Друга перемога збірної України в чоловічій Золотій Євролізі

Цього разу українці без особливих проблем обіграли Словаччину

11929
4
CEV

Обидві команди досягли позитивного результату в своїх стартових матчах в групі В «Золотої Євроліги», по черзі обігравши збірну Румунії. Тому в очному протистоянні вони повинні були з'ясувати, хто очолить турнірну таблицю після першого туру, а хто залишиться на другій позиції.

Гра розпочалася двома точними ударами капітана українців Плотницького. Але вже незабаром на табло запорізького Палацу спорту «Юність» була рівновага 4:4, а вперше гості вийшли вперед за рахунку 7:6 на свою користь. Більш того, словаки набрали ще два очки поспіль і змусили наставника збірної України Угіса Крастіньша взяти тайм-аут. Далі Словаччина ще більше збільшила свій відрив 13:9, але господарі майданчика, завдяки успішним діям в атаці Плотницького, Вієцького і Дрозда, а також надійному блоку, не тільки наздогнали суперників, а й самі вийшли вперед 13:14. Ближче до кінця партії перевага нашої команди зросла вже до чотирьох очок 14:18 18:22 та 21:25.

Початок другого сету був рівним 2:2, 5:5. Але потім на подачу вийшов Плотницький і рахунок зріс до 5:10. Цей момент став ключовим у партії. Причому після цього наші волейболісти заграли настільки впевнено, що суперник просто зупинився - 6:14, 7:21 А остаточний результат 8:25 на користь господарів майданчика.

І в третій партії українці повели 0:3, 2:7. Наставник словацької команди ще сподівався щось змінити, взявши чергову перерву. Гра трохи вирівнялася 8:10, 12:15, 15:19, але все одно наша команда спокійно і без метушні довела зустріч до перемоги 21:25. Цікаво, що завершив гру красивим ейсом Плотницький, який був одним з кращих на майданчику у господарів.

Склад збірної України в цьому поєдинку був таким: Ян Єрещенко (набрав 5 очок), Юрій Семенюк (5), Владислав Діденко (3), Олег Плотницький (19), Максим Дрозд (12), Дмитро Вієцький (10), Денис Фомін (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Василь Тупчій (3), Ілля Ковальов (0).

3 - 6

Уже завтра, в п'ятницю, 4 червня збірна України зіграє матч другого туру з волейболистами Румунії. Початок матчу в Запоріжжі о 18.00.

СЛОВАЧЧИНА - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Ігор Заржицький
(65)

«Нейтралка» знищена. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань