ОФІЦІЙНО. Знайшли заміну Шабанову. Легія підписала захисника Зорі

Ізраїльтянин Джоель Абу Ханна підписав контракт з польським клубом

ОФІЦІЙНО. Знайшли заміну Шабанову. Легія підписала захисника Зорі
© ФК Легія. Джоель Абу Ханна

23-річний захисник Джоель Абу Ханна, у якого закінчився контракт з луганською «Зорею», став гравцем варшавської «Легії».

16 травня ізраїльтянин підписав контракт з польським клубом та вибрав ігровий номер 23. Він стане заміною Артему Шабанову, контракт якого чемпіони Польщі вирішили не викуповувати у київського «Динамо».

Контракт захисника розрахований на 3 роки та буде діяти до 30 червня 2024 року.

Абу Ханна в поточному сезоні УПЛ зіграв 20 матчів, без забитих голів. Джоель відхилив пропозицію про продовження контракту із «Зорею» і розпрощався з луганським клубом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Легія Варшава

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.05.2021 01:54
    0
    Удачи!
    avk2307
    online
      avk2307, 16.05.2021 20:06
    +1
    sahka1981, 16.05.2021 20:00
    Это же он для ДК ножницами забил? 3-3 вроде...
    Приличного качества игрок, сборник вроде.
    ДК забил. Но потом как то не очень забивал.В основном в свои ворота)
    sahka1981
    online
      sahka1981, 16.05.2021 20:00
    0
    avk2307, 16.05.2021 19:57
    Он в Заре все время умудрялся необязательные и не всегда даже фолы приносить.
    Но судьи как то особенно на его игру смотрели.Вот наверное Скрипник и решил
    Это же он для ДК ножницами забил? 3-3 вроде...
    Приличного качества игрок, сборник вроде.
    Hulivud
      Hulivud, 16.05.2021 19:58
    +1
    avk2307, 16.05.2021 19:44
    Ну тогда Шабанов в обратном направлении?
    А зачем он Заре? Укрепит Верес в следующем сезоне или Олимпик...
    avk2307
    online
      avk2307, 16.05.2021 19:57
    0
    sahka1981, 16.05.2021 19:53
    Хороший игрок по мерка УПЛ и к поляком за бесплатно...
    Он в Заре все время умудрялся необязательные и не всегда даже фолы приносить.
    Но судьи как то особенно на его игру смотрели.Вот наверное Скрипник и решил
    sahka1981
    online
      sahka1981, 16.05.2021 19:53
    +4
    Хороший игрок по мерка УПЛ и к поляком за бесплатно...
    avk2307
    online
      avk2307, 16.05.2021 19:44
    +6
    Ну тогда Шабанов в обратном направлении?
    avk2307
    online
      avk2307, 16.05.2021 19:44
    +6
    Ну тогда Шабанов в обратном направлении?
    sahka1981
    online
      sahka1981, 16.05.2021 19:53
    +4
    Хороший игрок по мерка УПЛ и к поляком за бесплатно...
    avk2307
    online
      avk2307, 16.05.2021 20:06
    +1
    sahka1981, 16.05.2021 20:00
    Это же он для ДК ножницами забил? 3-3 вроде...
    Приличного качества игрок, сборник вроде.
    ДК забил. Но потом как то не очень забивал.В основном в свои ворота)
    Hulivud
    online
      Hulivud, 16.05.2021 19:58
    +1
    avk2307, 16.05.2021 19:44
    Ну тогда Шабанов в обратном направлении?
    А зачем он Заре? Укрепит Верес в следующем сезоне или Олимпик...
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.05.2021 01:54
    0
    Удачи!
    sahka1981
    online
      sahka1981, 16.05.2021 20:00
    0
    avk2307, 16.05.2021 19:57
    Он в Заре все время умудрялся необязательные и не всегда даже фолы приносить.
    Но судьи как то особенно на его игру смотрели.Вот наверное Скрипник и решил
    Это же он для ДК ножницами забил? 3-3 вроде...
    Приличного качества игрок, сборник вроде.
    avk2307
    online
      avk2307, 16.05.2021 19:57
    0
    sahka1981, 16.05.2021 19:53
    Хороший игрок по мерка УПЛ и к поляком за бесплатно...
    Он в Заре все время умудрялся необязательные и не всегда даже фолы приносить.
    Но судьи как то особенно на его игру смотрели.Вот наверное Скрипник и решил