Зарахувати поразку за удар нижче пояса! Редкач подав апеляцію на результат

Переможцем був названий Реджис Прогрейс техрішенням, потім змінено на TKO

Зарахувати поразку за удар нижче пояса! Редкач подав апеляцію на результат
© YouTube

Українець Іван Редкач подав апеляцію на результат бою проти американця Реджиса Прогрейса. Український боксер вимагає зарахувати поразку супернику за удар нижче пояса.

Нагадаємо, бій у напівсередній вазі відбувся у ніч на 18 квітня в Атланті (США) на арені Mercedes-Benz Stadium.

На рингу повністю домінував американець. У 6-му раунді Реджис завдав українцеві потужний удар. Іван не зміг не тільки продовжити бій, але навіть встати з помосту. Його відвезли з рингу на каталці.

У підсумку, судді поєдинку вирішили порахувати записки. Переможцем бою був названий Прогрейс, технічним рішенням (60–54, 60–54, 59–55).

Через кілька днів, оскільки удар Прогрейса припав до корпусу Редкача, результат був переглянутий, і зафіксована перемога американця технічним нокаутом.

За даними інсайдера Майка Коппінджера, апеляція Редкача буде розглянута Атлетичною комісією штату Джорджія у четвер, 20 травня.

ВІДЕО. Удар Прогрейса, після якого Редкач вже не піднявся.

 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Егор Молодец
    online
      Егор Молодец, 18.05.2021 17:00
    0
    Редкач конечно редкий чёрт.
    Глеб Дигрис
      Глеб Дигрис, 18.05.2021 16:28
    +2
    боксер разговорного жанра
    Roman KatamaraN
      Roman KatamaraN, 18.05.2021 13:01
    0
    У вас ошибка в шапке новости, нужно было написать не известный Украинский боксер, а известный Украинский мешок, Ваня бы в зале занимался а в инстаграмах в комментариях выписывать какой он молодец, а на деле яйца с лёгкими перепутает
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.05.2021 10:56
    0
    Sport, 17.05.2021 23:19
    Симпатизирую этому чуваку, в отличии от Усика, Гвоздя, Ломаченко - мозг не скрепный, но тут он вообще загоняется. Предпологаю что дело просто в хайпе.
    Чувак позорит Украину и украинский бокс и еще куму-то симпотизирует. Чувак, который орал, что Крым Россия и что Украина уже не будет прежней и никогда сюда не вернется. Да это у тебя мозг скепный
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.05.2021 10:56
    0
    Чувак позорит Украину и украинский бокс и еще куму-то симпотизирует. Чувак, который орал, что Крым Россия и что Украина уже не будет прежней и никогда сюда не вернется. Да это у тебя мозг скепный
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 18.05.2021 10:03
    +2
    Петух крашеный,никак не перестанет кукарекать
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 18.05.2021 09:52
    +2
    Карма настигла!
    var
    online
      var, 18.05.2021 09:24
    +2
    противно даже читать... тьфу
    deguk
    online
      deguk, 18.05.2021 09:15
    +1
    Тому що хоче заробити ще грошей певно. Почати кіпіш "було-не-було", щоб потім "а вийди і чесно доведи що переміг. Інакше я прав, а ти зливаєшся". Бо чемпіонський бій йому ніколи вже не світить, а тут певно пристойні як для Редкача гроші
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 18.05.2021 08:30
    -1
    Не позорься сам и страну не позорь. Какое же оно ущербное...
    Роман Шустик
      Роман Шустик, 18.05.2021 08:21
    -1
    Чмо крашене
    Мистер Нокаут
    online
      Мистер Нокаут, 18.05.2021 08:03
    0
    Точно как Вася, проиграл вчистую малолетке из Гондураса и пиздит что засудили.
    DK1970
      DK1970, 18.05.2021 06:03
    -2
    Никогда не сдавайся! Позорься до конца!
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 18.05.2021 05:16
    0
    Этот клоун только нацию позорит.
    Hottabych
      Hottabych, 18.05.2021 02:29
    0
    Может там яйца у Редкача а все об этом не знали Вот и получилось удар ниже пояса
    R1d3r
      R1d3r, 18.05.2021 01:01
    +3
    Удар был по селезенке, даже на повторе это видно. Чистый нокаут, так что пусть Редкач не пи..дит.
    vilstep
      vilstep, 17.05.2021 23:48
    +5
    Позорище болтливое ! Даже проиграть как мужик не может.... "Тряпка "...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 17.05.2021 23:44
    +6
    В принципі, якщо Редкач якось зміг дотягнути свої яйця до пупа, та прив'язати іх так до резинки трусів, то можливо, при умові, що вони трохи з'іхали на бік, Прогрейс іх таки зачепив.😂😂😂
    Sport
    online
      Sport, 17.05.2021 23:44
    -2
    andre_lui, 17.05.2021 23:31
    Симпатизируй дальше!
    Вата, бомбит?
    andre_lui
    online
      andre_lui, 17.05.2021 23:31
    -2
    Sport, 17.05.2021 23:19
    Симпатизирую этому чуваку, в отличии от Усика, Гвоздя, Ломаченко - мозг не скрепный, но тут он вообще загоняется. Предпологаю что дело просто в хайпе.
    Симпатизируй дальше!
    A.V.
      A.V., 17.05.2021 23:24
    +8
    Можливо, Ваня знає нові правила з приводу "нижче пояса"? Отримав в печінку чисту плюху і втратив свідомість назавжди?!.
    Виктор Петренко
      Виктор Петренко, 17.05.2021 23:23
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Допиздівся цей Редкач і отримав по рилу. Немає чого обсирати своїх товаришів по команді.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 17.05.2021 23:44
    +6
    В принципі, якщо Редкач якось зміг дотягнути свої яйця до пупа, та прив'язати іх так до резинки трусів, то можливо, при умові, що вони трохи з'іхали на бік, Прогрейс іх таки зачепив.😂😂😂
    vilstep
      vilstep, 17.05.2021 23:48
    +5
    Позорище болтливое ! Даже проиграть как мужик не может.... "Тряпка "...
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 17.05.2021 23:26
    +5
    А где удар ниже пояса? Удар, после которого Редкач уже не встал, был выше пояса.
    13-15 секунда видео все видно. Проиграл бой по всем статьям. К чему эти бодания непонятные?
    R1d3r
      R1d3r, 18.05.2021 01:01
    +3
    Удар был по селезенке, даже на повторе это видно. Чистый нокаут, так что пусть Редкач не пи..дит.
    Глеб Дигрис
      Глеб Дигрис, 18.05.2021 16:28
    +2
    боксер разговорного жанра
    syrkis-shybkis
    online
      syrkis-shybkis, 18.05.2021 10:03
    +2
    Петух крашеный,никак не перестанет кукарекать
    БУБКА ГОП
    online
      БУБКА ГОП, 18.05.2021 09:52
    +2
    Карма настигла!
    var
    online
      var, 18.05.2021 09:24
    +2
    противно даже читать... тьфу
    deguk
    online
      deguk, 18.05.2021 09:15
    +1
    Тому що хоче заробити ще грошей певно. Почати кіпіш "було-не-було", щоб потім "а вийди і чесно доведи що переміг. Інакше я прав, а ти зливаєшся". Бо чемпіонський бій йому ніколи вже не світить, а тут певно пристойні як для Редкача гроші
    Егор Молодец
    online
      Егор Молодец, 18.05.2021 17:00
    0
    Редкач конечно редкий чёрт.
    Roman KatamaraN
      Roman KatamaraN, 18.05.2021 13:01
    0
    У вас ошибка в шапке новости, нужно было написать не известный Украинский боксер, а известный Украинский мешок, Ваня бы в зале занимался а в инстаграмах в комментариях выписывать какой он молодец, а на деле яйца с лёгкими перепутает
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.05.2021 10:56
    0
    Sport, 17.05.2021 23:19
    Симпатизирую этому чуваку, в отличии от Усика, Гвоздя, Ломаченко - мозг не скрепный, но тут он вообще загоняется. Предпологаю что дело просто в хайпе.
    Чувак позорит Украину и украинский бокс и еще куму-то симпотизирует. Чувак, который орал, что Крым Россия и что Украина уже не будет прежней и никогда сюда не вернется. Да это у тебя мозг скепный
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 18.05.2021 10:56
    0
    Чувак позорит Украину и украинский бокс и еще куму-то симпотизирует. Чувак, который орал, что Крым Россия и что Украина уже не будет прежней и никогда сюда не вернется. Да это у тебя мозг скепный
    Мистер Нокаут
    online
      Мистер Нокаут, 18.05.2021 08:03
    0
    Точно как Вася, проиграл вчистую малолетке из Гондураса и пиздит что засудили.
    Vytas Meskauskas
    online
      Vytas Meskauskas, 18.05.2021 05:16
    0
    Этот клоун только нацию позорит.
    Hottabych
    online
      Hottabych, 18.05.2021 02:29
    0
    Может там яйца у Редкача а все об этом не знали Вот и получилось удар ниже пояса