Жіноча збірна України стартувала в Золотій Євролізі з вольової перемоги

Українки вирвали перемогу у Словаччини

6647
4
ФВУ

Жіноча збірна України стартувала в Золотій Євролізі. Перший поєдинок наша команда повинна була проводити в п'ятницю, але Фінляндія до Запоріжжя не приїхала через коронавірусну ситуацію. А ось Словаччина свій матч напередодні провела, поступившись Болгарії з рахунком 0:3. Відзначимо, що якщо болгарки виграють нашу групу, то у Фінал чотирьох вийдуть не тільки переможці груп, а й краща команда з тих, що посядуть другі місця.

У першій партії спочатку йшла запекла боротьба, але потім словачки зробили ривок з рахунком 7:1. Але українки продемонстрували характер, і на подачі Юлії Бойко зуміли зрівняти рахунок - 22:22. Правда, «синьо-жовті» занадто багато сил витратили на виправлення ситуації, і словачки наступні три очки записали в свій актив, вигравши перший сет.

Початок другої партії залишився за українками, які повели в рахунку. Втім, номінальні господарки майданчика не збиралися здавати сет і зуміли зрівняти результат - 11:11. Далі команди обмінювалися атаками, але в кінці партії українкам вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Взяти другий сет багато в чому допомогли впевнені дії Катерини Дудник, яка раз по раз набирала очки. Проходили атаки і у досвідченої Діани Мелюшкіної.

Результат третього сету визначив стартовий ривок словачок, які не дали шансів українкам зробити камбек. А ось у четвертій партії події розвивалися за протилежним сценарієм. Уже українки на початку партії почали йти у відрив і довели сет до переможного закінчення.

Доля матчу визначалася в п'ятому сеті, і психологічна впевненість українок, які відігравалися, двічі поступаючись по ходу матчу, принесла результат. У вирішальній партії «синьо-жовті» діяли впевнено і не дали суперницям шансів на перемогу.

У неділю на українок чекає куди більш потужний суперник - збірна Болгарії.

Золота Євроліга. Жінки. Група В.

Словаччина - Україна - 2:3 (25:22, 22:25, 25:14, 15:25, 7:15).

Словаччина: Косекова, Худецова, Дробнакова, Палгутова, Смієскова, Янкова, Радосова, Кріскова, Грушецька, Фріцова, Кохутова, Кормендева, Магдінова, Зернович

Україна: Дудник, Мелюшкіна, Рудик, Немцева, Яковчук, Бойко, Денисова, Харчинська, Карасова, Великоконь, Хобер, Мазенко, Маєвська, Данчак.

Арбітри: Алін Матейзер (Румунія), Магдалена Невяровська (Польща)

Палац спорту «Юність» (Запоріжжя, Україна)

СЛОВАЧЧИНА - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(27)

Завершився чемпіонат України з волейболу у жіночій Суперлізі
Волейбол | 20 квітня 2024, 14:28 0

Чемпіоном України став «Прометей», друге місце посіла «Аланта» та третє «Буковинка»

КЛОПП: Нам потрібно, щоб МанСіті програвав. Арсенал виглядав не дуже слабко
Футбол | 25 квітня 2024, 01:55 2

Головний тренер «Ліверпуля» прокоментував поразку від «Евертона» (0:2)