Французький топ-клуб проявляє інтерес до Шапаренка

Хавбек «Динамо» може продовжити кар'єру в Лізі 1

Французький топ-клуб проявляє інтерес до Шапаренка
© Getty Images/Global Images Ukraine

«Марсель» проявляє інтерес до півзахисника «Динамо» Київ Миколи Шапаренка. Про це повідомляють французькі ЗМІ, які оцінюють суму можливого трансферу в 8 мільйонів євро.

Пріоритетним варіантом для «Марселя» є Тіаго Альмада з аргентинського «Велес Сарсфілд», який оцінюється в 15-20 мільйонів євро.

У нинішньому сезоні 22-річний Шапаренко провів за «Динамо» 39 матчів у всіх турнірах, і відзначився в них 5 голами і 4 асистами.

«Марсель» в минулому сезоні посів п'яте місце в Лізі 1 і зіграє в Лізі Європи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 05.06.2021 15:18
    -1
    аоот оооит, 04.06.2021 22:52
    Скока, 2 гола в чукре забил? Конечно марсель за такими следит
    Педріньо 1 гол в Чемпі Португалії забив. Скільки там за нього хочуть, 18 млн.? Так то він ще вінгер, а це фактично крайній нападних, а Шапа центрхав, чия основна робота не голи забивати
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 05.06.2021 15:16
    -1
    аоот оооит, 04.06.2021 22:52
    Скока, 2 гола в чукре забил? Конечно марсель за такими следит
    Так за Тете, який на той момент теж 2 гола забив, сама Баварія нібито виходила і 70 млн. давала. )
    Face Control
      Face Control, 04.06.2021 23:53
    +1
    аоот оооит, 04.06.2021 22:52
    Скока, 2 гола в чукре забил? Конечно марсель за такими следит
    аоот оооит
      аоот оооит, 04.06.2021 22:52
    -2
    Скока, 2 гола в чукре забил? Конечно марсель за такими следит
    Face Control
      Face Control, 04.06.2021 22:13
    -7
    Его цена 3 ляма максимум.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 04.06.2021 21:21
    +7
    Марсель - не топ клуб. Вони будуть боротись за ЛЄ в серпні. ЛЧ і Марсель - давнє минуле.
    VAD
      VAD, 04.06.2021 21:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Такое...
    _Funny_Cat
      _Funny_Cat, 04.06.2021 20:25
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    За 8 пусть в Киеве остаётся .
    Cherevik22
      Cherevik22, 04.06.2021 20:22
    -3
    Залупить суркіс 50 і все- інтерес як рукою здує
    movkli
      movkli, 04.06.2021 20:06
    +12
    тю, у Суркиса дешевле 20 млн евро никого нет. и точка
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 04.06.2021 20:06
    +9
    То може їм Шепелєв за 8 млн. підійде?) А краще Кадірі, та того з Шапою зовсім не сплутаєш)
    Шони
      Шони, 04.06.2021 20:04
    -1
    у нас в селе Большие Похуисты сдесь пишеться как сдесь
    zzg77
      zzg77, 04.06.2021 20:03
    +2
    ЗДЕСЬ - вот как пишется!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    zzg77
      zzg77, 04.06.2021 20:02
    0
    Класс! А на фото почему-то Шепелев!!!!
    Шони
      Шони, 04.06.2021 20:01
    0
    а причем сдесь Шепелев на фото