ВІДЕО. Уповільнена реакція. Боєць впав в нокаут через 5 секунд після удару

Магія від Едсона Барбози

ВІДЕО. Уповільнена реакція. Боєць впав в нокаут через 5 секунд після удару
© Getty Images/Global Images Ukraine

Ветеран UFC Едсон Барбоза здобув яскраву перемогу над Шейном Бургосом на UFC 262.

Поєдинок завершився в третьому раунді. Барбоза пробив правим оверхендом, Бургос прийняв удар. Але вже через п'ять секунд позадкував і впав. Едсон почав добивати суперника, але в цьому не було необхідності. Суддя зафіксував нокаут.

Дивіться відео нестандартного нокауту:

Нагадаємо, що в головному бою Чарльз Олівейра нокаутував Майкла Чендлера і завоював титул.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(237 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vital
    online
      vital, 17.05.2021 09:21
    +1
    RomarioUA, 17.05.2021 00:37
    Чудес не бывает. Это уже микроинсульт, либо хуже. Удар не принес нокаут, но у человека оборвался кровоток в мозгу, пошло внутреннее кровоизлияние, надавило на мозг - потеря сознания. Возможно, последняя. Куда смотрел судья - непонятно, раз боец с ничего падает - это все, клиника, продолжать нельзя. Аналогично куда смотрели доктора перед боем. Это похоже на лопнувшую аневризму.
    Я дивився той бій. Вже за 1 хвилину потерпілий піднявся і нормально рухався, розмовляв із своїм опонентом.
    vital
    online
      vital, 17.05.2021 09:19
    +1
    StrikeX, 16.05.2021 16:07
    А нафіга добивати в такій ситуації? І так же видно, що відключився. Їй Богу, В ММА розумних немає...
    Це більше проблема в рефері була, ніж бійця, який продовжує бій, поки його не зупинить гонг, чи суддя.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 17.05.2021 08:56
    +1
    Замените видео. Это заблокировано.
    RomarioUA
      RomarioUA, 17.05.2021 00:37
    -1
    KARABAS55, 16.05.2021 15:54
    Да, это красиво было. Принял два удара, устоял а потом после 5-7сек поплыл. Я такой нокаут первый раз вижу...
    Чудес не бывает. Это уже микроинсульт, либо хуже. Удар не принес нокаут, но у человека оборвался кровоток в мозгу, пошло внутреннее кровоизлияние, надавило на мозг - потеря сознания. Возможно, последняя. Куда смотрел судья - непонятно, раз боец с ничего падает - это все, клиника, продолжать нельзя. Аналогично куда смотрели доктора перед боем. Это похоже на лопнувшую аневризму.
    PETP0
    online
      PETP0, 16.05.2021 19:09
    -1
    StrikeX, 16.05.2021 16:07
    А нафіга добивати в такій ситуації? І так же видно, що відключився. Їй Богу, В ММА розумних немає...
    Потому что эта обезьяна думать не может, только атаковать цель пока не остановят.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 16.05.2021 16:07
    +8
    А нафіга добивати в такій ситуації? І так же видно, що відключився. Їй Богу, В ММА розумних немає...
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 16.05.2021 15:54
    0
    Да, это красиво было. Принял два удара, устоял а потом после 5-7сек поплыл. Я такой нокаут первый раз вижу...
    StrikeX
    online
      StrikeX, 16.05.2021 16:07
    +8
    А нафіга добивати в такій ситуації? І так же видно, що відключився. Їй Богу, В ММА розумних немає...
    vital
    online
      vital, 17.05.2021 09:21
    +1
    RomarioUA, 17.05.2021 00:37
    Чудес не бывает. Это уже микроинсульт, либо хуже. Удар не принес нокаут, но у человека оборвался кровоток в мозгу, пошло внутреннее кровоизлияние, надавило на мозг - потеря сознания. Возможно, последняя. Куда смотрел судья - непонятно, раз боец с ничего падает - это все, клиника, продолжать нельзя. Аналогично куда смотрели доктора перед боем. Это похоже на лопнувшую аневризму.
    Я дивився той бій. Вже за 1 хвилину потерпілий піднявся і нормально рухався, розмовляв із своїм опонентом.
    vital
    online
      vital, 17.05.2021 09:19
    +1
    StrikeX, 16.05.2021 16:07
    А нафіга добивати в такій ситуації? І так же видно, що відключився. Їй Богу, В ММА розумних немає...
    Це більше проблема в рефері була, ніж бійця, який продовжує бій, поки його не зупинить гонг, чи суддя.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 17.05.2021 08:56
    +1
    Замените видео. Это заблокировано.
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 16.05.2021 15:54
    0
    Да, это красиво было. Принял два удара, устоял а потом после 5-7сек поплыл. Я такой нокаут первый раз вижу...