Четверта поразка збірної України на турнірі у Словенії

Цього разу підопічні Вадима Шахрайчука програли Франції з різницею в дві шайби

4890
10

Три попередні матчі на цьому турнірі збірна України програла. Щодо її сьогоднішніх суперників, то французи знаходилися на другому місці, маючи в своєму активі 6 очок. Зрозуміло, що багато фахівців та букмекерів віддавали перевагу саме трикольоровим.

В принципі так воно і сталося. Збірна Франції мала велику перевагу практично протягом усієї зустрічі, але, в той же час, перемога дісталася їй зовсім непросто. Українці приділили особливу увагу обороні і досить довго стримували натиск суперників.

В першому періоді була закинута лише одна шайба, та й та вийшла трохи курйозною. Бертон справа виконував простріл уздовж воріт на свого партнера, але шайба влучила чи то в нашого захисника, чи то у воротаря і виявилася у сітці.

А другий період взагалі виграли підопічні Вадима Шахрайчука. Майже всю двадцятихвилинку вони провели в своїй зоні, відбиваючись від атак французів, а на передостанній хвилині зуміли провести результативний контрвипад. Спочатку Міхнов сильно кинув по воротах Папіллона, той шайбу відбив перед собою, а на добиванні першим опинився Денискін.

Все вирішилося в третьому заключному відрізку матчу. На 43-й хвилині в нашій команді був вилучений Денискін і буквально тут же Флері реалізував чисельну більшість. Потім на 47-й хвилині Бозон закинув третю шайбу у ворота Оганджаняна. Але через кілька секунд Бабінець повернув інтригу в матчі, також вдало підправивши шайбу поблизу воріт суперників.

Далі гра пішла на зустрічних курсах і тепер вже наша команда мало в чому поступалася французам. На передостанній хвилині основного часу наставник українців зняв воротаря і випустив шостого польового гравця. На жаль, але забити ми не змогли, проте пропустили в порожні ворота четверту шайбу.

Отже, знову поразка (вже четверта) збірної України на міжнародному турнірі в Словенії. Попереду залишився заключний матч із господарями майданчика.

«Beat COVID-19 Ice Hockey»

Україна  - Франція - 2:4

Шайбу закинули: Денискін (39), Бабінець (48) - Бертон (13), Флері (43, 60), Бозон (47)