Медальний залік. Україна зайняла 4-те місце на ЧЄ з водних видів спорту

Українці завоювали 14 медалей: 7 золотих, 5 срібних та 2 бронзові нагороди

4299
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Романчук завоював два золота

Збірна команда України посіла 4-те місце на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходив у Будапешті, столиці Угорщини, з 10 до 23 травня.

Українці завоювали 14 медалей: 7 золотих, 5 срібних і 2 бронзові. Вище за Україну в медальному заліку розташувалися тільки команди Росії, Великобританії та Італії.

У плаванні Михайло Романчук завоював два золота на дистанціях 800 і 1500 метрів вільним стилем, а Андрій Говоров здобув срібло на 50 м батерфляєм (програвши переможцю лише 0.01 сек).

У стрибках у воду золото виграла пара Ксенія Байло і Олексій Середа на 10-метровій вишці. Крім того, Ксенія Байло в дуеті з Софією Лискун взяли бронзу у жінок (10 метрів), як і Олександр Горшковозов з Олегом Колодієм у чоловіків (3 метри).

Найбільший вилов – 4 золотих та 4 срібні медалі – дістався українським русалонькам в артистичному плаванні. Лідерами команди були Марта Федіна та Анастасія Савчук, які взяли два срібла серед дуетів, плюс Марта Федіна отримала золото і срібло у сольних виступах.