Джерело: Ребров веде серйозні переговори з турецьким Фенербахче

Ігор Циганик розповів, де продовжить кар'єру тренер «Ференцвароша»

Джерело: Ребров веде серйозні переговори з турецьким Фенербахче
© Getty Images/Global Images Ukraine

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми Циганик LIVE розповів, де продовжить кар'єру головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров:

«Наскільки я розумію, у Реброва конфлікт не з президентом «Ференцвароша», а з менеджером рівнем нижче. Кожен тренер хоче розвиватися. І фінансовому плані, і в футбольному.

10 або 12 червня команда має вийти з відпустки. Зараз Ребров розраховує на те, що він розпочне підготовку до сезону з «Ференцварошем».

Що стосується АЕК, то я більше схиляюся до того, що Ребров швидше очолить свій колишній клуб. Зараз вже з'явилася серйозна інформація. Йдуть серйозні переговори. Йдеться про «Фенербахче».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 25.05.2021 11:16
    0
    Для Реброва це підвищення. Перш за все, в фінансовому плані. А якщо виведе Фенербахче мінімум в 1/8 фіналу Ліги Європи і візьме чемпіонат Туреччини з перспективою попадання в ЛЧ - то взагалі клас
    andre_lui
      andre_lui, 25.05.2021 11:08
    0
    Al Zolo, 25.05.2021 00:30
    турецкий футбол нынче в пике-и нынешний Фенер ничем не лучше Ференца
    В пИке или в пикЕ? Я думаю, что Фенербахче все же получше будет. Чемпионат посильнее. Только в последнем туре Бешикташ выиграл и то по дополнительным показателям. Если в Ференцварошем зайти в группу ЛЧ достижение, то с Фенербахче уже можно с нее и выйти и дойти скажем до 1/4. Но, конечно могли бы быть предложения и по интереснее.
    Pixelman
      Pixelman, 25.05.2021 10:47
    -1
    Al Zolo, 25.05.2021 00:30
    турецкий футбол нынче в пике-и нынешний Фенер ничем не лучше Ференца
    Тем инетереснее будет наблюдать, если добьется успехов, єто будет уже показатель проф тренера.
    zzg77
      zzg77, 25.05.2021 07:48
    0
    И словно мухи, тут и там, ходят слухи по домам, а болтливый Игорёшка их разносит по умам!!!!
    Гаврик Кировоградский
      Гаврик Кировоградский, 25.05.2021 06:51
    0
    Просто нарасхват
    padlo95
      padlo95, 25.05.2021 00:51
    +3
    Пожелаю только удачи......
    Al Zolo
      Al Zolo, 25.05.2021 00:30
    +4
    турецкий футбол нынче в пике-и нынешний Фенер ничем не лучше Ференца
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 25.05.2021 00:25
    +5
    Будет интересно поглядеть на него в Турции, но сомнительно что выйдет особо добиться больших успехов там, хотя, кто знает ... ) классно от венгров ушел, по сути на отличной ноте, не дождавшись возможных спадов и тд
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 25.05.2021 00:25
    +5
    Будет интересно поглядеть на него в Турции, но сомнительно что выйдет особо добиться больших успехов там, хотя, кто знает ... ) классно от венгров ушел, по сути на отличной ноте, не дождавшись возможных спадов и тд
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.05.2021 00:30
    +4
    турецкий футбол нынче в пике-и нынешний Фенер ничем не лучше Ференца
    padlo95
    online
      padlo95, 25.05.2021 00:51
    +3
    Пожелаю только удачи......
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 25.05.2021 11:16
    0
    Для Реброва це підвищення. Перш за все, в фінансовому плані. А якщо виведе Фенербахче мінімум в 1/8 фіналу Ліги Європи і візьме чемпіонат Туреччини з перспективою попадання в ЛЧ - то взагалі клас
    andre_lui
    online
      andre_lui, 25.05.2021 11:08
    0
    Al Zolo, 25.05.2021 00:30
    турецкий футбол нынче в пике-и нынешний Фенер ничем не лучше Ференца
    В пИке или в пикЕ? Я думаю, что Фенербахче все же получше будет. Чемпионат посильнее. Только в последнем туре Бешикташ выиграл и то по дополнительным показателям. Если в Ференцварошем зайти в группу ЛЧ достижение, то с Фенербахче уже можно с нее и выйти и дойти скажем до 1/4. Но, конечно могли бы быть предложения и по интереснее.
    zzg77
    online
      zzg77, 25.05.2021 07:48
    0
    И словно мухи, тут и там, ходят слухи по домам, а болтливый Игорёшка их разносит по умам!!!!
    Гаврик Кировоградский
      Гаврик Кировоградский, 25.05.2021 06:51
    0
    Просто нарасхват