Промоутер Джошуа: «Шукаємо іншого суперника. Усик - один з варіантів»

Едді Хірн підтвердив, що бій Джошуа - Ф'юрі під загрозою зриву

Промоутер Джошуа: «Шукаємо іншого суперника. Усик - один з варіантів»
© Skysports.com

Промоутер Едді Хірн розраховував, що 14 серпня відбудеться бій Ентоні Джошуа - Тайсон Ф'юрі за всі пояси суперважкої ваги.

Однак вчора суд вирішив, що Ф'юрі повинен у вересні провести третій бій проти Деонтея Вайлдера, тому поєдинок Джошуа - Ф'юрі опинився під загрозою зриву і промоутери шукають альтернативи.

«Ми все ще сподіваємося на бій Джошуа - Ф'юрі. Стороні Ф'юрі потрібно до кінця тижня вирішити проблему з Вайлдером. Якщо не вдасться, то будемо шукати для Ентоні альтернативу».

«Потрібен план B і план C. Один з варіантів - Усик», - сказав Хірн.

Українець є обов'язковим претендентом на титул WBO.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(88 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    borman223
    online
      borman223, 19.05.2021 00:09
    -4
    DKTheBest2, 18.05.2021 17:14
    От і відповідь чому Кличко не міг ніяк завоювати всі пояси, та стати абсолютним чемпіоном.
    Суперважка категорія між собою ніяк не може домовитися і погодитися на абсолютного чемпіона. Не вигідно.
    Збирай потфель на завтра в школу. Обидва брати мали всі пояси на руках, об’єктивно, між собою вони не могли зустрітися!!! Що ви беретесь коментувати на боксерському сайті, якщо нічого не розбираєтеся????
    borman223
    online
      borman223, 19.05.2021 00:06
    -2
    DKTheBest2, 18.05.2021 17:24
    Якби Усік бився не з Чисорою, а, скажімо з Ортісом або Уайтом, чи навіть з Усрітязем, та переміг би, то тоді можна було би щось нам моделювати на рахунок того, як він буде виглядати проти Джошуа.
    І як ми бачили, проти Чисори Усік виглядав дуже слабо і прогнозувати його перемогу над Джошуа це тричі оптимістично.
    У нього уже немає часу, вік братиме своє, тому джошуа або зараз або ніколи... враховуючи періодичність сучасних боїв (раз в рік), то усику немає коли розмінюватися на ортісів та ко!!!
    movkli
    online
      movkli, 18.05.2021 22:01
    +1
    macamacca, 18.05.2021 18:27
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    это не тот вид спорта, опохмелись )))
    vizuals
    online
      vizuals, 18.05.2021 21:26
    0
    Не треба нам такого позориська
    Ossa8860
      Ossa8860, 18.05.2021 20:53
    0
    Владимир Копяк, 18.05.2021 20:14
    Есть предположение,что ватника Уска будут и дальше сушить... А сбережения заканчиваются... Если так и дальше все будет продолжаться, придется Усику на паперть идти, милостыню просить.
    Можно ещё заработать на "Танцях з зірками"... С голоду не помрёт.
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 18.05.2021 20:48
    +3
    Oleh Bogdan, 18.05.2021 20:37
    Как раз Клички и сделали невозможным абсолютного чемпиона.
    Мабуть малося на увазі той період, коли Віталія не було (через травму, а потім після закінчення кар'єри), а Володя боксував і в нього були шанси стати абсолютом.
    Oleh Bogdan
      Oleh Bogdan, 18.05.2021 20:37
    -3
    DKTheBest2, 18.05.2021 17:14
    От і відповідь чому Кличко не міг ніяк завоювати всі пояси, та стати абсолютним чемпіоном.
    Суперважка категорія між собою ніяк не може домовитися і погодитися на абсолютного чемпіона. Не вигідно.
    Как раз Клички и сделали невозможным абсолютного чемпиона.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.05.2021 20:14
    0
    Есть предположение,что ватника Уска будут и дальше сушить... А сбережения заканчиваются... Если так и дальше все будет продолжаться, придется Усику на паперть идти, милостыню просить.
    Ossa8860
      Ossa8860, 18.05.2021 19:57
    +4
    "Один из вариантов" - это не обязательно Усик. Есть полно супертяжей, которые более привлекательны для западного зрителя и способны на пару с Энтони на более солидную кассу.
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 18.05.2021 18:57
    +1
    macamacca, 18.05.2021 18:27
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    Да, напоносил ты тут!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.05.2021 18:41
    +1
    macamacca, 18.05.2021 18:27
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    В тебе від бояри схоже сталося запалення зайвоі хромосоми.
    macamacca
      macamacca, 18.05.2021 18:27
    -10
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    balabolchenko_lompachenko
      balabolchenko_lompachenko, 18.05.2021 17:27
    +2
    DKTheBest2, 18.05.2021 17:24
    Якби Усік бився не з Чисорою, а, скажімо з Ортісом або Уайтом, чи навіть з Усрітязем, та переміг би, то тоді можна було би щось нам моделювати на рахунок того, як він буде виглядати проти Джошуа.
    І як ми бачили, проти Чисори Усік виглядав дуже слабо і прогнозувати його перемогу над Джошуа це тричі оптимістично.
    Плюсую
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.05.2021 17:24
    +5
    borman223, 18.05.2021 17:15
    Если так и будет, то я не знаю, что усик должен сделать с джошуа. Тупо наглухо нокаутировать. Если на горизонте будет бой за все пояса, то даже если оппонентом джошуа будет уайлдер, а не Тайсон, то это все-равно будет бой за космические деньги. Усик тут явно никому не нужен, поэтому ему победу по очкам в бою с джошуа не отдадут, даже если это будет в одну калитку как с гассиевым!!!
    Якби Усік бився не з Чисорою, а, скажімо з Ортісом або Уайтом, чи навіть з Усрітязем, та переміг би, то тоді можна було би щось нам моделювати на рахунок того, як він буде виглядати проти Джошуа.
    І як ми бачили, проти Чисори Усік виглядав дуже слабо і прогнозувати його перемогу над Джошуа це тричі оптимістично.
    balabolchenko_lompachenko
      balabolchenko_lompachenko, 18.05.2021 17:18
    +1
    Если Уизерспун с Чисорой наставили фингалов Трусику, то что с ним сделает Антоха?
    borman223
    online
      borman223, 18.05.2021 17:15
    -2
    Если так и будет, то я не знаю, что усик должен сделать с джошуа. Тупо наглухо нокаутировать. Если на горизонте будет бой за все пояса, то даже если оппонентом джошуа будет уайлдер, а не Тайсон, то это все-равно будет бой за космические деньги. Усик тут явно никому не нужен, поэтому ему победу по очкам в бою с джошуа не отдадут, даже если это будет в одну калитку как с гассиевым!!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.05.2021 17:14
    0
    От і відповідь чому Кличко не міг ніяк завоювати всі пояси, та стати абсолютним чемпіоном.
    Суперважка категорія між собою ніяк не може домовитися і погодитися на абсолютного чемпіона. Не вигідно.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.05.2021 17:24
    +5
    borman223, 18.05.2021 17:15
    Если так и будет, то я не знаю, что усик должен сделать с джошуа. Тупо наглухо нокаутировать. Если на горизонте будет бой за все пояса, то даже если оппонентом джошуа будет уайлдер, а не Тайсон, то это все-равно будет бой за космические деньги. Усик тут явно никому не нужен, поэтому ему победу по очкам в бою с джошуа не отдадут, даже если это будет в одну калитку как с гассиевым!!!
    Якби Усік бився не з Чисорою, а, скажімо з Ортісом або Уайтом, чи навіть з Усрітязем, та переміг би, то тоді можна було би щось нам моделювати на рахунок того, як він буде виглядати проти Джошуа.
    І як ми бачили, проти Чисори Усік виглядав дуже слабо і прогнозувати його перемогу над Джошуа це тричі оптимістично.
    Ossa8860
      Ossa8860, 18.05.2021 19:57
    +4
    "Один из вариантов" - это не обязательно Усик. Есть полно супертяжей, которые более привлекательны для западного зрителя и способны на пару с Энтони на более солидную кассу.
    Mykola_Andrienko
      Mykola_Andrienko, 18.05.2021 20:48
    +3
    Oleh Bogdan, 18.05.2021 20:37
    Как раз Клички и сделали невозможным абсолютного чемпиона.
    Мабуть малося на увазі той період, коли Віталія не було (через травму, а потім після закінчення кар'єри), а Володя боксував і в нього були шанси стати абсолютом.
    balabolchenko_lompachenko
      balabolchenko_lompachenko, 18.05.2021 17:27
    +2
    DKTheBest2, 18.05.2021 17:24
    Якби Усік бився не з Чисорою, а, скажімо з Ортісом або Уайтом, чи навіть з Усрітязем, та переміг би, то тоді можна було би щось нам моделювати на рахунок того, як він буде виглядати проти Джошуа.
    І як ми бачили, проти Чисори Усік виглядав дуже слабо і прогнозувати його перемогу над Джошуа це тричі оптимістично.
    Плюсую
    movkli
    online
      movkli, 18.05.2021 22:01
    +1
    macamacca, 18.05.2021 18:27
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    это не тот вид спорта, опохмелись )))
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 18.05.2021 18:57
    +1
    macamacca, 18.05.2021 18:27
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    Да, напоносил ты тут!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.05.2021 18:41
    +1
    macamacca, 18.05.2021 18:27
    всегда говорил, что лучше бы Украину представляли Шарапова и Азаренка, чем эти все кличи позорные ...
    да я бы от условных Кудерметовой/Касаткиной (на выбор) или от Сабаленки/Саснович (на выбор) не отказался, а ЗА те страны пусть выступают Усик и Лома
    потом в политику ломанутся говно-человечки ... за всякие тем рыгыаналы, Королевских
    В тебе від бояри схоже сталося запалення зайвоі хромосоми.
    balabolchenko_lompachenko
      balabolchenko_lompachenko, 18.05.2021 17:18
    +1
    Если Уизерспун с Чисорой наставили фингалов Трусику, то что с ним сделает Антоха?
    vizuals
    online
      vizuals, 18.05.2021 21:26
    0
    Не треба нам такого позориська
    Ossa8860
      Ossa8860, 18.05.2021 20:53
    0
    Владимир Копяк, 18.05.2021 20:14
    Есть предположение,что ватника Уска будут и дальше сушить... А сбережения заканчиваются... Если так и дальше все будет продолжаться, придется Усику на паперть идти, милостыню просить.
    Можно ещё заработать на "Танцях з зірками"... С голоду не помрёт.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 18.05.2021 20:14
    0
    Есть предположение,что ватника Уска будут и дальше сушить... А сбережения заканчиваются... Если так и дальше все будет продолжаться, придется Усику на паперть идти, милостыню просить.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 18.05.2021 17:14
    0
    От і відповідь чому Кличко не міг ніяк завоювати всі пояси, та стати абсолютним чемпіоном.
    Суперважка категорія між собою ніяк не може домовитися і погодитися на абсолютного чемпіона. Не вигідно.