Роналду вперше став кращим бомбардиром чемпіонату Італії

Кріштіану з запасом обійшов всіх конкурентів

Роналду вперше став кращим бомбардиром чемпіонату Італії
© Getty Images/Global Images Ukraine

В Італії завершився черговий сезон Серії А. За підсумками чемпіонату 2020/21 найкращим бомбардиром ліги став нападник «Ювентуса» Кріштіану Роналду.

На рахунку 36-річного португальця 29 голів в 33 матчах. На другому місці фінішував форвард «Інтера» Ромелу Лукаку (24 голи), замкнув першу трійку представник «Аталанти» Луїс Мюріель (22 м'ячі).

Відзначимо, що Роналду вперше став найкращим бомбардиром Серії А за три сезони в «Ювентусі».

«Ювентус» за підсумками сезону посів четверте місце в чемпіонаті.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Милан Милан
    online
      Милан Милан, 24.05.2021 14:14
    +1
    Сергей Шец, 24.05.2021 11:20
    Одинаково! И Рон сыграл матчей меньше!
    Тогда конечно же Роналду красавец! Молодец, принял правильное решение а Италию перебраться, тут беготни меньше, больше интеллекта. Поэтому, если есть мастерство, будет и результат.
    Сергей Шец
      Сергей Шец, 24.05.2021 11:20
    +1
    Милан Милан, 24.05.2021 10:12
    Сколько с пенальти забил Роналду и Лукаку?
    Одинаково! И Рон сыграл матчей меньше!
    Милан Милан
    online
      Милан Милан, 24.05.2021 10:12
    +2
    Сколько с пенальти забил Роналду и Лукаку?
    chehcr7rm
    online
      chehcr7rm, 24.05.2021 09:55
    +8
    Крута стата, в 36 входити в топ європейських стрейкерів це рівень
    Saar
      Saar, 24.05.2021 08:13
    +5
    В Італії найтяжче забивати. Рон -красава!
    chehcr7rm
    online
      chehcr7rm, 24.05.2021 09:55
    +8
    Крута стата, в 36 входити в топ європейських стрейкерів це рівень
    Saar
    online
      Saar, 24.05.2021 08:13
    +5
    В Італії найтяжче забивати. Рон -красава!
    Милан Милан
    online
      Милан Милан, 24.05.2021 10:12
    +2
    Сколько с пенальти забил Роналду и Лукаку?
    Милан Милан
    online
      Милан Милан, 24.05.2021 14:14
    +1
    Сергей Шец, 24.05.2021 11:20
    Одинаково! И Рон сыграл матчей меньше!
    Тогда конечно же Роналду красавец! Молодец, принял правильное решение а Италию перебраться, тут беготни меньше, больше интеллекта. Поэтому, если есть мастерство, будет и результат.
    Сергей Шец
    online
      Сергей Шец, 24.05.2021 11:20
    +1
    Милан Милан, 24.05.2021 10:12
    Сколько с пенальти забил Роналду и Лукаку?
    Одинаково! И Рон сыграл матчей меньше!