Ерік Кантона і Рой Кін введені в Зал слави АПЛ
Француз і ірландець приєднаються там до Алану Ширера і Тьєррі Анрі
![Ерік Кантона і Рой Кін введені в Зал слави АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/90/orig_538129.jpg)
Два екс-футболіста «Манчестер Юнайтед» - Ерік Кантона і Рой Кін стали третім і четвертим гравцями, які введені в Зал слави АПЛ. Вони приєднаються там до двох колишніх нападаючих - Алану Ширера і Тьєррі Анрі.
Кантона провів в АПЛ 156 матчів, в яких забив 70 голів і зробив 56 гольових передач. Кін зіграв 366 матчів, в яких забив 39 голів і зробив 33 асисти.
До кінця цього тижня буде оголошено ще чотири людини, який будуть включені в Зал за результатами голосування громадськості та журі Прем'єр-ліги, які вибирали з 23 кандидатів.
Кожен член Залу слави АПЛ отримає іменний медальйон, на якому буде вигравійовано рік його введення в Зал Слави.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Український воротар і його дівчина знялися в оголеній фотосесії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739142.jpg)
![ФОТО. Український воротар і його дівчина знялися в оголеній фотосесії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739142.jpg)
Несподіваний фотосет...
![300 мільйонів євро. У Реалі готують супертрансфери замість Вінісіуса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738930.jpg)
![300 мільйонів євро. У Реалі готують супертрансфери замість Вінісіуса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738930.jpg)
Мадридський гранд розглядає трансфери Вільяма Саліба, Флоріана Вірца і Віктора Дьекереша
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738724.jpg)
![Трансфер буде влітку. Топовий клуб купить Зінченка за 20 млн євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739132.jpg)
![Артета може ухвалити шалене рішення щодо Зінченка. І це не трансфер](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738786.jpg)