РОНАЛДУ: «Пишаюся, що водинадцяте забив 40 голів за сезон. І це не межа»

Нападаючий «Ювентуса» опублікував нарізку своїх голів за сезон

РОНАЛДУ: «Пишаюся, що водинадцяте забив 40 голів за сезон. І це не межа»
© Getty Images / Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

Нападник «Ювентуса» Кріштіану Роналду підвів підсумок сезону, в якому він став найкращим бомбардиром чемпіонату Італії.
 
«У кожного голу своя історія, кожен гол - результат командних зусиль. Завжди!
 
Я пишаюся тим, що став першим гравцем «Ювентуса» з 2008 року, який виграв гонку бомбардирів в Серії А, пишаюся тим, що забив понад 100 м'ячів у цій прекрасній футболці, пишаюся тим, що водинадцяте забив 40 голів за сезон. І це не межа!
 
Завтра ми починаємо нову пригоду зі збірною Португалії і віддамо всі сили! Вперед, хлопці! Нам треба захистити титул чемпіонів Європи!» - написав Роналду в інстаграмі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DSH88
    online
      DSH88, 27.05.2021 02:38
    -2
    Месси это дутый игрок времён КР7
    Obolon
    online
      Obolon, 27.05.2021 01:05
    +3
    lenares85, 27.05.2021 00:01
    Это не человек . Терминатор который прислан с будущего убить кого то но программа дала сбой и он начал играть в футбол.
    Obolon
    online
      Obolon, 27.05.2021 01:05
    +2
    vazazh, 27.05.2021 00:00
    Бля, гордись, но в ЧИ на 1 гол меньше, чем Месси в ЧИ (30). Ті как біл вторім после Месси, так и останешься им навсегда.
    Ну во первых, хер пойми на каком язике ты пишешь!! Во вторых Месси играет только в Барсе и все... А Рон где бы он не играл показует результат!! Но вот скажи почему Месси не перейдет в другой клуб?
    Philip J. Fry
      Philip J. Fry, 27.05.2021 00:22
    +5
    vazazh, 27.05.2021 00:00
    Бля, гордись, но в ЧИ на 1 гол меньше, чем Месси в ЧИ (30). Ті как біл вторім после Месси, так и останешься им навсегда.
    було б цікаво побачити Мессі не в Іспанії, бо рівень його гри в збірній дуже падає, а Рон великий гравець і в збірній, і в усіх клубах де він грав.
    lenares85
    online
      lenares85, 27.05.2021 00:01
    +6
    Это не человек . Терминатор который прислан с будущего убить кого то но программа дала сбой и он начал играть в футбол.
    vazazh
      vazazh, 27.05.2021 00:00
    -8
    Бля, гордись, но в ЧИ на 1 гол меньше, чем Месси в ЧИ (30). Ті как біл вторім после Месси, так и останешься им навсегда.
    lenares85
    online
      lenares85, 27.05.2021 00:01
    +6
    Это не человек . Терминатор который прислан с будущего убить кого то но программа дала сбой и он начал играть в футбол.
    Philip J. Fry
    online
      Philip J. Fry, 27.05.2021 00:22
    +5
    vazazh, 27.05.2021 00:00
    Бля, гордись, но в ЧИ на 1 гол меньше, чем Месси в ЧИ (30). Ті как біл вторім после Месси, так и останешься им навсегда.
    було б цікаво побачити Мессі не в Іспанії, бо рівень його гри в збірній дуже падає, а Рон великий гравець і в збірній, і в усіх клубах де він грав.
    Obolon
    online
      Obolon, 27.05.2021 01:05
    +3
    lenares85, 27.05.2021 00:01
    Это не человек . Терминатор который прислан с будущего убить кого то но программа дала сбой и он начал играть в футбол.
    Obolon
    online
      Obolon, 27.05.2021 01:05
    +2
    vazazh, 27.05.2021 00:00
    Бля, гордись, но в ЧИ на 1 гол меньше, чем Месси в ЧИ (30). Ті как біл вторім после Месси, так и останешься им навсегда.
    Ну во первых, хер пойми на каком язике ты пишешь!! Во вторых Месси играет только в Барсе и все... А Рон где бы он не играл показует результат!! Но вот скажи почему Месси не перейдет в другой клуб?