ОФІЦІЙНО. Олександрія оголосила ім'я нового тренера

Першу команду очолив тренер «Олександрії» U-19 Юрій Гура

ОФІЦІЙНО. Олександрія оголосила ім'я нового тренера
© ФК Олександрія. Сергій Кузьменко та Юрій Гура

Керівництво ФК «Олександрія» представило нового головного тренера команди. Ним став Юрій Гура. На цій посаді він змінив Володимира Шарана.
 
44-річний Гура є уродженцем міста Олександрії та працює в структурі однойменного клубу з літа 2014 року. У числі його досягнень є срібна медаль Другої ліги з «УкрАгроКомом» з подальшим виходом в Першу лігу.
 
У березні 2014 року Юрій Гура отримав тренерський диплом UEFA категорії PRO. В одній групі з ним проходили навчання головний тренер переможця поточного чемпіонату Угорщини ФК «Ференцварош» Сергій Ребров, тренер молодіжної збірної України (U-20) - чемпіона світу 2019 серед молодіжних команд - Олександр Петраков та інші визнані футбольні професіонали України.
 
Відзначимо, що сезон 2020/2021 «Олександрія» завершила на 9 сходинці турнірної таблиці УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Олександрія

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Face Control
    online
      Face Control, 19.05.2021 14:29
    -1
    Володимир Підвірний, 18.05.2021 20:15
    Шарана ще просити будете повернутись. Хана селу.
    +
    Pavlo Kolejchuk
    online
      Pavlo Kolejchuk, 18.05.2021 23:42
    0
    Володимир Підвірний, 18.05.2021 20:15
    Шарана ще просити будете повернутись. Хана селу.
    Шарану треба здоров'ям зайнятися а то вічно червоне обличчя а село себе трохи в європі показало.
    Володимир Підвірний
      Володимир Підвірний, 18.05.2021 20:15
    +4
    Шарана ще просити будете повернутись. Хана селу.
    Andy Chak
      Andy Chak, 18.05.2021 18:41
    +7
    вирішили не тратитись
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 18.05.2021 18:38
    +9
    step, 18.05.2021 18:24
    Це крок вперед)
    для тренера - да. А для клуба?
    step
    online
      step, 18.05.2021 18:24
    -3
    Це крок вперед)
    Face Control
    online
      Face Control, 18.05.2021 18:08
    +4
    Ой зря...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 18.05.2021 18:06
    +7
    Вот это да, инсайд Цыганыка оказался правдивым!
    Костя Шевченко
      Костя Шевченко, 18.05.2021 17:57
    +1
    Удачі, Юра!
    Burevesynik
    online
      Burevesynik, 18.05.2021 18:38
    +9
    step, 18.05.2021 18:24
    Це крок вперед)
    для тренера - да. А для клуба?
    Andy Chak
      Andy Chak, 18.05.2021 18:41
    +7
    вирішили не тратитись
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 18.05.2021 18:06
    +7
    Вот это да, инсайд Цыганыка оказался правдивым!
    Володимир Підвірний
      Володимир Підвірний, 18.05.2021 20:15
    +4
    Шарана ще просити будете повернутись. Хана селу.
    Face Control
    online
      Face Control, 18.05.2021 18:08
    +4
    Ой зря...
    Костя Шевченко
      Костя Шевченко, 18.05.2021 17:57
    +1
    Удачі, Юра!
    Pavlo Kolejchuk
    online
      Pavlo Kolejchuk, 18.05.2021 23:42
    0
    Володимир Підвірний, 18.05.2021 20:15
    Шарана ще просити будете повернутись. Хана селу.
    Шарану треба здоров'ям зайнятися а то вічно червоне обличчя а село себе трохи в європі показало.