словенії (14:21). Як і в попередньому матчі з бельгійцями, суперники відразу спробували нав'язати свою гру та відірватися у рахунку. Однак на цей раз українці щільніше грали в захисті, агресивно атакували. Тому кілька разів збірна України наздоганяла Словенію та виходила вперед. Втім, ключовим в поєдинку стали досвід та ігрова перевага суперника на заключних хвилинах, коли балканці остаточно забезпечили собі переможний результат.

Друга поразка збірної України означає для неї продовження боротьби у чвертьфіналі плей-оф з третього місця в групі. Наступний суперник української команди визначиться 5 червня після матчів в групі В. Ним буде друга команда з трійки: Монголія, Румунія та Угорщина.

Бельгія виграла у Словенії (20:18) в матчі за перше місце в групі А та вийшла безпосередньо до півфіналу.