Дали бій, але програли. Збірна України поступилася на міжнародному турнірі

Українці провели заключний матч у Любляні

5708
5
ФХУ

Збірна України завершила свої виступи на міжнародному турнірі «Beat COVID-19 Ice Hockey» у словенській Любляні. Останнім суперником «синьо-жовтих» стала національна команда Словенії.

Господарі майданчика агресивно почали зустріч, і стартовий відрізок гри українці були змушені тільки захищатися. Словенці ледь не відкрили рахунок, коли на шляху шайби опинилася штанга. Після цього номінальні господарі зустрічі заграли впевненіше і все частіше стали загрожувати воротам суперників. А перед перервою словенці помилилися в своїй зоні, і Бабинець завдав точного кидка.

У другому періоді словенці відразу перевели гру в нашу зону і незабаром зрівняли рахунок. Мазур залишив нашу команду в меншості, а Маговац точним кидком реалізував чисельну перевагу. Словенці продовжили атакувати і в середині періоду протягом двох хвилин двічі розписалися у наших воротах. Але кінцівка другої двадцятихвилинки залишилася за «синьо-жовтими». Українцям вдалося реалізувати більшість (відзначився Денискин), після чого вони провели ще кілька гострих атак.

А в третьому періоді нашу команду підвела реалізація. Особливо, коли двоє хокеїстів збірної Словенії вирушили на лавку штрафників, і українці дві хвилини атакували 5 на 3. Але свої атаки «синьо-жовті» завершували в основному потужними кидками, які не досягали мети. Вигадки при завершенні підопічним Шахрайчука явно не вистачило, як і в наступній чисельній більшості. У кінцівці наші хокеїсти спробували врятувати матч, але словенці відстояли переможний результат.

Що ж, збірна України програла всі п'ять матчів на турнірі. Але відвертий провал стався тільки в поєдинку з Австрією, а в інших зустрічах «синьо-жовті» виглядали цілком конкурентоспроможними. Тому, за гру наших хокеїстів можна похвалити. І висловити надію, що надалі «синьо-жовті» добиватимуться пристойного результату.

«Beat COVID-19 Ice Hockey»

Україна - Словенія - 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)

Шайби: 1:0 - Бабинець (18:20), 1:1 - Маговац (23:00 - більш, Езовшек, Пешут), 1:2 - Сімшич (27:55, Оградженшек), 1:3 - Калан (29:04, Пешут, Коблар), 2:3 - Денискин (36:46 - більш, Толстушко)