ФОТО. Хачеріді тренується зі збірною України серед ветеранів

Український захисник підтримує спортивну форму

ФОТО. Хачеріді тренується зі збірною України серед ветеранів
© Getty Images/Global Images Ukraine

33-річний український центральний захисник Євген Хачеріді, який нині знаходиться у статусі вільного агента, підтримує форму разом зі збірною України серед ветеранів.

Також до команди приєднався екс-тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич.

Останнім клубом Хачеріді був «Динамо-Брест», кольори якого він захищав у 2020 році.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    var
    online
      var, 18.05.2021 09:22
    0
    Мог бы где то в УПЛ играть, если бы не натура...
    Trollface
    online
      Trollface, 18.05.2021 09:02
    -1
    Ващук. Отдай долг семье Гусевых. И покойся с миром.
    Artyom_I
      Artyom_I, 18.05.2021 07:45
    +1
    Из перспективного сразу в ветераны
    IronValdemar
    online
      IronValdemar, 18.05.2021 01:11
    +1
    Якби серйозніше ставився до професії, то ще бі міг років 5 гра и на високому рівні.
    У нього проблема невріноваженість. Але в такому віці мало би вже проходити.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 18.05.2021 00:17
    -1
    Пару лет Хачериди может еще спокойно отыграть. Добротный центральный защитник.
    zzg77
    online
      zzg77, 17.05.2021 23:56
    +2
    О, я про него и забыл!!! Ждет приглашения в Реал???
    umnuy2
    online
      umnuy2, 17.05.2021 23:35
    +2
    алиев туда даже не попадает)))
    Игорь Полищук
      Игорь Полищук, 17.05.2021 23:35
    +1
    А кто все эти люди на фото?
    A.V.
      A.V., 17.05.2021 23:29
    0
    Ось і визначилися, блукаючі. Тепер два тренери між собою розберуться.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 17.05.2021 23:22
    +5
    Белорус Хацкевич, узбек Шацких... автор уверен, что это сборная Украины?
    Alehandro
    online
      Alehandro, 17.05.2021 23:22
    +5
    Белорус Хацкевич, узбек Шацких... автор уверен, что это сборная Украины?
    zzg77
    online
      zzg77, 17.05.2021 23:56
    +2
    О, я про него и забыл!!! Ждет приглашения в Реал???
    umnuy2
    online
      umnuy2, 17.05.2021 23:35
    +2
    алиев туда даже не попадает)))
    Artyom_I
    online
      Artyom_I, 18.05.2021 07:45
    +1
    Из перспективного сразу в ветераны
    IronValdemar
    online
      IronValdemar, 18.05.2021 01:11
    +1
    Якби серйозніше ставився до професії, то ще бі міг років 5 гра и на високому рівні.
    У нього проблема невріноваженість. Але в такому віці мало би вже проходити.
    Игорь Полищук
      Игорь Полищук, 17.05.2021 23:35
    +1
    А кто все эти люди на фото?
    var
    online
      var, 18.05.2021 09:22
    0
    Мог бы где то в УПЛ играть, если бы не натура...
    A.V.
      A.V., 17.05.2021 23:29
    0
    Ось і визначилися, блукаючі. Тепер два тренери між собою розберуться.